مخبر - 1398/05/23 - علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید

علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید
سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد تیم ملی توضیحاتی ارائه داد.
علوی: نگرانی امروزمان بهتر از پشیمانی فردا است/ ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست/ پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره انتشار پُست در صفحه مجازی اش و ابراز نگرانی نسبت به وضعیت مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: نگرانی گناه نیست و امیدوارم این نگرانی ها برطرف شود. باید با قدرت برای حضور در میدان رقابت ها آماده شویم. شک نکنید تمام کشور های آسیایی و حتی آسیای مرکزی مشغول پیشرفت در فوتبال هستند.

از افغانستان تا رقبای سنتی مان همه در حال پیشرفت هستند او ادامه داد: تیم ملی فوتسال افغانستان در رقابت های قهرمانی آسیا دوم شد و در تورنمنت های کافا هم تیم های فوتبال پایه این کشور نتایج خوبی گرفتند. این وضعیت، افغانستان است و رقبای سنتی ما هم در حال پیشرفت هستند. به همین دلیل ما هم باید کار کنیم. بخش اول این کار هم عقد قرارداد با سرمربی، برنامه ریزی اردویی و برگزاری دیدار های تدارکاتی است. الان فاکتور های مناسبی برای برگزاری دیدار های دوستانه بزرگ تیم ملی وجود دارد، اما حس همراهی مردم نواقص و موانع را خود به خود مرتفع می کند.

فیفا باید برای همراهی خودش با فوتبال گام های اساسی بردارد علوی درباره اظهارات عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه نگرانی فدراسیون فوتبال نباید بزرگ باشد، گفت: این نگاه برای ما ارزشمند است. می دانیم پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی عهده ما است، اما همه می دانیم پول فدراسیون فوتبال در فیفا بلوکه شده است. برگشت این پول هم تاکنون ممکن نشده است. حتی باشگاه استقلال هم تاکنون پول پرو پئیچ را به حساب او انتقال نداده است. امیدواریم فیفا همانگونه که روی بی تاثیر بودن مباحث سیاسی در ورزش تاکید دارد، در این زمینه هم در راستای همراهی خودش با فوتبال گام بلندی بردارد.

فوتبال نیازمند حمایت ملی است او ادامه داد: مسیر فدراسیون فوتبال، امید بخش است. تا پایان سال 6 تورنمنت بسیار مهم پیش رو داریم. تیم های نوجوانان و جوانان باید در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا که در ایران برگزار می شود، شرکت کنند. تیم امید، رقابت های مرحله انتخابی المپیک را پیش رو دارد. تیم ملی بزرگسالان باید در انتخابی جام جهانی به میدان برود. تیم ملی فوتسال در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کند و تیم ملی فوتبال ساحلی هم باید در بازی های ساحلی قطر شرکت کند. وقتی با یک شکست در بازی دوستانه فضای بدی راه می افتد، ببینید شکست در هر یک از این تورنمنت های رسمی چه وضعیتی به وجود می آورد. خواهش می کنم کل جامعه متوجه باشند فوتبال نیازمند حمایت ملی است.

ویلموتس به اسم رمز فدراسیون فوتبال تبدیل نشده، اما نگرانی امروز بهتر از پشیمانی فردا است سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه شنیده می شود مارک ویلموتس برای اخذ منابع مالی به اسم رمز این فدراسیون تبدیل شده است، گفت: باور کنید این موضوع صحت ندارد، اما فدراسیون برای سفر تیم ملی به کره جنوبی و انجام دیدار تدارکاتی با این تیم هزینه سنگینی را متقبل شد. تیم ملی نوجوانان میزبان رقابت های مقدماتی آسیا در همدان و تیم جوانان میزبان همین رقابت ها در تهران است. هزینه های میزبانی و اجرایی باید پرداخت شود. آیا ما می خواهیم تیم ملی امید پس از 44 سال طلسم شکنی کند و به المپیک برود؟

علوی افزود: قطر به تازگی با برزیل بازی دوستانه برگزار کرد. ما باید تلاش کنیم و بدانیم نگرانی امروز بهتر از پشیمانی فردا است.

بازی دوستانه تیم ملی در شهریور برگزار نمی شود مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره احتمال برگزاری بازی تدارکاتی تیم ملی در شهریور ماه گفت: اردوی تیم ملی پیش از بازی با هنگ کنگ در تهران است. بازی دوستانه با گرجستان را برای تیم ملی پیش بینی کرده بودیم، اما با توجه به بعد مسافت 2 کشور شاید شرایط به شکلی رقم می خورد که سبب خستگی تیم می شد. ما نمی توانستیم به صورت مستقیم به گرجستان برویم. ابتدا باید به ترکیه می رفتیم و سپس راهی این کشور می شدیم و پس از بازی هم این مسیر را برگشته و به هنگ کنگ می رفتیم. با این تفاسیر بازی دوستانه را در زمان دیگری برگزار می کنیم.

او افزود: اکنون که سازمان اقتصادی فدراسیون تشکیل شده امیدواریم بتوانیم حقوق فوتبال را برای نخستین بار به دست آوریم.

علوی درباره دلخوری هواداران استقلال از ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به دلیل دیپورت هروویه میلیچ گفت: روز گذشته دراین باره روشنگری کردیم. نامه باشگاه استقلال ساعت 16:29 دقیقه روز 19 مرداد به فدراسیون رسید و ساعت 18 به واحد تشریفات ارجاع شد و روند اداری به روز تعطیل خورد. حقیقت بگویم مدیران باشگاه استقلال خیلی تحت فشار هستند و زحمات زیادی می کشند. برای هادی مباشری (معاون باشگاه استقلال) آرزوی سلامتی می کنم.

فدراسیون فوتبال با هر اقدام منفی ای سریع برخورد می کند او ادامه داد: از هواداران استقلال خواهش می کنم وارد فضای تنش نشوند چراکه فدراسیون فوتبال امسال در حوزه انضباطی داخل زمین و دیگر کمیته های مرتبط بیرون زمین محکم و قاطعانه عمل می کند. هفته پیش اتفاقی در یکی از بازی های لیگ فوتسال افتاد که فردا آن بازی برایش حکم صادر شد. این نمونه مشتی از خرواری است که فدراسیون فوتبال هیچگونه بی نظمی ای را نمی پذیرد و با هر اقدام منفی بلافاصله برخورد می کند. امیدوارم امسال هواداران تمام تیم ها از فوتبال لذت ببرند و اذیت نشوند.

زیرساخت ورزشگاه هایمان باید به شکلی باشد که همه از حضور در آن لذت ببرند علوی درباره شایعه اجرا نشدن بلیت فروشی الکترونیکی در هفته های ابتدایی لیگ نوزدهم گفت: روز گذشته حیدر بهاروند، شرایط تمام ورزشگاه ها را تشریح کرد. باید بگویم روند تجهیز 4/5 ورزشگاه کامل شده است. حدود 9 روز تا شروع لیگ زمان داریم و پس از برگزاری هفته دوم رقابت ها، به دلیل پیش رو بودن اردوی تیم ملی، باز هم می توان این روند را تکمیل کرد. امیدواریم تا هفته چهارم که دربی پایتخت انجام می شود، ورزشگاه های ما از لحاظ زیرساخت در شرایطی باشند که همه از حضور در آن لذت ببرند.

با شرایط قبلی پای کولینا هم برای قضاوت در ایران می لرزید او ادامه داد: اهالی رسانه از حضور در ورزشگاه های میزبان بازی های جام جهانی و جام ملت های آسیا لذت می برند چراکه همه امکانات در آن ها فراهم است. حدود 50 سال از آغاز برگزاری لیگ در ایران سپری شده و اکنون وقت لذت بردن تماشاگران از حضور در ورزشگاه ها است. اتفاق خوبی نیست که در دقیقه 20 یک بازی، هواداران به دلیل اشتباه یک داور از سوی یک کانال هواداری تحریک شده و همه از وزیر، رئیس فدراسیون، مسئول سازمان لیگ و حتی خود داور را مورد اهانت قرار بدهند. در این شرایط اگر پیرلوئیجی کولینا یا مرحوم عبدالله موزون برای قضاوت بازی های فوتبال ایران به زمبن بیایند، پایشان نمی لرزد؟ داوران ما بهترین هستند و باید به آن ها کمک کنیم.

بیاییم عشق و علاقه ها را در فوتبال تقویت کنیم علوی در پایان تصریح کرد: صحبت هایم را با ذکر یک خاطره تمام می کنم. سال ها پیش و در زمانی که در یکی از رسانه ها فعال بودم، هواداری از زابل زنگ زد و به من گفت از وقتی شنیده ام بازیکن محبوب تیم مان می خواهد به تیم رقیب برود به همراه خواهر، برادر و پدرم خانه را سیاه پوش کرده و اشک می ریزیم! اکنون هم بیاییم این عشق و علاقه ها را تقویت کنیم. تقاضا می کنم تمام رسانه ها در این مسیر به فدراسیون کمک کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدار گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد

فیفا قوانین محرومیت مربیان را اعلام کرد/ خاطره بازی فدراسیون جهانی فوتبال با کی روش +عکس

درودگر: برای طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران فراخوان منتشر می کنیم/ تبلیغات محیطی از هفته اول لیگ اجرا می شود

انتهای پیام/

اظهارات علوی در خصوص تیم ملی فوتبال ایران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
افغانستان   فوتبال   همدان   منابع مالی   فوتسال   عبدالحمید احمدی   تورنمنت   فدراسیون جهانی فوتبال   وزیر ورزش و جوانان   فدراسیون فوتبال   کره جنوبی   جام جهانی   قهرمانی آسیا   مجازی   طلسم   المپیک   لرزید   مقدماتی آسیا   نواقص   نوجوانان و جوانان   مقدماتی قهرمانی آسیا   تیم ملی   تیم ملی فوتبال ایران   تیم ملی فوتبال   سرمربی تیم ملی   تیم ملی فوتسال   بازی دوستانه   پرو   تیم امید   بزرگسالان   مارک ویلموتس   دیدار تدارکاتی   بازی تدارکاتی   انتخابی المپیک  
اخبار مرتبط
دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران - عراق برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران
پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
تیتر شهر
تاج: پرداخت حقوق ویلموتس، دغدغه اصلی من است
شمانیوز
تاج: شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاری فرد
ایران آنلاین
شرایطمان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاریفرد
وانا نیوز
شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
تیتر شهر
تاج: پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
باشگاه خبرنگاران
تاج: تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
ایران اکونومیست
تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
صدا و سیما
تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رئیسه تصمیم می گیریم
میزان
تاج: شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
برترین ها
تاج: امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بچرخد
الف
امیدوارم یک لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ امیدوارم بتوانیم پول ویلموتس را بدهیم
خبرگزاری دانشجو
تاج: درباره فوتسال در هیات رئیسه فدراسیون تصمیم گیری می شود/ امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بهتر بچرخد
تسنیم
امیدوارم لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ انصاری فرد از بزرگان فوتسال است
آنا نیوز
تاج: الزامات مدنظر در ورزشگاه ها مثبت است/ لیگ برتر در ورزشگاه هایی که شرایط میزبانی داشته باشند برگزار می شود.
فانوس نیوز
تاج: تحقق تعهدات به ویلموتس دغدغه فدراسیون فوتبال است
ایرنا
نخستین واکنش تاج به حاشیه های ساکت و فوتسال
ساعت 24
تجربه کار در ایران برای ولیموتس سخت است
شمانیوز
امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال به طور کلی بهتر بچرخد
خبرگزاری موج
تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند
خبرگزاری ایلنا
تاج: ویلموتس کاملا در جریان وضعیت مالی کشور و فدراسیون قرار دارد
مثلث
تاج: دغدغه اصلی من پرداخت دستمزد ویلموتس است
سایت جماران
تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رییسه تصمیم می گیریم
ایسنا
تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند / شرایط را برای ویلموتس توضیح دادیم
فارس
در مورد استعفای انصاری فرد هیات رییسه تصمیم می گیرد/ تاج: دغدغه اصلی من پرداخت دستمزد ویلموتس است
ورزش 3
مهدی تاج:شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
فرتاک نیوز
شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاریفرد
مهر نیوز
علوی: ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست
افکار نیوز
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هفته آینده به تهران می آید
باشگاه خبرنگاران
بی پولی فدراسیون، بزرگ ترین مانع تیم ملی فوتبال ایران
اوشیدا
تیم ملی فوتبال ایران، بدون پول باشکوه تر طلوع نمی کند
باشگاه خبرنگاران
حضور تیم ملی فوتبال ایران در قطر قطعی نیست/ سامورایی ها خواستار برگزاری دیدار دوستانه با شاگردان ویلموتس شدند
باشگاه خبرنگاران
علوی: وزارت ورزش در سال جدید کمک مالی به فدراسیون نکرده است
باشگاه خبرنگاران
تیم نوجوانان با 30 درصد توانش در کافا شرکت کرد/امیدوارم پرسپولیس نماینده خوبی در لیگ قهرمانان باشد
برنا نیوز
زمان پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد
باشگاه خبرنگاران
ویلموتس انتقام جوی جدید کیروش + جزئیات
شمانیوز
برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در شهریورماه قطعی است
باشگاه خبرنگاران
استیلی: از ویلموتس برای در اختیار گرفتن دو لژیونر کمک خواستیم/ تعویق لیگ در برنامه های تیم ملی امید تاثیر گذاشت
باشگاه خبرنگاران
فلاحت زاده: تعویق لیگ برتر به ضرر ویلموتس است/ کمیته فنی فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی آبروریزی تیم نوجوانان باشد
باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط
bltباشگاه خبرنگاران : دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران - عراق برگزار می شود
bltتیتر شهر : پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
bltشمانیوز : تاج: پرداخت حقوق ویلموتس، دغدغه اصلی من است
bltایران آنلاین : تاج: شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاری فرد
bltوانا نیوز : شرایطمان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاریفرد
bltتیتر شهر : شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltباشگاه خبرنگاران : تاج: پرداخت حقوق ویلموتس دغدغه اصلی من است
bltایران اکونومیست : تاج: تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
bltصدا و سیما : تلاش فدراسیون جهت اجرای تعهدات به ویلموتس ادامه دارد
bltمیزان : تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رئیسه تصمیم می گیریم
bltبرترین ها : تاج: شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltالف : تاج: امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بچرخد
bltخبرگزاری دانشجو : امیدوارم یک لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ امیدوارم بتوانیم پول ویلموتس را بدهیم
bltتسنیم : تاج: درباره فوتسال در هیات رئیسه فدراسیون تصمیم گیری می شود/ امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال بهتر بچرخد
bltآنا نیوز : امیدوارم لیگ پویا، جذاب و به یادماندنی را شاهد باشیم/ انصاری فرد از بزرگان فوتسال است
bltفانوس نیوز : تاج: الزامات مدنظر در ورزشگاه ها مثبت است/ لیگ برتر در ورزشگاه هایی که شرایط میزبانی داشته باشند برگزار می شود.
bltایرنا : تاج: تحقق تعهدات به ویلموتس دغدغه فدراسیون فوتبال است
bltساعت 24 : نخستین واکنش تاج به حاشیه های ساکت و فوتسال
bltشمانیوز : تجربه کار در ایران برای ولیموتس سخت است
bltخبرگزاری موج : امیدوارم چرخ اقتصاد فوتبال به طور کلی بهتر بچرخد
bltخبرگزاری ایلنا : تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند
bltمثلث : تاج: ویلموتس کاملا در جریان وضعیت مالی کشور و فدراسیون قرار دارد
bltسایت جماران : تاج: دغدغه اصلی من پرداخت دستمزد ویلموتس است
bltایسنا : تاج: شرایط ارزی را به ویلموتس توضیح داده ایم/ درباره فوتسال در هیات رییسه تصمیم می گیریم
bltفارس : تاج: فدراسیون باید پول های فیفا و سایر منابع را احیا کند / شرایط را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltورزش 3 : در مورد استعفای انصاری فرد هیات رییسه تصمیم می گیرد/ تاج: دغدغه اصلی من پرداخت دستمزد ویلموتس است
bltفرتاک نیوز : مهدی تاج:شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم
bltمهر نیوز : شرایط مان را برای ویلموتس توضیح دادیم/ واکنش به استعفای انصاریفرد
bltافکار نیوز : علوی: ویلموتس، اسم رمز فدراسیون فوتبال نیست
bltباشگاه خبرنگاران : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هفته آینده به تهران می آید
bltاوشیدا : بی پولی فدراسیون، بزرگ ترین مانع تیم ملی فوتبال ایران
bltباشگاه خبرنگاران : تیم ملی فوتبال ایران، بدون پول باشکوه تر طلوع نمی کند
bltباشگاه خبرنگاران : حضور تیم ملی فوتبال ایران در قطر قطعی نیست/ سامورایی ها خواستار برگزاری دیدار دوستانه با شاگردان ویلموتس شدند
bltباشگاه خبرنگاران : علوی: وزارت ورزش در سال جدید کمک مالی به فدراسیون نکرده است
bltبرنا نیوز : تیم نوجوانان با 30 درصد توانش در کافا شرکت کرد/امیدوارم پرسپولیس نماینده خوبی در لیگ قهرمانان باشد
bltباشگاه خبرنگاران : زمان پرداخت حقوق سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد
bltشمانیوز : ویلموتس انتقام جوی جدید کیروش + جزئیات
bltباشگاه خبرنگاران : برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در شهریورماه قطعی است
bltباشگاه خبرنگاران : استیلی: از ویلموتس برای در اختیار گرفتن دو لژیونر کمک خواستیم/ تعویق لیگ در برنامه های تیم ملی امید تاثیر گذاشت
bltباشگاه خبرنگاران : فلاحت زاده: تعویق لیگ برتر به ضرر ویلموتس است/ کمیته فنی فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی آبروریزی تیم نوجوانان باشد
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.