مخبر - 1398/05/23 - علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید

علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید
سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد تیم ملی توضیحاتی ارائه داد.
علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره انتشار پُست در صفحه مجازی اش و ابراز نگرانی نسبت به وضعیت مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: نگرانی گناه نیست و امیدوارم این نگرانی ها برطرف شود. باید با قدرت برای حضور در میدان رقابت ها آماده شویم. شک نکنید تمام کشور های آسیایی و حتی آسیای مرکزی مشغول پیشرفت در فوتبال هستند.

از افغانستان تا رقبای سنتی مان همه در حال پیشرفت هستند او ادامه داد: تیم ملی فوتسال افغانستان در رقابت های قهرمانی آسیا دوم شد و در تورنمنت های کافا هم تیم های فوتبال پایه این کشور نتایج خوبی گرفتند. این وضعیت، افغانستان است و رقبای سنتی ما هم در حال پیشرفت هستند. به همین دلیل ما هم باید کار کنیم. بخش اول این کار هم عقد قرارداد با سرمربی، برنامه ریزی اردویی و برگزاری دیدار های تدارکاتی است. الان فاکتور های مناسبی برای برگزاری دیدار های دوستانه بزرگ تیم ملی وجود دارد، اما حس همراهی مردم نواقص و موانع را خود به خود مرتفع می کند.

فیفا باید برای همراهی خودش با فوتبال گام های اساسی بردارد علوی درباره اظهارات عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه نگرانی فدراسیون فوتبال نباید بزرگ باشد، گفت: این نگاه برای ما ارزشمند است. می دانیم پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی عهده ما است، اما همه می دانیم پول فدراسیون فوتبال در فیفا بلوکه شده است. برگشت این پول هم تاکنون ممکن نشده است. حتی باشگاه استقلال هم تاکنون پول پرو پئیچ را به حساب او انتقال نداده است. امیدواریم فیفا همانگونه که روی بی تاثیر بودن مباحث سیاسی در ورزش تاکید دارد، در این زمینه هم در راستای همراهی خودش با فوتبال گام بلندی بردارد.

فوتبال نیازمند حمایت ملی است او ادامه داد: مسیر فدراسیون فوتبال، امید بخش است. تا پایان سال 6 تورنمنت بسیار مهم پیش رو داریم. تیم های نوجوانان و جوانان باید در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا که در ایران برگزار می شود، شرکت کنند. تیم امید، رقابت های مرحله انتخابی المپیک را پیش رو دارد. تیم ملی بزرگسالان باید در انتخابی جام جهانی به میدان برود. تیم ملی فوتسال در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کند و تیم ملی فوتبال ساحلی هم باید در بازی های ساحلی قطر شرکت کند. وقتی با یک شکست در بازی دوستانه فضای بدی راه می افتد، ببینید شکست در هر یک از این تورنمنت های رسمی چه وضعیتی به وجود می آورد. خواهش می کنم کل جامعه متوجه باشند فوتبال نیازمند حمایت ملی است.

ویلموتس به اسم رمز فدراسیون فوتبال تبدیل نشده، اما نگرانی امروز بهتر از پشیمانی فردا است سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه شنیده می شود مارک ویلموتس برای اخذ منابع مالی به اسم رمز این فدراسیون تبدیل شده است، گفت: باور کنید این موضوع صحت ندارد، اما فدراسیون برای سفر تیم ملی به کره جنوبی و انجام دیدار تدارکاتی با این تیم هزینه سنگینی را متقبل شد. تیم ملی نوجوانان میزبان رقابت های مقدماتی آسیا در همدان و تیم جوانان میزبان همین رقابت ها در تهران است. هزینه های میزبانی و اجرایی باید پرداخت شود. آیا ما می خواهیم تیم ملی امید پس از 44 سال طلسم شکنی کند و به المپیک برود؟

علوی افزود: قطر به تازگی با برزیل بازی دوستانه برگزار کرد. ما باید تلاش کنیم و بدانیم نگرانی امروز بهتر از پشیمانی فردا است.

بازی دوستانه تیم ملی در شهریور برگزار نمی شود مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احتمال برگزاری بازی تدارکاتی تیم ملی در شهریور ماه گفت: اردوی تیم ملی پیش از بازی با هنگ کنگ در تهران است. بازی دوستانه با گرجستان را برای تیم ملی پیش بینی کرده بودیم، اما با توجه به بعد مسافت 2 کشور شاید شرایط به شکلی رقم می خورد که سبب خستگی تیم می شد. ما نمی توانستیم به صورت مستقیم به گرجستان برویم. ابتدا باید به ترکیه می رفتیم و سپس راهی این کشور می شدیم و پس از بازی هم این مسیر را برگشته و به هنگ کنگ می رفتیم. با این تفاسیر بازی دوستانه را در زمان دیگری برگزار می کنیم.

او افزود: اکنون که سازمان اقتصادی فدراسیون تشکیل شده امیدواریم بتوانیم حقوق فوتبال را برای نخستین بار به دست آوریم.

علوی درباره دلخوری هواداران استقلال از ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به دلیل دیپورت هروویه میلیچ گفت: روز گذشته دراین باره روشنگری کردیم. نامه باشگاه استقلال ساعت 16:29 دقیقه روز 19 مرداد به فدراسیون رسید و ساعت 18 به واحد تشریفات ارجاع شد و روند اداری به روز تعطیل خورد. حقیقت بگویم مدیران باشگاه استقلال خیلی تحت فشار هستند و زحمات زیادی می کشند. برای هادی مباشری (معاون باشگاه استقلال) آرزوی سلامتی می کنم.

فدراسیون فوتبال با هر اقدام منفی ای سریع برخورد می کند او ادامه داد: از هواداران استقلال خواهش می کنم وارد فضای تنش نشوند چراکه فدراسیون فوتبال امسال در حوزه انضباطی داخل زمین و دیگر کمیته های مرتبط بیرون زمین محکم و قاطعانه عمل می کند. هفته پیش اتفاقی در یکی از بازی های لیگ فوتسال افتاد که فردا آن بازی برایش حکم صادر شد. این نمونه مشتی از خرواری است که فدراسیون فوتبال هیچگونه بی نظمی ای را نمی پذیرد و با هر اقدام منفی بلافاصله برخورد می کند. امیدوارم امسال هواداران تمام تیم ها از فوتبال لذت ببرند و اذیت نشوند.

زیرساخت ورزشگاه هایمان باید به شکلی باشد که همه از حضور در آن لذت ببرند علوی درباره شایعه اجرا نشدن بلیت فروشی الکترونیکی در هفته های ابتدایی لیگ نوزدهم گفت: روز گذشته حیدر بهاروند، شرایط تمام ورزشگاه ها را تشریح کرد. باید بگویم روند تجهیز 4/5 ورزشگاه کامل شده است. حدود 9 روز تا شروع لیگ زمان داریم و پس از برگزاری هفته دوم رقابت ها، به دلیل پیش رو بودن اردوی تیم ملی، باز هم می توان این روند را تکمیل کرد. امیدواریم تا هفته چهارم که دربی پایتخت انجام می شود، ورزشگاه های ما از لحاظ زیرساخت در شرایطی باشند که همه از حضور در آن لذت ببرند.

با شرایط قبلی پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید او ادامه داد: اهالی رسانه از حضور در ورزشگاه های میزبان بازی های جام جهانی و جام ملت های آسیا لذت می برند چراکه همه امکانات در آن ها فراهم است. حدود 50 سال از آغاز برگزاری لیگ در ایران سپری شده و اکنون وقت لذت بردن تماشاگران از حضور در ورزشگاه ها است. اتفاق خوبی نیست که در دقیقه 20 یک بازی، هواداران به دلیل اشتباه یک داور از سوی یک کانال هواداری تحریک شده و همه از وزیر، رئیس فدراسیون، مسئول سازمان لیگ و حتی خود داور را مورد اهانت قرار بدهند. در این شرایط اگر پیرلوئیجی کولینا یا مرحوم عبدالله موزون برای قضاوت بازی های فوتبال ایران به زمبن بیایند، پایشان نمی لرزد؟ داوران ما بهترین هستند و باید به آن ها کمک کنیم.

بیاییم عشق و علاقه ها را در فوتبال تقویت کنیم علوی در پایان تصریح کرد: صحبت هایم را با ذکر یک خاطره تمام می کنم. سال ها پیش و در زمانی که در یکی از رسانه ها فعال بودم، هواداری از زابل زنگ زد و به من گفت از وقتی شنیده ام بازیکن محبوب تیم مان می خواهد به تیم رقیب برود به همراه خواهر، برادر و پدرم خانه را سیاه پوش کرده و اشک می ریزیم! اکنون هم بیاییم این عشق و علاقه ها را تقویت کنیم. تقاضا می کنم تمام رسانه ها در این مسیر به فدراسیون کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدار گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد

فیفا قوانین محرومیت مربیان را اعلام کرد/ خاطره بازی فدراسیون جهانی فوتبال با کی روش +عکس

درودگر: برای طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران فراخوان منتشر می کنیم/ تبلیغات محیطی از هفته اول لیگ اجرا می شود

انتهای پیام/

اظهارات علوی در خصوص تیم ملی فوتبال ایران
منبع خبر : باشگاه خبرنگاران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
افغانستان   فوتبال   همدان   منابع مالی   فوتسال   عبدالحمید احمدی   تورنمنت   فدراسیون جهانی فوتبال   وزیر ورزش و جوانان   فدراسیون فوتبال   کره جنوبی   جام جهانی   قهرمانی آسیا   مجازی   طلسم   المپیک   لرزید   مقدماتی آسیا   نواقص   نوجوانان و جوانان   مقدماتی قهرمانی آسیا   تیم ملی   تیم ملی فوتبال ایران   تیم ملی فوتبال   سرمربی تیم ملی   تیم ملی فوتسال   بازی دوستانه   پرو   تیم امید   بزرگسالان   مارک ویلموتس   دیدار تدارکاتی   بازی تدارکاتی   انتخابی المپیک  
اخبار مرتبط
جدال یوزها با مردانی از سرزمین یخ
مردم نیوز
«آنسو فاتی های فوتبال ایران» را بشناسید؛ از یادگار تا فردین
ایرنا
تیم ملی فوتسال ایران - روسیه / جدال حساس نمایندگان ایران برابر مردانی از سرزمین یخ
باشگاه خبرنگاران
ویلموتس نجیب است یا بی خیال!!؟
سیمرغ
ویلموتس؛ مرد نجیب یا مربی پروازی؟
ایسنا
قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون به پایان رسید
باشگاه خبرنگاران
دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران با آرژانتین لغو شد/ فرهاد مجیدی تماشاگر شهرآورد پایتخت
باشگاه خبرنگاران
مهدی تاج و فوتبال؛ پایان تلخ یا تلخی بی پایان
مثلث
گام اول ملی پوشان فوتبال نوجوانان برای فتح آسیا
ایرنا
هدف نهایی تیم ملی فوتبال نوجوانان قهرمانی در آسیا و حضور موفق در جام جهانی است
تسنیم
برنامه تیم ملی بزرگسالان و امید مشخص شد
الف
برنامه بزرگسالان و امید مشخص شد/ فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک
ایسنا
امیدهایی که فوتبال ایران را ناامید می کنند/ مجیدی رفتنی است؟
آنا نیوز
پرهیزکار: بازی تدارکاتی با بلژیک و ایتالیا قطعی شد
باشگاه خبرنگاران
عربشاهی: تیم ملی هنگ کنگ برای کمتر گل خوردن به مصاف تیم ملی آمده بود/ انتخاب سرمربیان تیم های پایه براساس باند بازی است
باشگاه خبرنگاران
آشنایی با اولین حریف تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر/ تیم 2 تابعیتی ها با سرمربیگری ستاره فنلاندی
باشگاه خبرنگاران
آغاز ماجراجویی ویلموتس از هنگ کنگ
وانا نیوز
انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند
بولتن نیوز
مدیرروستا: برای لیگ پدیده ای متصور نیستم
برترین ها
مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند/ برای لیگ پدیده ای متصور نیستم
تسنیم
برگزاری تورنمنت 3 جانبه با حضور تیم امید در تهران قطعی نیست/ پرسپولیسی ها در فهرست 50 نفره مجیدی هستند/ اولویت برای ما اخلاق و رفتار خوب است
باشگاه خبرنگاران
رویای شیرین فرهاد/ تیم ملی فوتبال امید ایران درصدد صعود به المپیک 2020
باشگاه خبرنگاران
تاج: غیبت مربیان لیگ برتری در نشست هم اندیشی توجیهی ندارد/ دستمزد ویلموتس را یکجا پرداخت می کنیم/ از طرح جدید پیراهن تیم ملی به زودی رونمایی می شود
باشگاه خبرنگاران
استیلی: زودتر به تایلند برویم، بازیکنان مان 50 روز از خانواده شان دور می شوند/ مربی ایرانی در تاشکند به تیم امید اضافه می شود/ ستاره نداریم، اما تیم هستیم
باشگاه خبرنگاران
ماجرای درگیری فیزیکی نوجوانان در همدان چیست؟/از سکوت عجیب فدراسیون تا ترک بی صدای عراق از ایران
فارس
در میان غفلت فوتبالی ها، یک فیفا دی دیگر از دست رفت
ایران اکونومیست
یک فیفا دی دیگر از دست رفت/ دیدار با هنگ کنگ بدون بازی تدارکاتی
رویداد 24
یک فیفا دی دیگر برای ایران از دست رفت
مشرق نیوز
در میان غفلت فوتبالی ها/ یک فیفا دی دیگر از دست رفت
سادس نیوز
دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران - عراق برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران
شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
تیتر شهر
تاج: پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
باشگاه خبرنگاران
تاج: تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
ایران اکونومیست
تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
صدا و سیما
تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رئیسه تصمیم می گیریم
میزان
تاج: امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بچرخد
الف
تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند / شرایط را برای ویلموتس توضیح دادیم
انتخاب
امیدوارم یک لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ امیدوارم بتوانیم پول ویلموتس را بدهیم
خبرگزاری دانشجو
امیدوارم لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ انصاری فرد از بزرگان فوتسال است
آنا نیوز
تاج: الزامات مدنظر در ورزشگاه ها مثبت است/ لیگ برتر در ورزشگاه هایی که شرایط میزبانی داشته باشند برگزار می شود.
فانوس نیوز
اخبار مرتبط
bltمردم نیوز : جدال یوزها با مردانی از سرزمین یخ
bltایرنا : «آنسو فاتی های فوتبال ایران» را بشناسید؛ از یادگار تا فردین
bltباشگاه خبرنگاران : تیم ملی فوتسال ایران - روسیه / جدال حساس نمایندگان ایران برابر مردانی از سرزمین یخ
bltسیمرغ : ویلموتس نجیب است یا بی خیال!!؟
bltایسنا : ویلموتس؛ مرد نجیب یا مربی پروازی؟
bltباشگاه خبرنگاران : قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال با فدراسیون به پایان رسید
bltباشگاه خبرنگاران : دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران با آرژانتین لغو شد/ فرهاد مجیدی تماشاگر شهرآورد پایتخت
bltمثلث : مهدی تاج و فوتبال؛ پایان تلخ یا تلخی بی پایان
bltایرنا : گام اول ملی پوشان فوتبال نوجوانان برای فتح آسیا
bltتسنیم : هدف نهایی تیم ملی فوتبال نوجوانان قهرمانی در آسیا و حضور موفق در جام جهانی است
bltالف : برنامه تیم ملی بزرگسالان و امید مشخص شد
bltایسنا : برنامه بزرگسالان و امید مشخص شد/ فرصت اندک شاگردان مجیدی در راه المپیک
bltآنا نیوز : امیدهایی که فوتبال ایران را ناامید می کنند/ مجیدی رفتنی است؟
bltباشگاه خبرنگاران : پرهیزکار: بازی تدارکاتی با بلژیک و ایتالیا قطعی شد
bltباشگاه خبرنگاران : عربشاهی: تیم ملی هنگ کنگ برای کمتر گل خوردن به مصاف تیم ملی آمده بود/ انتخاب سرمربیان تیم های پایه براساس باند بازی است
bltباشگاه خبرنگاران : آشنایی با اولین حریف تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر/ تیم 2 تابعیتی ها با سرمربیگری ستاره فنلاندی
bltوانا نیوز : آغاز ماجراجویی ویلموتس از هنگ کنگ
bltبولتن نیوز : انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند
bltبرترین ها : مدیرروستا: برای لیگ پدیده ای متصور نیستم
bltتسنیم : مدیرروستا: انتظار می رفت با حضور ویلموتس خون تازه ای در رگ های تیم ملی جریان پیدا کند/ برای لیگ پدیده ای متصور نیستم
bltباشگاه خبرنگاران : برگزاری تورنمنت 3 جانبه با حضور تیم امید در تهران قطعی نیست/ پرسپولیسی ها در فهرست 50 نفره مجیدی هستند/ اولویت برای ما اخلاق و رفتار خوب است
bltباشگاه خبرنگاران : رویای شیرین فرهاد/ تیم ملی فوتبال امید ایران درصدد صعود به المپیک 2020
bltباشگاه خبرنگاران : تاج: غیبت مربیان لیگ برتری در نشست هم اندیشی توجیهی ندارد/ دستمزد ویلموتس را یکجا پرداخت می کنیم/ از طرح جدید پیراهن تیم ملی به زودی رونمایی می شود
bltباشگاه خبرنگاران : استیلی: زودتر به تایلند برویم، بازیکنان مان 50 روز از خانواده شان دور می شوند/ مربی ایرانی در تاشکند به تیم امید اضافه می شود/ ستاره نداریم، اما تیم هستیم
bltفارس : ماجرای درگیری فیزیکی نوجوانان در همدان چیست؟/از سکوت عجیب فدراسیون تا ترک بی صدای عراق از ایران
bltایران اکونومیست : در میان غفلت فوتبالی ها، یک فیفا دی دیگر از دست رفت
bltرویداد 24 : یک فیفا دی دیگر از دست رفت/ دیدار با هنگ کنگ بدون بازی تدارکاتی
bltمشرق نیوز : یک فیفا دی دیگر برای ایران از دست رفت
bltسادس نیوز : در میان غفلت فوتبالی ها/ یک فیفا دی دیگر از دست رفت
bltباشگاه خبرنگاران : دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران - عراق برگزار می شود
bltتیتر شهر : شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltباشگاه خبرنگاران : تاج: پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
bltایران اکونومیست : تاج: تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
bltصدا و سیما : تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
bltمیزان : تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رئیسه تصمیم می گیریم
bltالف : تاج: امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بچرخد
bltانتخاب : تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند / شرایط را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltخبرگزاری دانشجو : امیدوارم یک لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ امیدوارم بتوانیم پول ویلموتس را بدهیم
bltآنا نیوز : امیدوارم لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ انصاری فرد از بزرگان فوتسال است
bltفانوس نیوز : تاج: الزامات مدنظر در ورزشگاه ها مثبت است/ لیگ برتر در ورزشگاه هایی که شرایط میزبانی داشته باشند برگزار می شود.
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.