مشت مرگبار به خواستگار سمج

مشت مرگبار به خواستگار سمج
سلامت نیوز: قاتل با جسدی در صندوق عقب ماشینش از تهران تا لرستان رانندگی کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری، پدری که مخالف ازدواج دخترش با خواستگار سمج او بود، با ضربه مشت، جان مرد جوان را گرفت. او پس از قتل جسد را در صندوق عقب گذاشت و از تهران تا لرستان رانندگی کرد تا آن را در بیابان های ...
مشت مرگبار به خواستگار سمج

سلامت نیوز: قاتل با جسدی در صندوق عقب ماشینش از تهران تا لرستان رانندگی کرد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری، پدری که مخالف ازدواج دخترش با خواستگار سمج او بود، با ضربه مشت، جان مرد جوان را گرفت. او پس از قتل جسد را در صندوق عقب گذاشت و از تهران تا لرستان رانندگی کرد تا آن را در بیابان های اطراف فرودگاه خرم آباد رها کند.

تحقیقات در این پرونده از 3 ماه قبل آغاز شد. اوایل خرداد ماه بود که خانواده مردی 40ساله به نام علی به اداره پلیس رفتند تا گزارش ناپدید شدن او را اعلام کنند. مرد ناپدید شده کارمند یک شرکت خصوصی بود که صبح چهارم خرداد ماه از خانه خارج شده و دیگر برنگشته بود. خانواده او می گفتند آن روز هر چه به موبایلش زنگ زده اند پاسخ نداده و در نهایت نیز خاموش شده است.
به گفته آنها سابقه نداشت که علی بی خبر از خانواده اش جایی برود و احتمالا حادثه تلخی برای او رخ داده است.
شروع تحقیقات
مشخصات مرد جوان در سیستم پلیس ثبت شد و پرونده ناپدید شدن او پیش روی قاضی جنایی تهران قرار گرفت. با گذشت چند روز از این ماجرا، وقتی هیچ خبری از مرد گمشده به دست نیامد و در بیمارستان ها و کلانتری ها هم اسمی از او ثبت نشده بود، این فرضیه که وی دچار حادثه ای مرگبار شده باشد، مدنظر قرار گرفت. در این شرایط تیم تحقیق به بررسی مکالمات تلفنی مرد جوان پرداخت و پی برد که او آخرین بار با مردی تماس گرفته و با او قرار ملاقات داشته است. مشخصات این مرد به دست آمد و مشخص شد که او پدر دختری است که علی (مرد ناپدید شده) مدتی قبل به خواستگاری او رفته بود. بررسی ها حکایت از این داشت که علی در جریان این خواستگاری با جواب منفی روبه رو شده اما با این حال اصرار بر ازدواج داشته و به تماس هایش با این دختر ادامه می داد. همین موضوع فرضیه جنایت از سوی پدر دختر را قوت بخشید.
حل معما
قرار ملاقات پدر دختر با علی، ناپدید شدن علی پس از این قرار، شنیدن جواب منفی از سوی دختر و پدرش و... همه و همه تکه های پازلی بود که وقتی کنار هم چیده شد، نشان می داد پدر دختر راز ناپدید شدن خواستگار را می داند. به این ترتیب قاضی مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران دستور بازداشت این مرد را صادر کرد. او پنجشنبه گذشته دستگیر شد، اما با وجود شواهدی که علیه وی بود منکر داشتن هرگونه اطلاعی از خواستگار دخترش شد. او مدعی بود که پس از خواستگاری به علی جواب منفی داده و دیگر خبری از وی نداشته است، اما وقتی تیم تحقیق پرینت مکالمات را پیش روی او قرار دادند و گفتند آخرین کسی بوده که با مرد گمشده تماس گرفته و با او قرار ملاقات داشته است، سکوت کرد. با این حال او حاضر نمی شد معمای ناپدید شدن خواستگار دخترش را فاش کند تا اینکه دیروز وقتی برای بازجویی به دادسرای جنایی تهران منتقل شد، با سؤالات قاضی جنایی خودش را در بن بست دید و ناچار شد معمای جنایتی را که صبح چهارم خرداد ماه مرتکب شده بود فاش کند. او گفت با یک مشت به سر خواستگار دخترش زده و او را به قتل رسانده است. پس از قتل نیز به سمت استان لرستان حرکت کرده و جسد را در بیابان های اطراف فرودگاه خرم آباد رها کرده است. با اعترافات این مرد قاضی جنایی از پلیس خرم آباد استعلام گرفت و مشخص شد که جسدی در آن تاریخ در بیابان ها کشف نشده است. به همین دلیل وی دستور داد تا گروهی از مأموران راهی منطقه موردنظر شوند و به جست وجو بپردازند تا ردی از جسد پیدا کنند. متهم نیز پس از اقرار به جنایت با قرار قانونی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
مشت مرگبار
متهم 55ساله و کارمند یکی از ارگان های دولتی است. او 5فرزند دارد و می گوید که در مدت این 3 ماه، زندگی اش نابود شده و عذاب وجدان لحظه ای رهایش نمی کرد.
چرا در این مدت خودت را معرفی نکردی؟
از آبروریزی می ترسیدم. هنوز هم باورم نمی شود که با دستان خودم آدم کشته ام. 3 ماه است که زندگی ا م دگرگون شده است، اما جرأت نمی کردم رازم را فاش کنم.
چه شد که دست به جنایت زدی؟
مقتول خواستگار دخترم بود و ما به او جواب منفی داده بودیم، اما دست بردار نبود. مدام برای من و دخترم مزاحمت ایجاد می کرد. با زبان خوش بارها به او تذکر دادم، اما خودش نخواست بی خیال شود.


چرا به او جواب منفی داده بودید؟
راستش را بخواهید دخترم یک سال پیش با مقتول آشنا شد. او برای شرکت در یک سمینار رفته بود که در آنجا مقتول را دیده و با هم آشنا شده بودند. دخترم کارمند یک شرکت خصوصی است و از طرف کارش به سمینار رفته بود. مقتول هم کارمند شرکتی دیگر بود که آن روز در سمینار حضور داشت. او مدتی پس از آشنایی از دخترم خواستگاری کرد. کمی بعد دخترم موضوع آشنایی با مقتول را برایم تعریف کرد و قرار خواستگاری تعیین شد. اما شب خواستگاری مقتول تنها آمد و مدعی شد پدر و مادرش شهرستان هستند. می گفت قرار است به زودی خانه 3میلیاردی بخرد و پس از آن پدر و مادرش در مراسم عقدکنان حاضر خواهند شد. اصرار داشت تا رضایت بدهم با هم نامزد شوند، اما من مخالفت کردم و گفتم باید خانواده اش بیایند تا ما آنها را ببینیم. در این میان علی از دخترم به بهانه خرید خانه 3میلیاردی مقداری پول هم گرفته بود. من که به او مشکوک بودم به تحقیق درباره وی پرداختم. اکثر دوستان و همکارانش از او ناراضی بودند و می گفتند اجازه ندهید دخترتان با او ازدواج کند. دلیلش را نمی گفتند تا اینکه یکی از دوستانش گفت مقتول 2 زن دارد که آنها به دادگاه رفته و درخواست طلاق، دریافت مهریه و نفقه کرده اند. حتی شنیدم بچه هم دارد. وقتی پی به این راز بردم پیش دخترم رفتم و از او خواستم بی خیال این ازدواج شود چون هرگز با چنین مردی خوشبخت نخواهد شد.


پس چه شد که کار به اینجا کشید؟
دخترم پذیرفت که خواستگارش فریبکار است و او را خوشبخت نخواهد کرد. پس از آن دیگر جواب زنگ ها و پیام هایش نداد. تا اینکه یک روز قبل از حادثه مقتول به من زنگ زد. سراغ دخترم را گرفت و من گفتم دیگر نمی خواهد جواب زنگ هایت را بدهد، جواب ما منفی است و محترمانه از او خواستم دیگر مزاحم دخترم نشود. اما او دست بردار نبود، می گفت باید از زبان دخترم بشنود که جوابش منفی است. فکر می کرد من دروغ می گویم. نمی خواستم تلفنی به او بگویم که پی به رازش برده ایم. به همین دلیل صبح روز حادثه حوالی نارمک با او قرار گذاشتم. با ماشینم به محل قرار رفتم و خواستگار دخترم سوار ماشینم شد. وقتی شنید که رازش را می دانیم عصبانی شد، با هم بگومگو کردیم و او با تندی صحبت کرده و به من بی احترامی کرد. در یک لحظه به شدت عصبی شدم و با مشت ضربه ای به سرش زدم. اما ضربه درست به گیجگاه او خورد و از هوش رفت.


بعد چه شد؟
در خیابان ها می چرخیدم به امید اینکه به هوش بیاید، اما متوجه شدم وی فوت کرده است. ضربه شدید بود و او دچار خونریزی مغزی شده بود. پس از آن جسد را داخل صندوق عقب گذاشتم و به سمت استان لرستان حرکت کردم. قرار کاری در آنجا داشتم و باید می رفتم. با جسد تا لرستان رانندگی کردم. وقتی به اطراف فرودگاه رسیدم جسد را در بیابان های آنجا رها کردم. 3، 4روز هم در لرستان ماندم و کارهایم را انجام دادم. پس از آن به سمت تهران حرکت کردم تا اینکه پس از 3 ماه دستگیر شدم و راز جنایتی را که در این مدت پنهان نگه داشته و آزارم می داد، فاش کردم.


کلیدواژه های این خبر
قاتل   خرم آباد   مرد جوان   خواستگار   خرداد   ناپدید   کلانتری   ناپدید شدن   بیابان   همشهری   کارمند   مکالمات   جنایت   فرضیه   حادثه   بیمارستان   لرستان   پلیس آگاهی تهران   دادسرای جنایی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «سلامت نیوز» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
اعتراف دروغین به قتل
خبر خودرو
اعتراف دروغین به قتل برای خوابیدن در بازداشتگاه
صراط
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل / نقش مبینا چه بود؟
جام جم آنلاین
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل/ نقش مبینا چه بود؟
صراط
جسد دست و پا بسته مرد جوان در صندلی عقب پراید
رکنا نت
متلک پرانی به یک دانش آموز به قتل منجر شد
تابناک
جنایت بر سر متلک پرانی | درگیری 2 جوان در یکی از پارک های تهران با قتل پایان یافت
همشهری آنلاین
بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل شرق تهران / نقش مبینا چه بود؟!+ عکس
رکنا نت
شلیک به مهندس جوان در ویلای دماوند + جزئیات و عکس
رکنا نت
کینه آتشین مرد تهرانی / زن جوان زنده سوزانده شد + جزییات
رکنا نت
خودکشی شوهر، راز قتل همسر را فاش کرد
خبر خودرو
افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مداربسته
همشهری آنلاین
افشای راز قتل زن جوان با فیلم دوربین های مدار بسته
خبرگزاری ایلنا
قتل مینو زن جوان در تهران / قاتل در محل دفن جنازه خودکشی کرد
ساعت 24
افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته
خبرآنلاین
قتل مینو زن جوان در تهران / قاتل در محل دفن جنازه خودکشی کرد + عکس
رکنا نت
خودکشی منصور بعد از قتل ستاره در تهران ! / بیل و کلنگ برای دفن زن جوان! + عکس
رکنا نت
راز گم شدن مرد جوان فاش شد
سیمرغ
شلیک به مهندس جوان در ویلای دماوند
ایران آنلاین
راز گم شدنِ مرد جوان فاش شد
بهار نیوز
موقع پاک کردن اسلحه ام تیری به دانیال شلیک شد/ چون ترسیده بودم جسد او را مثله کردم و در بیابان انداختم
خبرآنلاین
این مرد را می شناسید ؟ / او داماد تهرانی را کشت و فرار کرد + عکس بدون پوشش
رکنا نت
قاتل چند ساعت قبل از اجرای حکم بخشیده شد
پانا
قاتل پسر عمو بخشیده شد
جام جم آنلاین
اعدام نشدن قاتل فقط چند قدمی قبل از طناب دار / دو بار مرگ را دید + عکس
رکنا نت
اعتراف پسر شیشه ای به قتل مادرش در تهران / می خواستم در یخچال منجمدش کنم!
جام جم آنلاین
اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش/ شراره چرا سناریو ساخته بود!
صراط
اعتراف شیطان به قتل مادرش در تهران / می خواستم در یخچال منجمدش کنم + عکس
رکنا نت
جزییات تازه در پرونده قتل شوهر خواهر
ایران آنلاین
اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش / شراره چرا سناریو ساخته بود!
جام جم آنلاین
اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش
پارسینه
جزییات تازه در پرونده قتلِ شوهر خواهر
بهار نیوز
اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش / شراره چرا سناریو ساخته بود !
رکنا نت
مرخصی از زندان برای قتل یک مرد پلید در فرحزاد + عکس قاتل و جزییات
رکنا نت
جنایتی که هویت قاتل و مقتولش مشخص نیست
تابناک
قتل خونین در سناریوی مرموز
جام جم آنلاین
جنایتی در تهران که هویت قاتل و مقتولش مشخص نیست
رکنا نت
مرگ تلخ دختر و پسر خردسال در پایتخت
اخرین نیوز
مرگ تلخ دو کودک در پایتخت
تابناک
مرگ تلخ دختر و پسر خردسال در تهران
ایران جیب
اخبار مرتبط
bltخبر خودرو : اعتراف دروغین به قتل
bltصراط : اعتراف دروغین به قتل برای خوابیدن در بازداشتگاه
bltجام جم آنلاین : بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل / نقش مبینا چه بود؟
bltصراط : بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل/ نقش مبینا چه بود؟
bltرکنا نت : جسد دست و پا بسته مرد جوان در صندلی عقب پراید
bltتابناک : متلک پرانی به یک دانش آموز به قتل منجر شد
bltهمشهری آنلاین : جنایت بر سر متلک پرانی | درگیری 2 جوان در یکی از پارک های تهران با قتل پایان یافت
bltرکنا نت : بازداشت دختر نوجوان در صحنه قتل شرق تهران / نقش مبینا چه بود؟!+ عکس
bltرکنا نت : شلیک به مهندس جوان در ویلای دماوند + جزئیات و عکس
bltرکنا نت : کینه آتشین مرد تهرانی / زن جوان زنده سوزانده شد + جزییات
bltخبر خودرو : خودکشی شوهر، راز قتل همسر را فاش کرد
bltهمشهری آنلاین : افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مداربسته
bltخبرگزاری ایلنا : افشای راز قتل زن جوان با فیلم دوربین های مدار بسته
bltساعت 24 : قتل مینو زن جوان در تهران / قاتل در محل دفن جنازه خودکشی کرد
bltخبرآنلاین : افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته
bltرکنا نت : قتل مینو زن جوان در تهران / قاتل در محل دفن جنازه خودکشی کرد + عکس
bltرکنا نت : خودکشی منصور بعد از قتل ستاره در تهران ! / بیل و کلنگ برای دفن زن جوان! + عکس
bltسیمرغ : راز گم شدن مرد جوان فاش شد
bltایران آنلاین : شلیک به مهندس جوان در ویلای دماوند
bltبهار نیوز : راز گم شدنِ مرد جوان فاش شد
bltخبرآنلاین : موقع پاک کردن اسلحه ام تیری به دانیال شلیک شد/ چون ترسیده بودم جسد او را مثله کردم و در بیابان انداختم
bltرکنا نت : این مرد را می شناسید ؟ / او داماد تهرانی را کشت و فرار کرد + عکس بدون پوشش
bltپانا : قاتل چند ساعت قبل از اجرای حکم بخشیده شد
bltجام جم آنلاین : قاتل پسر عمو بخشیده شد
bltرکنا نت : اعدام نشدن قاتل فقط چند قدمی قبل از طناب دار / دو بار مرگ را دید + عکس
bltجام جم آنلاین : اعتراف پسر شیشه ای به قتل مادرش در تهران / می خواستم در یخچال منجمدش کنم!
bltصراط : اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش/ شراره چرا سناریو ساخته بود!
bltرکنا نت : اعتراف شیطان به قتل مادرش در تهران / می خواستم در یخچال منجمدش کنم + عکس
bltایران آنلاین : جزییات تازه در پرونده قتل شوهر خواهر
bltجام جم آنلاین : اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش / شراره چرا سناریو ساخته بود!
bltپارسینه : اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش
bltبهار نیوز : جزییات تازه در پرونده قتلِ شوهر خواهر
bltرکنا نت : اعتراف عجیب برادر ناتنی به قتل شوهر خواهرش / شراره چرا سناریو ساخته بود !
bltرکنا نت : مرخصی از زندان برای قتل یک مرد پلید در فرحزاد + عکس قاتل و جزییات
bltتابناک : جنایتی که هویت قاتل و مقتولش مشخص نیست
bltجام جم آنلاین : قتل خونین در سناریوی مرموز
bltرکنا نت : جنایتی در تهران که هویت قاتل و مقتولش مشخص نیست
bltاخرین نیوز : مرگ تلخ دختر و پسر خردسال در پایتخت
bltتابناک : مرگ تلخ دو کودک در پایتخت
bltایران جیب : مرگ تلخ دختر و پسر خردسال در تهران
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.