مخبر - 1398/05/23 - صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟

صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.
صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید.

اورانیوم غنی شده 4.5 درصدی ایران '370 کیلوگرم' شده --- سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران می گوید در حال حاضر موجودی اورانیوم غنی شده چهار و نیم درصدی این کشور به 370کیلوگرم رسیده است. بهروز کمالوندی همچنین گفت ایران تعهدی ندارد میزان آب سنگین خود را کمتر از 130 تن نگهدارد.

حسن عباسی 'بازداشت شد' --- خبرگزاری تسنیم نوشت که حسن عباسی، فعال سیاسی و تحلیل گر اصولگرا "بازداشت شد."

تایید بازداشت 'حسن رعیت' --- غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، بازداشت حسن میرکاظمی ملقب به "حسن رعیت" را تائید کرده است. اسماعیلی سه شنبه (22 مرداد) در نشستی خبری به بازداشت او اشاره کرد ولی نامی از او نبرد.

نیروی انتظامی: خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود --- رئیس مرکز معاینات پزشکی معاونت بهداد ناجا گفت: "صرف داشتن خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست اما چنانچه فرد دارای خالکوبی های مشهود، نامتعارف و یا سابقه خودزنی داشته باشد، باید از نظر احتمال ابتلا به برخی اختلالات روانی تأثیرگذار در رانندگی مورد بررسی و ارزیابی های روانشناختی قرار بگیرد که نظریه نهایی براساس رأی کمیسیون روان پزشکی و براساس مصاحبه و تست های روانشناسی صادر می شود."

عیسی کلانتری: مدارس طبیعت غیر قانونی است و مجوز ندارند --- عیسی کلانتری، ربیس سازمان محیط زیست درباره تعطیلی مدارس طبیعت گفت: "این مدارس غیرقانونی بودند و هیچ مجوز رسمی نداشتند، همچنین طبق فتوا مراجع هم این مدارس غیرشرعی هستند. مراجع تشخیص دادند در این مدارس ایدئولوژیهای غیرشرعی ترویج می شود." کلانتری افزود: "وزارت اطلاعات به ما اعلام کرد افرادی که بنیان گذار مدارس طبیعت بودند، عضو حزب توده هستند و صلاحیت هیچگونه فعالیت را ندارند. البته یکی از این افراد شبانه روز در تلویزیون صحبت می کند."

نگرانی آمریکا از پایان تحریم تسلیحاتی ایران --- پومپئو در مطلبی در توییتر وزارت خارجه آمریکا نوشته است: "عقربه های ساعت حرکت می کند. زمان باقی مانده تا انقضای مهلت تحریم تسلیحاتی علیه ایران و پایان ممنوعیت سفر قاسم سلیمانی به پایان می رسد. ما از تمامی متحدان و شرکای خود می خواهیم تا فشار بر ایران را افزایش دهند تا رفتار بی ثبات ساز خود را کنار بگذارد."

رهامی: برخی مراجع قم وعده دادند با رهبری تماس گرفته و درباره حصر با ایشان صحبت کنند --- محسن رهامی، عضو شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه ما با برخی از مراجع قم هم دیدار داشته ایم و یکی از موارد مورد بحث ما درخواست کمک برای رفع حصر بوده آن ها وعده دادند که با رهبری تماس گرفته و درباره حصر با ایشان صحبت کنند. رهامی با اشاره به اقداماتی که در رفع حصر آیت الله منتظری صورت گرفت و در چند مرحله حصر کاملا برطرف شد، گفت: طی کردن همان روال را برای رفع حصر آقایان کروبی، موسوی و خانم رهنورد انتظار داریم، اظهار داشت: ما انتظار داشتیم با توجه به پیگیری ها و مکاتبات و ملاقات با رهبری، سرعت و شیب رفع حصر بیشتر باشد.

برخی در حوزه علمیه به دنبال تضعیف رهبری هستند --- آیت الله محمدتقی مصباح یزدی گفت: امروز برخی در حوزه علمیه به دنبال تضعیف رهبری هستند. شاید رهبری روزانه نتواند حتی چهار، پنج ساعت خواب راحت داشته باشد. حتی فکر این که بعد از امام (ره) چه خواهد شد، برای ما ناراحت کننده بود؛ اما خدا از خزانه غیب چنین شخصی را نصیب ما کرد.

نظر جهانگیری در مورد کوپن --- معاون اول رئیس جمهور گفت: من چندان با کوپنی شدن مخالف نیستم اگر در روزی از زبان بنده مطرح شد که با این موضوع موافقم این به معنای آن بود که طرح مسئله کردم. عده ای عنوان کردند که به جای کوپن کاغذی آن را الکترونیکی کنیم این هم امکانپذیر نیست چرا که ما سیستم دهه 60 را نداریم که برای کالای اساسی کوپنی کنیم.

مگر عارف عملکردی هم دارد که کسی بخواهد از او انتقاد کند؟ --- کرباسچی با اشاره به عملکرد رئیس فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: محمد رضا عارف در شورای عالی اصلاح طلبان و مجلس در این مدت چه کار کرده است؟ همه اعتراض های اصلاح طلبان به دلیل عملکرد او است. وی عملکردی ندارد که کسی بخواهد از او انتقاد کند. اتفاقا ناکارآمدی شورای عالی باعث شده است که رئیس دولت اصلاحات به سراغ نهاد بالا دستی برو

میعاد صالحی با دستور روحانی برکنار شد --- روز گذشته، مختاری مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برکناری میعاد صالحی مدیر عامل صندوق بازنشستگی اظهار کرد: ساعتی پیش با دستور رئیس جمهور ، صالحی برکنار شد. وی تصریح کرد: البته رئیس جمهور از ابتدا نیز با انتصاب وی در صندوق مخالف بود.

مقامات روسیه به ساکنان توصیه کرده اند روستای همجوار با مرکز آزمایش موشکی را تخلیه کنند --- مقامات استان آرخانگلسک روسیه به ساکنان روستای نیونوکسا که در نزدیکی آن انفجار رخ داده بود توصیه کرده اند روستا را تخلیه کنند. هفته گذشته در یک مرکز آزمایش موشکی که در نزدیکی این روستا واقع است، 5 دانشمند کشته شدند.

متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ -- در نشست سخنگوی قوه قضاییه خبرنگاری پرسید: «متهمی به نام سالار آقاخانی گریخته است. درباره آن توضیح می دهید؟» اسماعیلی در پاسخ گفت: متهم برای رسیدگی به دادگاه احضار شده است که حاضر نشده. وثیقه لازم از او اخذ شده. ما نمی دانیم او کجاست و از طریق قانونی و وثیقه گذار پیگیریم در ادامه جلسات دردادگاه حضور یابد و از خود دفاع کند. در غیر این صورت دادگاه تصمیم قانونی خواهد گرفت.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
اصلاح طلبان   آمریکا   رفع حصر   کروبی   کلانتری   گواهینامه رانندگی   خالکوبی   مدارس طبیعت   روان شناس   حسن عباسی   وزارت خارجه آمریکا   مدیران سابق   اصول گرا   مکاتبات   آیت الله منتظری   حزب توده   نامتعارف   معاونت بهداد ناجا   فشار بر ایران   روان پزشکی   محمدتقی مصباح   تعطیلی مدارس   استان قم   سازمان محیط زیست   حوزه های علمیه   اختلالات روانی   بهروز کمالوندی   بسته خبری   آب سنگین   اورانیوم غنی سازی شده  
اخبار مرتبط
جاسوسان نفوذی در ایران را بشناسید+ تصاویر
رکنا نت
«مدارس طبیعت» پوششی برای نفوذ توده ای ها
پارسینه
آیا با مسببان ورود برخی متهمان جاسوسی و توده ای به سازمان محیط زیست برخورد می شود؟!
تسنیم
در جستجو چرایی تعطیلی "مدرسه طبیعت"
فرارو
آیا با مسببان ورود متهمان جاسوسی به سازمان محیط زیست برخورد می شود؟!
مشرق نیوز
پشت پرده ی تعطیلی مدارس طبیعت
مردم سالاری
اتهام غیر اسلامی بودن مدارس محیط زیستی پیگرد قضایی دارد/آقای کلانتری همه چیز را شفاف اعلام کنید
سلامت نیوز
چرا بی بی سی نگران تعطیلی «مدارس طبیعت» شد؟
جام نیوز
هیچ فردی به دلیل داشتن صرف خالکوبی از رانندگی منع نمی شود
خبر خودرو
فعالیت «مدارس طبیعت» غیرشرعی اعلام شد
تیتر20
«خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی می شود؟
نواندیش
آیا «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی است؟
الف
«خالکوبی»مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
بهار نیوز
ناجا: «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
انتخاب
در مدارس طبیعت سگ به جای خواهر و گربه به جای برادر تلقی می شود
پول نیوز
سازمان محیط زیست: فتوای مراجع تقلید مبنی بر غیرشرعی بودن فعالیت مدارس طبیعت
عصر ایران
کدام خالکوبی مانع دریافت گواهینامه می شود؟
پدال نیوز
مدارس طبیعت غیر شرعی و غیر قانونی بودند
خبر خودرو
خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست/خالکوبی از چه نوعی مانع دریافت گواهینامه می شود ؟
شبستان
محسن رهامی : مراجع قول رفع حصر را داده اند
سیمرغ
آیا خالکوبی مانع از صدور گواهینامه رانندگی می شود؟
صدا و سیما
«خالکوبی مانع دریافت گواهینامه نیست»
انصاف نیوز
توضیحات ناجا درباره تاثیر خالکوبی در دریافت گواهینامه رانندگی
همشهری آنلاین
صرف داشتن خالکوبی مانع احراز صلاحیت برای دریافت گواهینامه نیست
خبرگزاری موج
بدون عنوان
صدای فردا
خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
مردم سالاری
«خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
ایسنا
عیسی کلانتری: مدارس طبیعت غیر شرعی و غیر قانونی بودند
فردا نیوز
خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی می شود ؟
دنیای اقتصاد
محسن رهامی: مراجع قول رفع حصر را داده اند
تیک نیوز
«خالکوبی » مانع دریافت گواهینامه می شود؟
جهان نیوز
خالکوبی هایی که مانع دریافت گواهینامه می شود
افکار نیوز
کدام «خالکوبی » مانع دریافت گواهینامه می شود؟
فارس
خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست
خبرگزاری ایلنا
نظر یک روانشناس درباره محدودیت صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی
پانا
سیاست چماق و هویج آمریکا همچنان پا برجاست
شعار سال
تمدید معافیت همکاری هسته ای ایران سیاست فریب است
خبرگزاری خانه ملت
خالکوبی مشهود، مانع صدور گواهینامه می شود
پارسینه
تمدید معافیت همکاری هسته ای از سوی آمریکا سیاست چماق و هویج است
خبرگزاری خانه ملت
صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / روحانی به آمریکا: اهل مذاکره ایم به یک شرط / داماد وزیر در زندان / نقشه بن سلمان علیه اردوغان / بازداشت یکی از نزدیکن زنجانی با 17 قلاده ببر؟ / خبر جدید درباره فردوسی پور
انتخاب
اخبار مرتبط
bltرکنا نت : جاسوسان نفوذی در ایران را بشناسید+ تصاویر
bltپارسینه : «مدارس طبیعت» پوششی برای نفوذ توده ای ها
bltتسنیم : آیا با مسببان ورود برخی متهمان جاسوسی و توده ای به سازمان محیط زیست برخورد می شود؟!
bltفرارو : در جستجو چرایی تعطیلی "مدرسه طبیعت"
bltمشرق نیوز : آیا با مسببان ورود متهمان جاسوسی به سازمان محیط زیست برخورد می شود؟!
bltمردم سالاری : پشت پرده ی تعطیلی مدارس طبیعت
bltسلامت نیوز : اتهام غیر اسلامی بودن مدارس محیط زیستی پیگرد قضایی دارد/آقای کلانتری همه چیز را شفاف اعلام کنید
bltجام نیوز : چرا بی بی سی نگران تعطیلی «مدارس طبیعت» شد؟
bltخبر خودرو : هیچ فردی به دلیل داشتن صرف خالکوبی از رانندگی منع نمی شود
bltتیتر20 : فعالیت «مدارس طبیعت» غیرشرعی اعلام شد
bltنواندیش : «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی می شود؟
bltالف : آیا «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی است؟
bltبهار نیوز : «خالکوبی»مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
bltانتخاب : ناجا: «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
bltپول نیوز : در مدارس طبیعت سگ به جای خواهر و گربه به جای برادر تلقی می شود
bltعصر ایران : سازمان محیط زیست: فتوای مراجع تقلید مبنی بر غیرشرعی بودن فعالیت مدارس طبیعت
bltپدال نیوز : کدام خالکوبی مانع دریافت گواهینامه می شود؟
bltخبر خودرو : مدارس طبیعت غیر شرعی و غیر قانونی بودند
bltشبستان : خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست/خالکوبی از چه نوعی مانع دریافت گواهینامه می شود ؟
bltسیمرغ : محسن رهامی : مراجع قول رفع حصر را داده اند
bltصدا و سیما : آیا خالکوبی مانع از صدور گواهینامه رانندگی می شود؟
bltانصاف نیوز : «خالکوبی مانع دریافت گواهینامه نیست»
bltهمشهری آنلاین : توضیحات ناجا درباره تاثیر خالکوبی در دریافت گواهینامه رانندگی
bltخبرگزاری موج : صرف داشتن خالکوبی مانع احراز صلاحیت برای دریافت گواهینامه نیست
bltصدای فردا : بدون عنوان
bltمردم سالاری : خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
bltایسنا : «خالکوبی» مانع دریافت گواهینامه رانندگی نیست
bltفردا نیوز : عیسی کلانتری: مدارس طبیعت غیر شرعی و غیر قانونی بودند
bltدنیای اقتصاد : خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی می شود ؟
bltتیک نیوز : محسن رهامی: مراجع قول رفع حصر را داده اند
bltجهان نیوز : «خالکوبی » مانع دریافت گواهینامه می شود؟
bltافکار نیوز : خالکوبی هایی که مانع دریافت گواهینامه می شود
bltفارس : کدام «خالکوبی » مانع دریافت گواهینامه می شود؟
bltخبرگزاری ایلنا : خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست
bltپانا : نظر یک روانشناس درباره محدودیت صدور گواهینامه رانندگی برای افراد دارای خالکوبی
bltشعار سال : سیاست چماق و هویج آمریکا همچنان پا برجاست
bltخبرگزاری خانه ملت : تمدید معافیت همکاری هسته ای ایران سیاست فریب است
bltپارسینه : خالکوبی مشهود، مانع صدور گواهینامه می شود
bltخبرگزاری خانه ملت : تمدید معافیت همکاری هسته ای از سوی آمریکا سیاست چماق و هویج است
bltانتخاب : صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / روحانی به آمریکا: اهل مذاکره ایم به یک شرط / داماد وزیر در زندان / نقشه بن سلمان علیه اردوغان / بازداشت یکی از نزدیکن زنجانی با 17 قلاده ببر؟ / خبر جدید درباره فردوسی پور
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.