مخبر - 1398/06/02 - بشناسید قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

بشناسید قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند
در این مطلب می خواهیم به معرفی 20 خودروی موجود در بازار امریکا و اروپا بپردازیم که سال ها است با تکیه بر نسل فعلی خود، روی خط تولید قرار دارند.
بشناسید قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: زومیت نوشت: متوسط عمر پلتفرم یک کراس اور در بازار امروز 5 سال است، پس از آن فناوری و مهندسی به گونه ای پیش می رود که لازم است مدل جدیدی از یک خودرو عرضه شود. همچنین سایر عوامل مثل، استانداردهای زیست محیطی نیز خودروسازان را مجبور به طراحی و ساخت پیشرانه هایی کم مصرف تر و با راندمان بهتر می کنند. خریداران نیز ترجیح می دهند خودرویی جدید و مدرن داشته باشند. در سمت دیگر ماجرا، محصولاتی هم در بازار هستند که چندان جدید و مدرن به حساب نمی آیند؛ اما با وجود قدیمی بودن همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کرده اند.

در اینجا می خواهیم 20 خودروی قدیمی را که همچنان در بازار به فروش می رسند معرفی کنیم که برخی از آن ها از نظر فناوری، قدیمی و از رده خارج محسوب می شوند. بعضی از این مدل ها تا 15 سال قدمت دارند؛ ولی همچنان امکان خرید مدل صفر کیلومتر 2019 آن ها در بازار آمریکا یا کشورهای اروپایی وجود دارد.

استون مارتین رپید عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

استون مارتین تولید خودروی چهار در رپید را در سال 2010 آغاز کرد. این محصول پس از گذشت 9 سال تغییر عمده ای نکرده است و همچنان مانند روز اول به تولید می رسد. استون مارتین رپید هنوز هم روی پلتفرم VH Gen III تولید می شود که در سال 2010 معرفی شده بود. پیشرانه ی این خودرو در مدل AMR می تواند 580 اسب بخار قدرت تولید کند و توانسته جذابیت و هیجان زیادی را به این سدان کهنه کار تزریق کند. استون مارتین نسخه ی الکتریکی رپید با نام رپید E را هم با استفاده از پلت فرم قدیمی به تازگی معرفی کرده است.

فورد تاروس عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

فورد تاروس قرار است به طور رسمی، سال 2020 از سبد محصولاتی فورد کنار گذاشته شود. تاروس، قربانی سیاست فورد برای جایگزین کردن سدان ها با شاسی بلندها و کراس اورها است. سدان خانوادگی فورد همچنان در مدل 2019 خود از پلتفرمی که در نمایشگاه خودروی دیترویت سال 2009 معرفی شده بود استفاده می کند. فورد در طی این سال ها تنها یک به روزرسانی جزئی در سال 2013 روی تاروس انجام داد. آخرین دستگاه فورد تاروس در اول ماه می سال 2019 از خط تولید خارج شد؛ ولی نمایندگی های فورد همچنان نسخه های صفر کیلومتر این خودرو را در اختیار دارند.

لکسوس GX عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

لکسوس GX فروش بالایی ندارد و به همین خاطر نمی توانیم لکسوس را به خاطر عدم سرمایه گذاری روی تغییر پلتفرم آن سرزنش کنیم. فروش GX در سال 2018 تنها 26 هزار دستگاه بود و احتمالا اصلا ارزش به روزرسانی را نداشته است. البته لکسوس برای سال 2020 این اس یووی را فیس لیفت کرد. لکسوس GX در کنار برادر بزرگ تر و لوکس تر خود، LX جزو معدود شاسی بلندهای بازار هستند که با یک برند؛ از شاسی و بدنه ی جداگانه استفاده می کنند.

لوتوس Evora عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

لوتوس Evora در سال 2010 به عنوان نسخه ای بزرگ تر و جادارتر از الیز و اگزیج به بازار معرفی شد. نسخه های اولیه ی لوتوس Evora از پیشرانه ی 3.5 لیتری V6 ساخت تویوتا (مشابه با تویوتا آریون و لکسوس RX350) استفاده می کردند که 276 اسب بخار قدرت داشت. لوتوس بعدها مدل GT430 را معرفی کرد که با اضافه شدن یک سوپر شارژر به پیشرانه ی آن قدرت موتور را به 430 اسب بخار افزایش می داد. لوتوس همچنان تلاش می کند تا با ارتقا دادن Evora، این مدل را روی خط تولید حفظ کند. خودروساز اصیل انگلیسی در آخرین اقدام نسخه ای از Evora را با نام GT در بازار کانادا و آمریکا معرفی کرده است که 416 اسب بخار قدرت دارد.

رولزرویس گوست عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

بسیاری از تصمیم رولزرویس مبنی بر ساخت این خودروی فوق لوکس و گران قیمت روی پلتفرم سال 2010 را انتقاد کرده اند. نسل فعلی رولزرویس گوست در نمایشگاه خودروی فرانکفورت سال 2009 رونمایی شد و از آن زمان تاکنون هیچ تغییر عمده ای به خود ندیده است. رولزرویس در سال 2011 نسخه ی دارای فاصله ی محوری بیشتر را برای گوست رونمایی کرد و در سال 2014 نیز یک فیس لیفت بسیار جزیی روی این خودرو انجام داد. با وجود این تغییرات همچنان گوست نسبت به نسخه ی اولیه ی خود تغییر زیادی نکرده است.

تویوتا 4Runner عرضه از سال 2010 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

امروزه تویوتا 4Runner در نسل پنجم خود قرار دارد که از سال 2010 عرضه می شود. نسل فعلی 4Runner در سال 2009 در نمایشگاه ایالتی تگزاس رونمایی شد و از آن زمان به بعد تغییر عمده ای تجربه نکرد. در سال 2013 تویوتا چهره ی 4Runner را فیس لیفت و در سال 2014 نیز نسخه ی TRD Pro این خودرو با تمرکز روی توانایی های آفرود معرفی کرد. تویوتا 4Runner با وجود قدمت 10 ساله ی خود همچنان یکی از تواناترین خودروهای دنیا برای سفرهای خارج جاده است.

دوج Journey عرضه از سال 2009 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

دوج سابقه ی زیادی در حفظ خودروهای قدیمی روی خط تولید دارد و مدل جورنی، یکی از محصولات این برند در فهرست ما است. این کراس اور قدیمی در سال 2007 در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شد؛ ولی تا سال 2009 به بازار آمریکا راه پیدا نکرد. دوج جورنی گرچه در سال 2011 یک فیس لیفت جزئی در بخش جلوپنجره تجربه کرد و دوج سیستم فرمان و تعلیق آن را نیز ارتقا داد؛ ولی تغییرات آن گسترده نبود و همچنان مثل روز اول به نظر می رسد. دوج در مدل فیس لیفت این خودرو یک تیپ جدید به نام Crossroad Plus را هم اضافه کرد. بااین وجود، دوج جورنی امروزی تفاوت چندانی با خودرویی که در سال 2007 رونمایی شد ندارد.

فورد Flex عرضه از سال 2009 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

محصولات شاسی بلند و کراس اور فورد اکثرا جدید هستند؛ ولی مدل فلکس در این بین یک استثنا است. فورد فلکس در نمایشگاه خودروی نیویورک سال 2007 رونمایی شد. این کراس اور 7 نفره اولین خودرویی بود که روی پلتفرم D4 فورد ساخته شد که بعدا در فورد تاروس و آخرین نسل فورد اکسپلورر نیز مورد استفاده قرار گرفت. فورد سعی کرده است تا در این سال ها همچنان تازگی فلکس را حفظ کند و به همین منظور در سال 2014 یک فیس لیفت اساسی روی این خودرو انجام داد. نیسان 370Z عرضه از سال 2009 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

نیسان پیش از معرفی مدل 370Z در سال 2009 برای مدت 5 سال هم 350Z را روی خط تولید داشت. اما تقدیر بر این بود که 370Z دو برابر مدل قبلی خود عمر کند. به نظر می رسد که نیسان 370Z نیز به روزهای آخر خود نزدیک می شود چون نیسان به طور رسمی اعلام کرده که از سال 2020 تولید نسخه ی رودستر این خودرو را متوقف خواهد کرد. مدل کوپه فعلا روی خط تولید باقی خواهد ماند و حتی نیسان در سال 2019 مدل ویژه ی 50 سالگی سری Z را هم رونمایی کرد. با توجه به اینکه نیسان 370Z کم ترین تغییرات را تجربه کرده است بعید نیست این خودرو هم پنجاه سالگی خود را ببیند.

نیسان GT-R عرضه از سال 2009 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

باور این موضوع که یک دهه از ورود به بازار نیسان GT-R می گذرد دشوار است. سوپر اسپرت مشهور و دوست داشتنی نیسان هنوز نیز به روزهای نخست خود شباهت دارد. البته نیسان در طی این سال ها چند بار GT-R را ارتقا داده ولی همچنان نسل جدیدی از این خودرو معرفی نشده است. نیسان برای سال 2020 قدرت موتور GT-R را به 565 اسب بخار افزایش داد که در مقایسه با مدل سال 2009 حدود 85 اسب بخار قوی تر است. نسخه های سریع تر GT-R هم با نام نیسمو و Track Edition با قدرت 600 اسب بخاری معرفی شده اند.

با وجود این بهینه سازی ها و نسخه های متعدد همچنان بخش های کلیدی GT-R مثل شاسی، جعبه دنده ی 6 سرعته ی دوبل کلاچ و پیشرانه ی V6 تویین توربوی 3.8 لیتری این خودرو دست نخورده باقی مانده اند. از نظر قیمتی نیز GT-R مدل 2020 با قیمت پایه ی 113 هزار دلاری خود 43 هزار دلار گران تر از نسخه ی پایه ی این خودرو در سال 2009 است.

دوج چلنجر عرضه از سال 2008 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

همان طور که گفتیم دوج یکی از خودروسازانی است که به پلتفرم های قدیمی علاقه دارد. نسل فعلی دوج چلنجر نیز از سال 2008 در بازار است. دوج چلنجر همچنان روی پلتفرم قدیمی کرایسلر با نام شاسی LX ساخته می شود. با وجود قدیمی بودن، محبوبیت چلنجر آنقدر بالا است که دوج در سال 2018 توانست بیش از 66 هزار دستگاه از آن را به فروش برساند. این آمار در مقایسه با سال قبل، دو هزار دستگاه بیشتر بود. معرفی نسخه ی قوی تر این خودرو به نام هلکت با موتور 707 اسب بخاری و مدل دیمون با موتور 840 اسب بخاری تأثیر مثبتی روی فروش چلنجر گذاشت.

تویوتا لندکروزر عرضه از سال 2008 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

تویوتا لندکروزر هم با شاسی و بدنه ی مخصوص به خود، با لکسوس GX و LX برادر است. نسل فعلی لندکروز با نام J200 در سال 2007 معرفی شد و از آن زمان تاکنون روی خط تولید باقی مانده است. در حال حاضر لندکروزر قدیمی ترین شاسی بلند تویوتا محسوب می شود.

تویوتا سکویا عرضه از سال 2008 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

خودروهای شاسی بلند و کراس اور در بازار امروز محبوبیت بالایی دارند ولی عجیب است که تویوتا، شاسی بلند بزرگ خود، سکویا را از سال 2008 تا حالا بدون تغییر روی خط تولید حفظ کرده است. حتی ظاهر سکویا نیز با روز اول فرقی ندارد و تنها تغییرات کوچکی در آن اعمال شده است تا بروز نگه داشته شود. تویوتا اخیرا نسخه ی اسپرت سکویا با نام TRD Pro را معرفی کرد که مجهز به جلو پنجره ی جدید، سینی محافظ زیر خودرو، باربند، رینگ های جدید و سیستم تعلیق با ارتفاع بیشتر است.

دوج گرند کاروان عرضه از سال 2008 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

گرند کاروان نیز مانند چلنجر همچنان روی پلتفرم متعلق به سال 2007 ساخته می شود. دوج گرند کاروان در نمایشگاه خودروی دیترویت در سال 2007 رونمایی شد و در سال 2011 نیز سازنده یک فیس لیفت جزیی را روی ظاهر آن انجام داد. دوج همچنین در مدل فیس لیفت از پیشرانه ی 3.6 لیتری V6 جدیدی از سری Pentastar به همراه یک جعبه دنده ی 6 سرعته ی جدید روی گرند کاروان نصب کرد. دوج تا سال 2020 به تولید مدل گرند کاروان ادامه خواهد داد.

تویوتا توندرا عرضه از سال 2007 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

تویوتا مدل فعلی توندرا را تا سال 2021 روی خط تولید حفظ خواهد کرد. نسل فعلی توندرا در سال 2006 در نمایشگاه خودروی شیکاگو رونمایی شد و در سال 2007 به بازار رسید. تویوتا در این مدت به روزرسانی هایی انجام داده است؛ برای مثال از سال 2010 پیشرانه ی جدید 4.6 لیتری V8 روی توندرا نصب شد. همچنین تویوتا مدل آفرود توندرا را با نام TRD Pro و یک نسخه ی ویژه را هم با نام 1794 ادیشن معرفی کرد.

لکسوس LX عرضه از سال 2007 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

لکسوس LX نیز مانند لکسوس GX یک دایناسور قدیمی در دنیای خودرو محسوب می شود. نسل فعلی این شاسی بلند فول سایز لوکس در سال 2007 وارد بازار شد و سومین نسل از این خودرو به شمار می رود. لکسوس این مدل را در نمایشگاه خودروی شیکاگو رونمایی کرده بود. لکسوس به تازگی LX را فیس لیفت کرده است و به همین دلیل انتظار نداریم که به این زودی ها نسل جدیدی از این خودرو معرفی کند.

مازراتی گرن توریسمو عرضه از سال 2007 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

مازراتی از سال 2007 به بعد دیگر خودروی اسپرت جدیدی رونمایی نکرد. مازراتی گرن توریسمو اولین بار در سال 2007 در نمایشگاه خودروی ژنو با موتور 4.2 لیتری V8 به قدرت 400 اسب بخار معرفی شد. امروز با گذشت 10 سال، گرن توریسمو ظاهری اسپرت تر از روزهای اول دارد و پیشرانه ی آن نیز با یک نمونه ی 4.7 لیتری به قدرت 454 اسب بخار جایگزین شده است. این خودرو همچنان روی پلتفرم سال 2007 ساخته می شود.

نیسان Frontier عرضه از سال 2005 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

نیسان فرانتیر یکی از قدیمی ترین خودروهایی است که همچنان به صورت صفر کیلومتر می توانید آن را در آمریکا خریداری کنید. نسل فعلی این خودرو در نمایشگاه خودروی دیترویت در سال 2005 رونمایی شد. گرچه نیسان در طی این سال ها ظاهر جدیدی را به فرانتیر بخشیده ولی با این وجود فرانتیر همچنان یک خودروی قدیمی با فناوری 15 سال پیش است. خوشبختانه به زودی مدل جدید این وانت معرفی خواهد شد.

شورولت Express عرضه از سال 1995 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

نسل کنونی شورولت اکسپرس از سال 1995 روی خط تولید قرار دارد و بیشتر به عنوان یک خودروی کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این ون باری در طی 25 سال عمر خود کم ترین تغییرات را تجربه کرده است. تنها در سال 2003 بود که شورولت کمی ظاهر آن را به روزرسانی کرد. گویا فلسفه ی شورولت در مورد اکسپرس این بوده که وقتی چیزی درست کار می کند نیازی نیست به آن دست بزنیم.

فورد سری E عرضه از سال 1992 قدیمی ترین خودروهای مدرنی که همچنان تولید می شوند

فورد سری E امروز به آن شکلی که در سال 1992 معرفی شده فروخته نمی شود و تولید مدل اکولاین آن در سال 2014 متوقف شد؛ اما این خودرو همچنان روی پلتفرم سال 1992 تولید می شود. فورد سری E، محصولی مناسب کارهای ساختمانی و حمل ونقل تجاری است. در حال حاضر مدل پایه ی این خودرو 31 هزار و 385 دلار قیمت دارد.

2121

منبع خبر : مثلث

محتوای این خبر به صورت خودکار از «مثلث» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
کلیدواژه های این خبر
فناوری   موتور   تویوتا   سدان   فورد   آمریکا   خرید آنلاین   اسب بخار   طراحی و ساخت   پلت فرم   الکتریکی   فیس لیفت   زومیت   کراس اور   کم مصرف   تزریق   سرزنش   کشور اروپایی   استون مارتین   کراس   راندمان   خریدار خارجی   دیترویت   بازار   کانادا   آنلاین   نمایشگاه   سرمایه گذاری   زیست محیطی   خودروسازی   اروپا   صفر کیلومتر   خط تولید   انگلیسی  
اخبار مرتبط
لزوم تشکیل شرکت خودرو برقی ایران
ایرنا
معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
ایران جیب
با 10 اتومبیل لوکس آمریکایی آشنا شوید +تصاویر
پدال نیوز
با 10 اتومبیل لوکس آمریکایی آشنا شوید
برترین ها
با 3 خودرو جایگزین پراید آشنا شوید
ساعت 24
جذاب ترین خودرو های مفهومی نمایشگاه فرانکفورت
برترین ها
خودرو الکتریکی مزدا در نمایشگاه توکیو 2019 رونمایی می شود
زومیت
گزینه های جذاب جانشینی پراید
برترین ها
سایپا،تیبارابه کشور های فقیرِآفریقاصادرمی کند
بهار نیوز
سایپا، تیبا را به کشورهای فقیرِ آفریقا صادر می کند
ساعت 24
نوآوری؛ راز ماندگاری قدیمی ترین برند تراکتور جهان
پول نیوز
مجله آنلاین خودرو با عصرایران(بروزرسانی هفته آخر شهریور)
عصر ایران
نبرد غول های خودروسازی در فرانکفورت
پارسینه
تویوتا لندکروزر Namib خودروی محبوب مشتریان آفریقایی
باشگاه خبرنگاران
کراس اور چینی آی ویز U5 رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کرد
زومیت
بررسی فنی فورد کوگا + مشخصات
خودروکار
باوجان RM-5 و RC-6 از راه رسیدند + تصاویر
خودرونویس
حمل بار با بنز اس ال300
شریان
نمایشگاه خودروی فرانکفورت در تسخیر ماشین های برقی
همشهری آنلاین
داستان برند نیسان؛ دومین خودروساز بزرگ ژاپن
زومیت
بی ام و i Hydrogen Next مفهومی رونمایی شد
زومیت
آنچه از نمایشگاه خودرو فرانکفورت IAA 2019 انتظار داریم
زومیت
بررسی فنی اینفینیتی + مشخصات
باشگاه خبرنگاران
پیکاپ جدید پژو با همکاری چانگان ساخته خواهد شد
زومیت
مجله آنلاین خودروی عصرایران(بروزرسانی هفته دوم شهریور)
عصر ایران
خودروهای هیبریدی و برقی به هشدار صوتی مجهز خواهند شد
برنا نیوز
معرفی محصول جدید احتمالی کرمان خودرو +تصاویر
پدال نیوز
فروش پژو 405 پس از سی سال در ایران و آذربایجان
تیتر شهر
هاوال H2 مدل 2020 رونمایی شد +تصاویر
پدال نیوز
بهترین خودروهای نیسان موتورز را بشناسید + تصاویر
شریان
تسلا مدل3؛ لوکس ترین خودروی آمریکا شد
ایسنا
بهترین مدل خودروهای نیسان موتورز
الف
فهرستی از برترین و محبوب ترین خودروهای نیسان +تصاویر
پدال نیوز
مروری بر بهترین مدل خودروهای نیسان موتورز
ایسنا
از خشن سازی جیپ رنگلر تا خبری ناامیدکننده درباره بازی NFS +تصاویر
پدال نیوز
پراید سایپا متوقف نشده پراید چینی هم آمد+عکس
کارگر آنلاین
نسخه "چینی" پراید! (+تصاویر)
خرداد نیوز
نسخه چینی پراید آمد! +تصاویر
پدال نیوز
پراید "چینی"! (+تصاویر)
قلم نیوز
پراید چینی هم رسید + عکس
اقتصاد نیوز
اخبار مرتبط
bltایرنا : لزوم تشکیل شرکت خودرو برقی ایران
bltایران جیب : معرفی 10 اتومبیل لوکس آمریکایی
bltپدال نیوز : با 10 اتومبیل لوکس آمریکایی آشنا شوید +تصاویر
bltبرترین ها : با 10 اتومبیل لوکس آمریکایی آشنا شوید
bltساعت 24 : با 3 خودرو جایگزین پراید آشنا شوید
bltبرترین ها : جذاب ترین خودرو های مفهومی نمایشگاه فرانکفورت
bltزومیت : خودرو الکتریکی مزدا در نمایشگاه توکیو 2019 رونمایی می شود
bltبرترین ها : گزینه های جذاب جانشینی پراید
bltبهار نیوز : سایپا،تیبارابه کشور های فقیرِآفریقاصادرمی کند
bltساعت 24 : سایپا، تیبا را به کشورهای فقیرِ آفریقا صادر می کند
bltپول نیوز : نوآوری؛ راز ماندگاری قدیمی ترین برند تراکتور جهان
bltعصر ایران : مجله آنلاین خودرو با عصرایران(بروزرسانی هفته آخر شهریور)
bltپارسینه : نبرد غول های خودروسازی در فرانکفورت
bltباشگاه خبرنگاران : تویوتا لندکروزر Namib خودروی محبوب مشتریان آفریقایی
bltزومیت : کراس اور چینی آی ویز U5 رکورد جهانی گینس را به نام خود ثبت کرد
bltخودروکار : بررسی فنی فورد کوگا + مشخصات
bltخودرونویس : باوجان RM-5 و RC-6 از راه رسیدند + تصاویر
bltشریان : حمل بار با بنز اس ال300
bltهمشهری آنلاین : نمایشگاه خودروی فرانکفورت در تسخیر ماشین های برقی
bltزومیت : داستان برند نیسان؛ دومین خودروساز بزرگ ژاپن
bltزومیت : بی ام و i Hydrogen Next مفهومی رونمایی شد
bltزومیت : آنچه از نمایشگاه خودرو فرانکفورت IAA 2019 انتظار داریم
bltباشگاه خبرنگاران : بررسی فنی اینفینیتی + مشخصات
bltزومیت : پیکاپ جدید پژو با همکاری چانگان ساخته خواهد شد
bltعصر ایران : مجله آنلاین خودروی عصرایران(بروزرسانی هفته دوم شهریور)
bltبرنا نیوز : خودروهای هیبریدی و برقی به هشدار صوتی مجهز خواهند شد
bltپدال نیوز : معرفی محصول جدید احتمالی کرمان خودرو +تصاویر
bltتیتر شهر : فروش پژو 405 پس از سی سال در ایران و آذربایجان
bltپدال نیوز : هاوال H2 مدل 2020 رونمایی شد +تصاویر
bltشریان : بهترین خودروهای نیسان موتورز را بشناسید + تصاویر
bltایسنا : تسلا مدل3؛ لوکس ترین خودروی آمریکا شد
bltالف : بهترین مدل خودروهای نیسان موتورز
bltپدال نیوز : فهرستی از برترین و محبوب ترین خودروهای نیسان +تصاویر
bltایسنا : مروری بر بهترین مدل خودروهای نیسان موتورز
bltپدال نیوز : از خشن سازی جیپ رنگلر تا خبری ناامیدکننده درباره بازی NFS +تصاویر
bltکارگر آنلاین : پراید سایپا متوقف نشده پراید چینی هم آمد+عکس
bltخرداد نیوز : نسخه "چینی" پراید! (+تصاویر)
bltپدال نیوز : نسخه چینی پراید آمد! +تصاویر
bltقلم نیوز : پراید "چینی"! (+تصاویر)
bltاقتصاد نیوز : پراید چینی هم رسید + عکس
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.