مخبر - 1398/05/23 - صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟

صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.
صبحانه خبری / اولِ صبح این خبر ها را از دست ندهید / متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ / خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود / بازداشت حسن عباسی؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید.

اورانیوم غنی شده 4.5 درصدی ایران '370 کیلوگرم' شده --- سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران می گوید در حال حاضر موجودی اورانیوم غنی شده چهار و نیم درصدی این کشور به 370کیلوگرم رسیده است. بهروز کمالوندی همچنین گفت ایران تعهدی ندارد میزان آب سنگین خود را کمتر از 130 تن نگهدارد.

حسن عباسی 'بازداشت شد' --- خبرگزاری تسنیم نوشت که حسن عباسی، فعال سیاسی و تحلیل گر اصولگرا "بازداشت شد."

تایید بازداشت 'حسن رعیت' --- غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران، بازداشت حسن میرکاظمی ملقب به "حسن رعیت" را تائید کرده است. اسماعیلی سه شنبه (22 مرداد) در نشستی خبری به بازداشت او اشاره کرد ولی نامی از او نبرد.

نیروی انتظامی: خالکوبی مانع دریافت گواهینامه رانندگی نمی شود --- رئیس مرکز معاینات پزشکی معاونت بهداد ناجا گفت: "صرف داشتن خالکوبی مانع احراز صلاحیت فرد برای دریافت گواهینامه رانندگی نیست اما چنانچه فرد دارای خالکوبی های مشهود، نامتعارف و یا سابقه خودزنی داشته باشد، باید از نظر احتمال ابتلا به برخی اختلالات روانی تأثیرگذار در رانندگی مورد بررسی و ارزیابی های روانشناختی قرار بگیرد که نظریه نهایی براساس رأی کمیسیون روان پزشکی و براساس مصاحبه و تست های روانشناسی صادر می شود."

عیسی کلانتری: مدارس طبیعت غیر قانونی است و مجوز ندارند --- عیسی کلانتری، ربیس سازمان محیط زیست درباره تعطیلی مدارس طبیعت گفت: "این مدارس غیرقانونی بودند و هیچ مجوز رسمی نداشتند، همچنین طبق فتوا مراجع هم این مدارس غیرشرعی هستند. مراجع تشخیص دادند در این مدارس ایدئولوژیهای غیرشرعی ترویج می شود." کلانتری افزود: "وزارت اطلاعات به ما اعلام کرد افرادی که بنیان گذار مدارس طبیعت بودند، عضو حزب توده هستند و صلاحیت هیچگونه فعالیت را ندارند. البته یکی از این افراد شبانه روز در تلویزیون صحبت می کند."

نگرانی آمریکا از پایان تحریم تسلیحاتی ایران --- پومپئو در مطلبی در توییتر وزارت خارجه آمریکا نوشته است: "عقربه های ساعت حرکت می کند. زمان باقی مانده تا انقضای مهلت تحریم تسلیحاتی علیه ایران و پایان ممنوعیت سفر قاسم سلیمانی به پایان می رسد. ما از تمامی متحدان و شرکای خود می خواهیم تا فشار بر ایران را افزایش دهند تا رفتار بی ثبات ساز خود را کنار بگذارد."

رهامی: برخی مراجع قم وعده دادند با رهبری تماس گرفته و درباره حصر با ایشان صحبت کنند --- محسن رهامی، عضو شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه ما با برخی از مراجع قم هم دیدار داشته ایم و یکی از موارد مورد بحث ما درخواست کمک برای رفع حصر بوده آن ها وعده دادند که با رهبری تماس گرفته و درباره حصر با ایشان صحبت کنند. رهامی با اشاره به اقداماتی که در رفع حصر آیت الله منتظری صورت گرفت و در چند مرحله حصر کاملا برطرف شد، گفت: طی کردن همان روال را برای رفع حصر آقایان کروبی، موسوی و خانم رهنورد انتظار داریم، اظهار داشت: ما انتظار داشتیم با توجه به پیگیری ها و مکاتبات و ملاقات با رهبری، سرعت و شیب رفع حصر بیشتر باشد.

برخی در حوزه علمیه به دنبال تضعیف رهبری هستند --- آیت الله محمدتقی مصباح یزدی گفت: امروز برخی در حوزه علمیه به دنبال تضعیف رهبری هستند. شاید رهبری روزانه نتواند حتی چهار، پنج ساعت خواب راحت داشته باشد. حتی فکر این که بعد از امام (ره) چه خواهد شد، برای ما ناراحت کننده بود؛ اما خدا از خزانه غیب چنین شخصی را نصیب ما کرد.

نظر جهانگیری در مورد کوپن --- معاون اول رئیس جمهور گفت: من چندان با کوپنی شدن مخالف نیستم اگر در روزی از زبان بنده مطرح شد که با این موضوع موافقم این به معنای آن بود که طرح مسئله کردم. عده ای عنوان کردند که به جای کوپن کاغذی آن را الکترونیکی کنیم این هم امکانپذیر نیست چرا که ما سیستم دهه 60 را نداریم که برای کالای اساسی کوپنی کنیم.

مگر عارف عملکردی هم دارد که کسی بخواهد از او انتقاد کند؟ --- کرباسچی با اشاره به عملکرد رئیس فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: محمد رضا عارف در شورای عالی اصلاح طلبان و مجلس در این مدت چه کار کرده است؟ همه اعتراض های اصلاح طلبان به دلیل عملکرد او است. وی عملکردی ندارد که کسی بخواهد از او انتقاد کند. اتفاقا ناکارآمدی شورای عالی باعث شده است که رئیس دولت اصلاحات به سراغ نهاد بالا دستی برو

میعاد صالحی با دستور روحانی برکنار شد --- روز گذشته، مختاری مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برکناری میعاد صالحی مدیر عامل صندوق بازنشستگی اظهار کرد: ساعتی پیش با دستور رئیس جمهور ، صالحی برکنار شد. وی تصریح کرد: البته رئیس جمهور از ابتدا نیز با انتصاب وی در صندوق مخالف بود.

مقامات روسیه به ساکنان توصیه کرده اند روستای همجوار با مرکز آزمایش موشکی را تخلیه کنند --- مقامات استان آرخانگلسک روسیه به ساکنان روستای نیونوکسا که در نزدیکی آن انفجار رخ داده بود توصیه کرده اند روستا را تخلیه کنند. هفته گذشته در یک مرکز آزمایش موشکی که در نزدیکی این روستا واقع است، 5 دانشمند کشته شدند.

متهم ردیف اول پرونده مدیران سابق بانک مرکزی کجاست؟ -- در نشست سخنگوی قوه قضاییه خبرنگاری پرسید: «متهمی به نام سالار آقاخانی گریخته است. درباره آن توضیح می دهید؟» اسماعیلی در پاسخ گفت: متهم برای رسیدگی به دادگاه احضار شده است که حاضر نشده. وثیقه لازم از او اخذ شده. ما نمی دانیم او کجاست و از طریق قانونی و وثیقه گذار پیگیریم در ادامه جلسات دردادگاه حضور یابد و از خود دفاع کند. در غیر این صورت دادگاه تصمیم قانونی خواهد گرفت.

منبع خبر : انتخاب

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
اصلاح طلبان   آمریکا   رفع حصر   کروبی   کلانتری   گواهینامه رانندگی   خالکوبی   مدارس طبیعت   روان شناس   حسن عباسی   وزارت خارجه آمریکا   مدیران سابق   اصول گرا   مکاتبات   آیت الله منتظری   حزب توده   نامتعارف   معاونت بهداد ناجا   فشار بر ایران   روان پزشکی   محمدتقی مصباح   تعطیلی مدارس   استان قم   سازمان محیط زیست   حوزه های علمیه   اختلالات روانی   بهروز کمالوندی   بسته خبری   آب سنگین   اورانیوم غنی سازی شده  
اخبار مرتبط
افراط و تفریط از آسیب های جدی حوزه های علمیه است
ایرنا
ترامپ باز هم متوسل به تحریم شد
روز پلاس
اختلال دو قطبی، غم و شادی اغراق شده
ساعت 24
انتشار جزئیات جدیدی از طرح فرانسه درباره ایران
تابش کوثر
انتقام زن دخترزا از شوهری که سر و گوشش می جنبید/پایان پرسه های قاتل فراری در سعادت آباد تهران/دستگیری سارقان لوازم خودرو در تهرانپارس
باشگاه خبرنگاران
اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران در سایه بی عملی اروپا
ایرنا
ادامه واکنش های رسانه ای به گام سوم برجامی ایران
پارسینه
گذر از «صبر استراتژیک» به راهبرد «مقاومت فعال»/ گام سوم کاهش تعهدات چه می گوید؟
میزان
گام سوم ایران و فرصت هایی که اروپا می سوزاند
باشگاه خبرنگاران
واکنش نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران به برجام
الف
نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران واکنش نشان داد
بولتن نیوز
واکنش نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران در برجام
خبرگزاری دانشجو
واکنش نتانیاهو به آغاز گام سوم برجام: اکنون زمان گفتگو نیست، زمان فشار است!
خبرآنلاین
نتانیاهو: اکنون زمان تشدید فشار به ایران است
مشرق نیوز
نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران به برجام واکنش نشان داد
فارس
واکنش پاریس به کاهش تعهدات برجامی ایران
بازار نیوز
نظر کلانتری درباره مدارس طبیعت؛ کدام دیوانه ای به آن ها اجازه فعالیت می دهد؟
خبرآنلاین
گفت وگوی اعضای آژانس درباره کاهش تعهدات برجامی ایران
مردم نیوز
واکنش پاریس به گام های احتمالی ایران برای کاهش تعهدات برجامی
بولتن نیوز
نشست شورای حکام انژری اتمی برای رایزنی درباره اقدامات برجامی ایران
الف
واکنش پاریس به برداشتن گام سوم کاهش تعهدات ایران
مشرق نیوز
ایران آماده اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی
اعتدال
دلیل عجیب تعطیلی مدارس طبیعت فاش شد
بهار نیوز
پشت پرده حمله به شهردار قم به بهانه تحصیل فرزندانش در آمریکا
شعار سال
روایتی از پشت پرده حمله به شهردار قم
ایران جیب
از «محاصره یاران لاریجانی به روایت شرق» تا «توضیح توییتری صداوسیما درباره هانیه توسلی»
نامه نیوز
یاران لاریجانی در محاصره
ایرنا
روایت «شرق» از پشت پرده حمله به شهردار قم
ایسنا
یاران لاریجانی در محاصره!
فرارو
دلایل افسردگی در کودکان، کدام است؟
نی نی بان
کدخدایی از پایان مجادله یزدی و آملی لاریجانی خبر داده است
شعار سال
همه چیز درباره سقائیان نژاد پدر سفیران گویای نظام در آمریکا!
میهن امروز
ماجرای لاریجانی، شهردار قم را به زیر می کشاند؟
خرداد نیوز
مدرسه طبیعت؛ بر سر دوراهی قانون و شرع
ایرنا
همه چیز درباره سقائیان نژاد پدر سفیران گویای نظام در آمریکا!/ ماجرای لاریجانی، شهردار قم را به زیر می کشاند؟
رویداد 24
مدیریت دولت مطابق خواسته روحانی نیست!
شعار سال
رنج های یک مدیر از زندگی فرزندانش در خارج از کشور/ عیسی کلانتری: آقای روحانی بسیار پُرکار است!
آرا نیوز
دوئل دو فقیه
پانا
روایت 48 ساعت جنجال؛ قضاتی که متهم یکدیگر شدند
دیده بان ایران
«مدارس طبیعت» پوششی برای نفوذ توده ای ها
پارسینه
اخبار مرتبط
bltایرنا : افراط و تفریط از آسیب های جدی حوزه های علمیه است
bltروز پلاس : ترامپ باز هم متوسل به تحریم شد
bltساعت 24 : اختلال دو قطبی، غم و شادی اغراق شده
bltتابش کوثر : انتشار جزئیات جدیدی از طرح فرانسه درباره ایران
bltباشگاه خبرنگاران : انتقام زن دخترزا از شوهری که سر و گوشش می جنبید/پایان پرسه های قاتل فراری در سعادت آباد تهران/دستگیری سارقان لوازم خودرو در تهرانپارس
bltایرنا : اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران در سایه بی عملی اروپا
bltپارسینه : ادامه واکنش های رسانه ای به گام سوم برجامی ایران
bltمیزان : گذر از «صبر استراتژیک» به راهبرد «مقاومت فعال»/ گام سوم کاهش تعهدات چه می گوید؟
bltباشگاه خبرنگاران : گام سوم ایران و فرصت هایی که اروپا می سوزاند
bltالف : واکنش نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران به برجام
bltبولتن نیوز : نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران واکنش نشان داد
bltخبرگزاری دانشجو : واکنش نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران در برجام
bltخبرآنلاین : واکنش نتانیاهو به آغاز گام سوم برجام: اکنون زمان گفتگو نیست، زمان فشار است!
bltمشرق نیوز : نتانیاهو: اکنون زمان تشدید فشار به ایران است
bltفارس : نتانیاهو به سومین مرحله کاهش تعهد ایران به برجام واکنش نشان داد
bltبازار نیوز : واکنش پاریس به کاهش تعهدات برجامی ایران
bltخبرآنلاین : نظر کلانتری درباره مدارس طبیعت؛ کدام دیوانه ای به آن ها اجازه فعالیت می دهد؟
bltمردم نیوز : گفت وگوی اعضای آژانس درباره کاهش تعهدات برجامی ایران
bltبولتن نیوز : واکنش پاریس به گام های احتمالی ایران برای کاهش تعهدات برجامی
bltالف : نشست شورای حکام انژری اتمی برای رایزنی درباره اقدامات برجامی ایران
bltمشرق نیوز : واکنش پاریس به برداشتن گام سوم کاهش تعهدات ایران
bltاعتدال : ایران آماده اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی
bltبهار نیوز : دلیل عجیب تعطیلی مدارس طبیعت فاش شد
bltشعار سال : پشت پرده حمله به شهردار قم به بهانه تحصیل فرزندانش در آمریکا
bltایران جیب : روایتی از پشت پرده حمله به شهردار قم
bltنامه نیوز : از «محاصره یاران لاریجانی به روایت شرق» تا «توضیح توییتری صداوسیما درباره هانیه توسلی»
bltایرنا : یاران لاریجانی در محاصره
bltایسنا : روایت «شرق» از پشت پرده حمله به شهردار قم
bltفرارو : یاران لاریجانی در محاصره!
bltنی نی بان : دلایل افسردگی در کودکان، کدام است؟
bltشعار سال : کدخدایی از پایان مجادله یزدی و آملی لاریجانی خبر داده است
bltمیهن امروز : همه چیز درباره سقائیان نژاد پدر سفیران گویای نظام در آمریکا!
bltخرداد نیوز : ماجرای لاریجانی، شهردار قم را به زیر می کشاند؟
bltایرنا : مدرسه طبیعت؛ بر سر دوراهی قانون و شرع
bltرویداد 24 : همه چیز درباره سقائیان نژاد پدر سفیران گویای نظام در آمریکا!/ ماجرای لاریجانی، شهردار قم را به زیر می کشاند؟
bltشعار سال : مدیریت دولت مطابق خواسته روحانی نیست!
bltآرا نیوز : رنج های یک مدیر از زندگی فرزندانش در خارج از کشور/ عیسی کلانتری: آقای روحانی بسیار پُرکار است!
bltپانا : دوئل دو فقیه
bltدیده بان ایران : روایت 48 ساعت جنجال؛ قضاتی که متهم یکدیگر شدند
bltپارسینه : «مدارس طبیعت» پوششی برای نفوذ توده ای ها
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.