مخبر - 1398/06/11 - پنجمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا مشخص شد/گلایه بازیگر اصفهانی از وضعیت سینما در شهرستان ها

پنجمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا مشخص شد/گلایه بازیگر اصفهانی از وضعیت سینما در شهرستان ها
یازدهمین روز از شهریور ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به مشخص شدن پنجمین بازیگر فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا اشاره کرد.
پنجمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا مشخص شد/گلایه بازیگر اصفهانی از وضعیت سینما در شهرستان ها

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، یازدهمین روز از شهریور ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به مشخص شدن پنجمین بازیگر فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا اشاره کرد.

پیشکسوتان را فقط برای عکس یادگاری می خواهند/وقتی نقش خوب نیست چه راهی جز بیکاری دارم؟////////////////سه شنبه

پیشکسوتان را فقط برای عکس یادگاری می خواهند/وقتی نقش خوب نیست چه راهی جز بیکاری دارم؟

محمود عزیزی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: خوشبختانه فعلاً درگیر هیچ کاری نیستم، یعنی اصلاً کار پیشنهاد نمی شود که بخواهم در آنها به ایفای نقش بپردازم.

وی در همین راستا ادامه داد: من هم دوست دارم بازی کنم، اما اکثریت نقش هایی که به من پیشنهاد می شوند بسیار ضعیف هستند، نقش هایی که ترجیح می دهم به جای بازی در آنها خانه نشین باشم.

بازیگر فیلم بادیگارد درباره کم کار شدن خود در عرصه سینما اظهار کرد: کم کارم چون پیشنهادات بد هستند و دلچسب نبودن آثاری که پیشنهاد می شود چند دلیل دارد. یک دلیل به سلیقه ای بودن آثار بر می گردد که این خود در نتیجه کلی سینما تأثیر می گذارد. همچنین نویسنده یک سریال یا فیلم برای تامین معیشت خود نگارش اثر را به سرعت تمام می کند تا پروژه های دیگری در کنار آن بر عهده گیرد به همین خاطر فیلمنامه به جهت سرعت در نگارش با ضعف رو به رو می شود.

وی در مورد احتمال تولید اثری سینمایی به کارگردانی خود تاکید کرد: می خواستم یک فیلم سینمایی را شروع کنم اما مشکلات مالی تا حدی زیاد بود که مجبور به توقف آن شدم، مشکل اصلی سرمایه است، من به هیچ وجه با سرمایه داران در ارتباط نیستم تا بتوانم برای فیلمم سرمایه جور کنم و به همین دلیل است که پروژه را به طور کامل متوقف کرده ام.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

نمی توان نقش صنعت چاپ را در تولید فرهنگ انکار کرد/امیدواریم که تکلیف متولی صنعت چاپ مشخص شود

نمی توان نقش صنعت چاپ را در تولید فرهنگ انکار کرد/امیدواریم که تکلیف متولی صنعت چاپ مشخص شود

مهرزاد دانش مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در خصوص تفکیک وظایف بخش صنعت و فرهنگ در صنعت چاپ گفت: لایحه انتقال صنعت چاپ به وزارت صمت، زمستان سال گذشته و از طریق هیئت دولت به مجلس تقدیم شد. این لایحه در بهار امسال و در کمیسیون فرهنگی تصویب شد و برای تصویب نهایی در نوبت صحن علنی مجلس قرارگرفته، امیدواریم که از اوایل زمستان امسال تکلیف متولی صنعت چاپ مشخص شود.

دانش با اشاره به مشکلات پیش روی صنعت چاپ اظهار کرد: من معتقدم تصویب این لایحه در مجلس به معنی حل همه مشکلات صنعت چاپ نخواهد بود زیرا موضوعاتی مانند مشکلات مالیات و مواد اولیه که فارغ از بحث وزارت صنعت باید به آن نگاه شود مطرح است.

وی با اشاره به رویکردی هایی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حل مشکلات حوزه صنعت چاپ می تواند انجام دهد ابراز کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جز مبحث نظارت بر حوزه فرهنگی در بخش صنعتی چاپ تنها می تواند با انجام مکاتبات و ارائه درخواست جلسات برای بحث و بررسی مشکلات صنعت چاپ به سایر وزارتخانه ها، ارگان ها و ادارات اقدام به فعالیت کند اما در موارد دیگر نمی تواند اظهار نظری داشته باشد.

دانش با اشاره به وجه تشابه حوزه سینما و تئاتر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت چاپ اظهار کرد: حوزه سینما و تئاتر تنها در بخش فرهنگی زیر نظر وزارت ارشاد هستند ولی برای واردات مواد اولیه و یا تجهیزات بروز همچون دوربین ها و دستگاه های موردنیاز، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ گونه مسئولیتی در قبالشان ندارد.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

روز دوم محرم راه را بر «امام حسین(ع)» و یاران ایشان بستند/اهمیت خواندن «زیارت عاشورا» در ایام محرم

روز دوم محرم راه را بر «امام حسین(ع)» و یاران ایشان بستند/اهمیت خواندن «زیارت عاشورا» در ایام محرم

یدالله بهتاش کارشناس علوم قرآنی در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون اتفاقات مسیر کاروان کربلا در روز دوم ماه محرم گفت: کاروان کربلا در روز دوم ماه محرم به مکانی با نام نینوا رسیدند، وقتی که «امام حسین(ع)» در مورد نام این مکان از اطرافیان خود سؤال کردند نام های متعددى بیان شد تا به نام کربلا رسیدند و «امام حسین(ع)» دانستند که در این محل خواهند ماند تا به شهادت برسند.

وی ضمن اشاره به رویداد هایی که در روز دوم ماه محرم برای کاروان کربلا رخ داد ابراز کرد: مسير كاروان «امام حسین(ع)» در روز دوم ماه محرم توسط «حر بن یزید ریاحی» در کربلا بسته شد. حر بن یزد از سوی عبیدالله بن زیاد دستور داشت تا اجازه ندهد سیدالشهدا(ع) و یاران این امام بزرگوار از این مکان عبور کند.

بهتاش پیرامون برخورد لشکریان حر بن يزيد رياحى با کاروان کربلا اظهار کرد: هنگامی که حر بن یزید ریاحی با لشکر خود برای ارسال پیام عبیدالله بن زیاد در مقابل «امام حسین (ع)» قرار گرفتند خسته و بسیار تشنه بودند، «امام حسین(ع)» که در ایستگاه قبلی به همراهان و لشکریان خود گفته بودند تا آب بردارند در روز دوم و هنگام روبرویی با حربن یزد ریاحی فرمودند: تا لشکر آنها و حتی اسب هایشان را سیرآب کنند. یکی از افرادی که در لشکر حر بود نقل کرده است، آن قدر تشنگی بر من قالب شده بود که من توانایی نوشیدن آب را نداشتم و «امام حسین(ع)» خود با دستانش مرا سیراب کرد.
وی به تلاش «امام حسین(ع)» برای هدایت و روشنگری افراد در راه کاروان کربلا اشاره و تصریح کرد: «امام حسین(ع)» در مسیر حرکت خود تلاش کردند تا تعداد بیشتری از افراد را به راه درست دعوت و هدایت کنند، در این مسیر فردی به نام عبیدالله بن حر جعفی که فردی نادرست بود در مسیر کاروان «امام حسین(ع)» قرار گرفت، سیدالشهدا (ع) جعفی را دعوت به پیوستن لشکر خویش کرد، ولی او از این کار امتناع کرد و گفت من شمشیر و اسب خود را به شما می دهم تا در جنگ از آن استفاده کنيد، ولی با شما نمی توانم همراه شوم اما «امام حسین(ع)» قبول نکردند تا از وسیله این فرد استفاد کنند، بدین ترتیب پس از شهادت «امام حسین (ع)» عبیدالله حر بن جعفی یکی از افرادی بود که بسیار از کرده خود پشیمان بود.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

سقوط فرشتگان در خیابان های نیویورک/نسخه دوم فیل پلیسی هالیوود اکران می شود//////////////////یکشنبه

سقوط فیلم تارانتینو در گیشه هالیوود/«فرشته سقوط کرده است» صدرنشین باکس آفیس شد

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «فرشته سقوط کرده است» در دومین هفته متوالی از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد.

نکته جالب درباره باکس آفیس این هفته هالیوود بازگشت دو فیلم شیرشاه و هابز و شاو به چرخه فروش است، همچنین فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته تارانتینو با افت قابل توجهی در گیشه روبرو بود و از جدول فروش خارج شد.

فرشته سقوط کرده است

نسخه سوم فیلم سینمایی «لندن سقوط کرده است» با نام «فرشته سقوط کرده است» به کارگردانی ریک رومن وو اکران بین المللی خود در سینما های هالیوود را از بیست و سوم آگوست آغاز کرده و تاکنون با فروشی معادل 11.6 میلیون دلار صدرنشین باکس آفیس شده است.

این سومین قسمت فیلم از این مجموعه بعد از المپیوس سقوط کرده است (2013) و لندن سقوط کرده است (2016) می باشد. انجل سقوط کرده است در تاریخ 23 اوت 2019 توسط لاینزگیت فیلمز اکران خواهد شد.

چند سال بعد از وقایع فیلم قبلی، سخنگو آلن ترامبل رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا شده است. ترامبل، بنینگ را به عنوان فرمانده سرویس مخفی انتخاب می کند.

همزمان، حمله به جان رئیس جمهور باعث می شود تا انگشت اتهام به سوی بنینگ نشانه رفته و او توسط گروه خودش و اف بی آی تحت تعقیب قرار بگیرد. بنینگ تصمیم می گیرد تا با پیدا کردن مجرم اصلی، خود را تبرئه کند.

جرارد باتلر در نقش مایک بنینگ، مورگان فریمن در نقش رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا آلن ترامبل، دنی هاستون در نقش واد جنینگز، مایکل لندس به نقش سام ویلکاکس، رئیس ستاد کاخ سفید، تیم بلک نلسون به نقش معاون رئیس جمهور کربی و لنس ردییک به نقش مدیر سرویس خلیج گنتری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

فروش 500 هزار تومانی یک فیلم در گیشه/کمتر از 30 نفر به دیدن «صدای منو می شنوید» نشستند////////////////دوشنبه

فروش 500 هزار تومانی یک فیلم در گیشه/کمتر از 30 نفر به دیدن «صدای منو می شنوید» نشستند

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، در حالی که اکثر اخبار پیرامون گیشه سینما همواره به رکوردشکنی، میلیاردی شدن و صدرنشینی ختم می شود، در انتهای جدول اما داستان فرق داشته و فروش آثار برای فیلمسازان همچون کابوس سپری می شود.

دور جدید اکران همزمان با شروع ماه محرم آغاز شده اما نسبت به پنج ماه نخست سال به شدت افت فروش داشته و اکثریت آثار اکران شده در ماه شهریور صف قعرنشینان جدول فروش را تشکیل داده اند، آثاری همچون تولدت مبارک، چاقی، برمودا و صدای منو می شنوید از دسته همین آثار شکست خورده در اکران هستند.

در میان آثار ذکر شده اما شکست بزرگ نصیب فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید» است، این فیلم به کارگردانی «صادق پروین آشتیانی» و به تهیه کننده مشترک حسن عباسی، حسن کلامی به تنهایی و با اختلاف در قعر جدول فروش گرفته است، آماری که با توجه به تعطیلات پیش رو به سختی امکان جابجایی خواهد داشت.

«صدای منو می شنوید» در سه روز نخست ابتدایی اکران، با فروشی کمتر از پانصد هزار تومان در رتبه آخر قرار دارد، این رقم با وجود بلیت بیست هزار تومانی سینما نشان می دهد که این فیلم حداکثر 30 نفر مخاطب را به سالن کشانده است، رقمی که طبیعتاً هزینه یک ساعت فیلمبرداری این فیلم را هم جبران نمی کند.

این رقم البته با وجود ترکیب بازیگران چندان عجیب نیست اما شاید کسی انتظار پانصد هزار تومان فروش را هم نداشته باشد، پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، عطا سلمانیان، احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، لادن قناد، ایرج افکار، مهرزاد خلیقی،پروین ملکی، حسن ناصری و... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

//////////////////////////

عطای بازیگری را به لقایش بخشیده ام/هرکاری کردم که سینمای استان ها جدی گرفته شود اما نشد

حسین اکلیلی در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی فیلم داستانی جدیدی را در مرحله پیش تولید داریم، اما به دلیل اینکه هنوز کلید نخورده نمی توانم اطلاعات خیلی زیادی از آن ارائه دهم، در این فیلم سینمایی علاوه بر بازیگری، ساخت اثر نیز بر عهده من خواهد بود. خوشبختانه فیلمنامه این اثر به تازگی مجوز ساخت گرفته و تا پاییز امسال اثر را کلید خواهم زد.

وی درباره کم کار شدن خود در عرصه تصویر اظهار کرد: واقعیت امر من عطای بازیگری را به لقایش بخشیده ام، طی این سالها با تمام وجود تلاش کردم تا حقانیت بچه های شهرستان را به اثبات برسانم اما هیچگاه این اتفاق نیفتاد و همچنان سینما در شهرستان ها به شدت مهجور مانده است.

بازیگر سریال "تفنگ سرپر" با اشاره به عدم ساخت آثار سینمایی در شهرستان ها اضافه کرد: جالب است بگویم که اگر مسئولین فرهنگی ما هویت ملی کشور را استان به استان بررسی می کردند، اگر آنها کمی به خودشان زحمت داده و به شهرستان ها می رفتند، متوجه می شدند که تمامی نقاط کشور چه پتانسیل بالایی برای تولیدات اثار سینمایی دارد.

وی در همین رابطه تصریح کرد: از نظر من مسئولین فرهنگی باید سرانه و بودجه فرهنگی را نسبت به هر استان تقسیم می کردند، این بودجه می بایست براساس ظرفیت های هر استان مشخصاً به همان استان تعلق می گرفت، آن وقت می دیدیم که هر استان چه استعدادها و چه ظرفیت های بالایی برای درخشش در سینما خواهد داشت اما تا وقتی که استان و شهرستان ها تنها با محدودیت دست و پنجه نرم می کنند، چه انتظاری می توان از آنها داشت؟.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

منبع خبر : میزان

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
معیشت   صحن علنی مجلس   سینما   بازیگر   ابراهیم حاتمی کیا   فیلم بادیگارد   وزارتخانه ها   کمیسیون فرهنگی   هیئت دولت   واردات مواد اولیه   مکاتبات   یازدهمین روز   مشکلات صنعت   وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی   فرهنگی   صنعت   سرمایه   بیکاری   لایحه   بازیگر سینما   شهرستان   فیلم های سینمایی   وزارت صمت   فیلمنامه   سینما و تئاتر  
اخبار مرتبط
جدال چهره ها در سیمرغ سی و هشتم
صدا و سیما
بازیگر خروج حاتمی کیا نقش یک جانباز شیمیایی را ایفا می کند/سرانجام داریوش ارجمند در «ستایش 3»
میزان
پاسخ دفتر چاپ به انتقادات درباره یک بام و دوهوای ارشاد در نظارت بر چاپ
تسنیم
بازبینی قانون ساماندهی مد و لباس/ حوزه مدولباس عزم ملی می طلبد
فانوس نیوز
بازیگرانی که از خروج حاتمی کیا می گویند/از سکانس های سخت در گچساران تا لهجه بختیاری
تیتر یک
قاسمی: حاتمی کیا استاد سینمای ایران است/الماسی: «خروج» مرا یاد فیلم های وسترن می اندازد
میزان
همه یاران ابراهیم در «خروج»
شهدای ایران
گیتی قاسمی، نهمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا
نصف جهان
قنبری: بیش از 90 درصد سرمایه گذاران برای سوداگری و کامجویی به سینما آمده اند/ سازمان سینمایی به فیلمنامه های اندیشه ورز مجوز نمی دهد اما از فیلم های مبتذل حمایت می کند
سینما پرس
هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا مشخص شد/از کارگردان «یتیم خانه ایران» چه خبر؟
میزان
تئاتر نان ندارد به جایش عشق دارد | من نویسنده و نمایشنامه نویس ام اما به خاطر اینکه اجاره خانه بدهم فیلم بازی می کنم!
دیباچه
«گیتی قاسمی» نهمین بازیگر خروج حاتمی کیا/حضور در کنار حاتمی کیا تجربه، درس و افتخار است
تیتر امروز
نامه الیاس حضرتی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به پخش غیرقانونی فیلم «رستاخیز»
پانا
«خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
نصف جهان
نیم بها شدن بلیت سینما افزایش یابد/ ضرورت جلوگیری از رکود صنعت سینما
خبرگزاری خانه ملت
بازیگر «متری شیش ونیم» در فیلم جدید حاتمی کیا
الف
«گیتی قاسمی» نهمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا/حضور در کنار حاتمی کیا تجربه، درس و افتخار است
میزان
گیتی قاسمی نهمین بازیگر «خروج» شد
خبرآنلاین
هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا کیست/حضور دوباره «هادی حجازی فر» بر پرده نقره ای
میزان
جهانگیر الماسی: فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا، به شدت در سینمای ایران سر و صدا می کند
تیک نیوز
«جهانگیر الماسی» هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا/«خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
تیتر یک
هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا کیست؟
جهان نیوز
بازیگر جدید فیلم حاتمی کیا مشخص شد/«خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
افکار نیوز
سینما درحال تبدیل شدن به ابزاری برای تشدید ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است/ بازیگران ایرانی از سلبریتی های جهانی تقلید می کنند
راه دانا
انتخاب بازیگر بر اساس میزان لایک در فضای مجازی/اکثر فیلم ها پر شده از دیالوگ های رکیک
میزان
روز ملی سینما و چند اقدام نویدبخش در ایلام
تسنیم
جایگاه حقیقی فعالان عرصه سینما
رویداد 24
«مهدی فقیه» هفتمین بازیگر خروج حاتمی کیا/تا پایان شهریور جلوی دوربین حاتمی کیا می روم
تیتر یک
اخبار کوتاه سینمای ایران و جهان | "انفرادی" در مراحل تولید/ اظهارات پژمانفر درباره حواشی "خانه سینما"
تسنیم
هفتمین بازیگر فیلم جدید «ابراهیم حاتمی کیا» مشخص شد/روایت کاروان کربلا در روز هشتم ماه محرم
میزان
یک بازیگر کهنه کار دیگر به فیلم حاتمی کیا پیوست
نصف جهان
«مهدی فقیه» هفتمین بازیگر خروج حاتمی کیا
جهان نیوز
یک بازیگر کهنه کار دیگر به فیلم حاتمی کیا پیوست/ مهدی فقیه در «خروج»
خبرآنلاین
هفتمین بازیگر "خروج" حاتمی کیا مشخص شد
افکار نیوز
تصاویر جنجالی از بوسیدن و در آغوش گرفتن برنیس پژو توسط اصغر فرهادی + تصاویر و بیوگرافی
شمانیوز
کارهایی مانند مختارنامه ، سریال امام علی،ولایت عشق و... دیگر تولید نمی شوند| سعی دارند بازیگران دو دهه گذشته را از دور خارج کنند
دیباچه
بیوگرافی رویا جاویدنیا
آریا
محمود عزیزی: پیشکسوتان را فقط برای عکس یادگاری می خواهند
نصف جهان
ضرورت راه اندازی رشته های علوم و فناوری چاپ از سوی وزارت عتف
ایرنا
وزیر سابق قربانی تعهداتی شد که هنگام رای اعتماد داده بود
آریا
اخبار مرتبط
bltصدا و سیما : جدال چهره ها در سیمرغ سی و هشتم
bltمیزان : بازیگر خروج حاتمی کیا نقش یک جانباز شیمیایی را ایفا می کند/سرانجام داریوش ارجمند در «ستایش 3»
bltتسنیم : پاسخ دفتر چاپ به انتقادات درباره یک بام و دوهوای ارشاد در نظارت بر چاپ
bltفانوس نیوز : بازبینی قانون ساماندهی مد و لباس/ حوزه مدولباس عزم ملی می طلبد
bltتیتر یک : بازیگرانی که از خروج حاتمی کیا می گویند/از سکانس های سخت در گچساران تا لهجه بختیاری
bltمیزان : قاسمی: حاتمی کیا استاد سینمای ایران است/الماسی: «خروج» مرا یاد فیلم های وسترن می اندازد
bltشهدای ایران : همه یاران ابراهیم در «خروج»
bltنصف جهان : گیتی قاسمی، نهمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا
bltسینما پرس : قنبری: بیش از 90 درصد سرمایه گذاران برای سوداگری و کامجویی به سینما آمده اند/ سازمان سینمایی به فیلمنامه های اندیشه ورز مجوز نمی دهد اما از فیلم های مبتذل حمایت می کند
bltمیزان : هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا مشخص شد/از کارگردان «یتیم خانه ایران» چه خبر؟
bltدیباچه : تئاتر نان ندارد به جایش عشق دارد | من نویسنده و نمایشنامه نویس ام اما به خاطر اینکه اجاره خانه بدهم فیلم بازی می کنم!
bltتیتر امروز : «گیتی قاسمی» نهمین بازیگر خروج حاتمی کیا/حضور در کنار حاتمی کیا تجربه، درس و افتخار است
bltپانا : نامه الیاس حضرتی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به پخش غیرقانونی فیلم «رستاخیز»
bltنصف جهان : «خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
bltخبرگزاری خانه ملت : نیم بها شدن بلیت سینما افزایش یابد/ ضرورت جلوگیری از رکود صنعت سینما
bltالف : بازیگر «متری شیش ونیم» در فیلم جدید حاتمی کیا
bltمیزان : «گیتی قاسمی» نهمین بازیگر «خروج» حاتمی کیا/حضور در کنار حاتمی کیا تجربه، درس و افتخار است
bltخبرآنلاین : گیتی قاسمی نهمین بازیگر «خروج» شد
bltمیزان : هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا کیست/حضور دوباره «هادی حجازی فر» بر پرده نقره ای
bltتیک نیوز : جهانگیر الماسی: فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا، به شدت در سینمای ایران سر و صدا می کند
bltتیتر یک : «جهانگیر الماسی» هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا/«خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
bltجهان نیوز : هشتمین بازیگر خروج حاتمی کیا کیست؟
bltافکار نیوز : بازیگر جدید فیلم حاتمی کیا مشخص شد/«خروج» در سینمای ایران به شدت سر و صدا خواهد کرد
bltراه دانا : سینما درحال تبدیل شدن به ابزاری برای تشدید ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است/ بازیگران ایرانی از سلبریتی های جهانی تقلید می کنند
bltمیزان : انتخاب بازیگر بر اساس میزان لایک در فضای مجازی/اکثر فیلم ها پر شده از دیالوگ های رکیک
bltتسنیم : روز ملی سینما و چند اقدام نویدبخش در ایلام
bltرویداد 24 : جایگاه حقیقی فعالان عرصه سینما
bltتیتر یک : «مهدی فقیه» هفتمین بازیگر خروج حاتمی کیا/تا پایان شهریور جلوی دوربین حاتمی کیا می روم
bltتسنیم : اخبار کوتاه سینمای ایران و جهان | "انفرادی" در مراحل تولید/ اظهارات پژمانفر درباره حواشی "خانه سینما"
bltمیزان : هفتمین بازیگر فیلم جدید «ابراهیم حاتمی کیا» مشخص شد/روایت کاروان کربلا در روز هشتم ماه محرم
bltنصف جهان : یک بازیگر کهنه کار دیگر به فیلم حاتمی کیا پیوست
bltجهان نیوز : «مهدی فقیه» هفتمین بازیگر خروج حاتمی کیا
bltخبرآنلاین : یک بازیگر کهنه کار دیگر به فیلم حاتمی کیا پیوست/ مهدی فقیه در «خروج»
bltافکار نیوز : هفتمین بازیگر "خروج" حاتمی کیا مشخص شد
bltشمانیوز : تصاویر جنجالی از بوسیدن و در آغوش گرفتن برنیس پژو توسط اصغر فرهادی + تصاویر و بیوگرافی
bltدیباچه : کارهایی مانند مختارنامه ، سریال امام علی،ولایت عشق و... دیگر تولید نمی شوند| سعی دارند بازیگران دو دهه گذشته را از دور خارج کنند
bltآریا : بیوگرافی رویا جاویدنیا
bltنصف جهان : محمود عزیزی: پیشکسوتان را فقط برای عکس یادگاری می خواهند
bltایرنا : ضرورت راه اندازی رشته های علوم و فناوری چاپ از سوی وزارت عتف
bltآریا : وزیر سابق قربانی تعهداتی شد که هنگام رای اعتماد داده بود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.