مخبر - 1398/05/18 - منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟

منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
گروه امنیتی-دفاعی خبرگزاری فارس: مهمترین کار ویژه گروهک منافقین در اروپا و با مرکزیت آلبانی، عملی ساختن مهمترین آرزوی سرکردگان این گروهک تروریستی است که همان شناخته شدن به عنوان آلترناتیو (جایگزین) یا همان اصلی ترین جایگزین نظام ایران است.
منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟

گروه امنیتی-دفاعی خبرگزاری فارس: مهمترین کار ویژه گروهک منافقین در اروپا و با مرکزیت آلبانی، عملی ساختن مهمترین آرزوی سرکردگان این گروهک تروریستی است که همان شناخته شدن به عنوان آلترناتیو (جایگزین) یا همان اصلی ترین جایگزین نظام ایران است. همانگونه که منافقین از گذشته تاکنون در تعیین استراتژی همواره از زمان خود عقب بوده اند، امروز نیز در شرایطی سعی در معرفی خود به عنوان آلترناتیو نظام ایران دارند که از مدت ها قبل امید کشورهای غربی و به ویژه آمریکا در براندازی نظام ایران به کلی از بین رفته و طرح های دشمنان ایران عملاً بیشتر بر حوزه محدودسازی، جلوگیری از نفوذ بیشتر، استحاله درونی و انزوای بین المللی متمرکز شده اند.

بیشتر بخوانید:

همه چیز درباره یگان سایبری منافقین/ 1200 تروریست سایبری در آلبانی

منافقین و تهدید امنیت اروپا/ زنگ خطر در آلبانی به صدا درآمد

کوچ سران منافقین به آلبانی/ فرقه رجوی در ایستگاه آخر

فرار 400 نفر از آلبانی دستاورد یگان سایبری منافقین!

منافقین با اعضای خود چگونه برخورد می کنند؟

با این حال وقتی به همایش های پر هزینه منافقین در اروپا نگاه می کنیم، متوجه می شویم که تمرکز پیام های بین المللی این گروهک بر معرفی این فرقه به عنوان آلترناتیو نظام ایران استوار است. سخنرانان اجاره ای که عموماً از میان سیاست مداران بازنشسته و از رده خارج آمریکایی و صرف صدها هزار دلار برای سخنرانی در همایش های منافقین ظاهر می شوند، در متون سخنرانی که قبلاً توسط عوامل سازمان تهیه شده، بدون استثنا از براندازی نظام ایران و آینده کشورمان با رهبری سرکردگان تروریست منافقین سخن می گویند!


یکی از همایش های منافقین

ساکنین کمپ منافقین در آلبانی نیز در بخشی از مأموریت های خود در فضای مجازی سعی در تکرار این مسئله دارند. توئیت ها، پست ها و به طور کلی فعالیت های یگان سایبری منافقین در فضای مجازی گرایش قابل ملاحظه ای برای معرفی این گروهک با عنوان آلترناتیو دموکراتیک نظام ایران دارند.

** ضدیت با دیگر گروه های ضد انقلاب

به طور کلی دو مانع اصلی در مسیر دست و پا زدن های منافقین برای کسب عنوان آلترناتیو در مقابل این گروهک تروریستی قرار گرفته است که اولین آن سابقه سیاه این گروهک در ترور، جنایت و خیانت علیه ملت ایران است و دومین مانع، گروه های دیگر ضد انقلاب هستند. مانع دوم در واقع رقیب منافقین در کسب حمایت های بین المللی از بودجه ها و طرح های مصوب کشورهای استکباری علیه نظام ایران است. منافقین در مواجهه با این رقابت به روش ضد انقلاب رقابت می کنند که همان تخریب طرف های مقابل است. 

در این مورد ابتدا باید گفت که سابقه و موقعیت امروز منافقین به گونه ای است که غیر از جریانات سلطنت طلب، گروه های تجزیه طلب و جریانات سیاسی معاند خارج کشور، ضدانقلاب تک نفره که عموماً با یک شبکه ماهواره ای اداره می شوند نیز برای منافقین رقیب محسوب می شوند. به عنوان مثال در یکی از ملاقات های مریم رجوی با سازمان (CIA) اقدامات یک گروه تک نفره ضد انقلاب که از طریق شبکه های اجتماعی افرادی را برای خرابکاری در ایران فریب داده بود با فعالیت های بی نتیجه منافقین مقایسه شده و از عملکرد ضعیف این گروهک به شدت انتقاد شده بود! همین مسئله نیز باعث شد تا منافقین به طراحی فرآیندی برای ارتباط گیری از طریق شبکه های اجتماعی با داخل کشور به منظور فریب کاربران نوجوان و جوان تحت عنوان کانون های شورشی بپردازند.


یکی از کانون های به اصطلاح شورشی منافقین که عمدتا از نوجوانان تشکیل شده و در محیط کوه و بیابان مناسک فرقه ای و نمادین اجرا می کنند!

 

پست ها، توئیت ها و به طور کلی فعالیت های ضد انقلاب نظیر گروه های سلطنت طلب در فضای مجازی همواره با واکنش های تند اعضای فعال در یگان سایبری آلبانی مواجه شده که معمولاً با همان ادبیات سخیف و توأم با فحاشی منافقین صورت می گیرد. به جرأت می توان گفت که بخشی از توان اعضای سازمان در یگان سایبری در آلبانی صرف تخریب دیگر گروه ها و جریانات ضد انقلاب، به ویژه سلطنت طلبان می شود. همینطور بخشی از برنامه سازی های گروه ها و جریانات خارج نشین معاند نیز برای افشای فعالیت های فعلی سران منافقین علیه اعضا و بازخوانی سابقه جنایت بار این گروهک صرف می شود.

** کتک کاری های دنباله دار منافقین و سلطنت طلبان!

رقابت گروه های ضد انقلاب در فضای حقیقی نیز سوژه های جالبی دارد که نمونه های آن در نشست های و همایش های ضد ایرانی در خارج کشور رخ می دهد. به عنوان نمونه نشست ورشو در بهمن ماه سال 1397 که با تلاش های مایک پمپئو در لهستان برای تشکیل یک ائتلاف جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و اتفاقاً با شکست نیز مواجه شد، در حاشیه خود میزبان تجمع گروه های مختلف ضدانقلاب از کشورهای اروپایی بود. فیلم های منتشر شده از حوادث حاشیه ای این نشست نشان می دهد که چند ساعت تجمع در هوای سرد خیابان های اطراف نشست، فقط به فحاشی میان هواداران محدود سلطنت و اعضای منافقین که از نقاط مختلف اروپا جمع آوری و به این مکان آورده شده بودند، گذشت. دقایق پایانی تجمع ضد انقلاب نیز در صورت عدم دخالت پلیس لهستان در حال تبدیل شدن به صحنه زد و خورد میان این دو گروه بود.

دیگر تجمعات نمایشی منافقین در کشورهای مختلف اروپایی که علیه جمهوری اسلامی ایران شکل می گیرد، نیز در واقع صحنه پردازی برای نمایش توان اعضای این گروهک و حضور آنها در کشورهای مختلف اروپاست! که اولاً با ملاحظات دقیق در فیلم برداری و ثبت نماهای پر تعداد سعی می شود، صحنه هایی پرجمعیت نمایش داده شود و ثانیاً با پرچم ها و شعارهای مخلتف سعی می شود، تجمعات به عنوان صحنه حضور مخالفان جمهوری اسلامی تحت رهبری منافقین نمایش داده شود. این نمایش های تکراری نیز که همواره در شبکه های ماهواره ای متعدد دیگر گروه های ضد انقلاب به سخره گرفته می شوند، در صورت عدم کنترل های پلیس می تواند با واکنش طرفداران دیگر جریانات معاند نظیر سلطنت طلبان به صحنه درگیری های خیابانی تبدیل گردد.

همانطور که اشاره شد بررسی مواضع دیگر گروه های ضد انقلاب نیز نشان می دهد که تنها وجه اشتراک دیگر گروه های معاند خارج نشین نفرت از منافقین است که البته به سوابق تروریستی و جنایت های این گروهک باز می گردد. عمق این مخالفت ها به اندازه ای است که در معدود مواردی که سرویس های اطلاعاتی سعی در تجمیع همه توان ضد انقلاب در یک نشست یا همایش را داشته اند، شرط حضور بسیاری از گروه ها، عدم حضور اعضای منافقین بوده است!

** سه بار خودکشی در کارنامه سیاه منافقین

در طول حیات سازمان منافقین سه خودکشی بزرگ وجود دارد که تقریباً همه تحلیل ها و تاریخ نگاری ها در مورد سابقه سیاسی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. بار اول از تقابل با انقلاب اسلامی ایران آغاز شد که در نهایت به حرکت مسلحانه این سازمان در 30 خرداد 1360 انجامید. در آن دوره که از زبان سرکردگان این سازمان به فاز سیاسی تعبیر می شد، 12 هزار ترور علیه ملت ایران در کارنامه این گروهک ثبت شد که بر اساس آمار موجود فقط تعداد کمی از آن به مقامات سیاسی، لشگری، کشوری و انقلاب اختصاص داشت و بقیه آن را مردم عادی کوچه و بازار تشکیل می دادند. در واقع خانواده های زیادی امروز در ایران وجود دارند که هر کدام به نحوی قربانی جنایت این گروهک بر سر تصاحب قدرت شدند. همچنین سازمان منافقین در آمار ترور و جنایت با فاصله ای اعجاب انگیز بالاتر از دیگر گروه های تروریستی و اپوزسیون که در دوره های مبارزه خود دست به اسلحه بردند، قرار دارد.

دوران هشت ساله دفاع مقدس در نظر اکثریت قریب به اتفاق ملت ایران، بزرگترین سند افتخار این ملت در برابر صدام به عنوان یکی از منفورترین دشمنان ملت و انقلاب ایران، شناخته می شود. منافقین در همان دوره دست در دست صدام و به امید سهم گیری در صورت پیروزی صدام، علیه ملت ایران وارد جنگ شدند و خودکشی دوم خود را رقم زدند. صحنه هایی از همکاری با حزب بعث، جاسوسی، شرکت در عملیات ها علیه ایران و در نهایت صحنه لشگرکشی به خاک ایران در عملیات مرصاد، مهمترین صحنه های ثبت شده از این فرقه تروریست در سابقه ذهنی ملت ایران است.

خودکشی سوم نیز در درون این گروهک اتفاق افتاد که به ساختار فرقه ای و نقض بی نظیر حقوق بشر علیه نیروهایش مربوط است. این مسئله که بعد از افشای تک تک اعضای جدا شده شهرت پیدا کرد شامل طلاق های اجباری، تجاوز سرکرده به اعضای زن، قتل اعضای ناراضی و خواهان جدایی و ... نام این فرقه تروریستی را در نظر ملت ایران در زمره بزرگترین ناقضان حقوق بشر قرار داد. به عبارت دیگر چهره سازمان با وجود ادعای حقوق بشر، آزادی، حقوق زنان و ... به شکلی مثال زدنی با وحشی گری و اعمال غیرانسانی گره خورده است. امروز قریب به اتفاق مخالفین جمهوری اسلامی حاضر به پذیرش ننگ همکاری با این گروهک نیستند.

** توهم بزرگی بنام آلترناتیو!

اما مهمترین مسئله در بررسی توهم آلترناتیو سران منافقین بررسی منطقی و عقلانی ویژگی های این گروهک به لحاظ برخورداری از مؤلفه های لازم برای قرارگیری در جایگاه یک جریان آلترناتیو است؛ اینکه یک آلترناتیو اساساً باید دارای چه ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندی ها و سوابقی باشد. غیر از این موضوع منافقین ادعای جایگاه آلترناتیو برای یک نظام قدرمند، پرنفوذ و مقتدر به نام جمهوری اسلامی ایران را دارند که امروز بزرگترین مانع در برابر نفوذ و تحمیل اراده آمریکا در منطقه غرب آسیا و حتی دنیاست. در واقع چنین آلترناتیوی نیاز به مؤلفه های برجسته ای دارد تا بتواند پاسخگوی نیاز عده ای احتمالاً مخالف نظام شود و از این طریق بتواند پشتوانه مردمی را در اختیار خود بگیرد.

مسئله اول در مورد منافقین که خود توضیح کاملی برای مسئله دوم نیز محسوب می شود، این است که این گروهک اساساً از یک ساختار فرقه ای و با برخورداری از حدود 5 هزار نیرو در سراسر مقرها و پایگاه هایش در آلبانی، فرانسه، آمریکا و دیگر کشورها نظیر آلمان و استرالیا تشکیل شده است. اصلی ترین تجمع استعداد نیرویی این گروهک در کشور آلبانی و در پشت حصارهای به شدت کنترل شده شکل گرفته و به گواهی جداشده ها از این فرقه، اکثر این نیروها یا منتظر فرصتی برای فرار هستند یا به دلایلی همچون ترس از عاقبت جدایی یا عدم امکان زندگی مستقل به دلیل کهولت سن با این گروه مانده اند. این چندهزار نفر همه دارایی این گروهک بوده و دیگر هیچ استعداد قابل اعتنایی که اکنون در ایران حاضر به پیوستن به این فرقه تروریستی باشد وجود ندارد.


کمپ منافقین در آلبانی

این ویژگی ها هیچ شباهتی به آلترناتیو یک نظام سیاسی ندارند، بلکه بیشتر به یک گروهک یا همان فرقه ای می ماند که با مناسبات و ساختارهای ضد بشری اش صرفاً به عنوان یکی از کمترین امکانات دشمنان ایران اجازه حیات یافته تا شاید روزی در گوشه ای از طرح های ضدایرانی بتواند نقش ایفا کند.

منافقین حتی با همه کمک های آمریکا و دست و پا زدن هایی که به قیمت جان ده ها نفر از نیروهایشان تمام شد، نتوانستند پایگاه خود در عراق بحرانی در سال های ابتدایی دهه نود را حفظ کنند. زیرا صرفاً اراده جمهوری اسلامی بر دور کردن این گروه حتی از خاک کشور همسایه اش بود و البته که اجرایی شد.


منافقین در کمپ تیرانا در آلبانی

و در نهایت آلترناتیو باید یک حداقلی از توانمندی ها را برای ورود به عرصه سیاسی یا نظامی داشته باشد. صحبت در مورد عدم مقبولیت و محبوبیت این گروهک در ایران که توضیح واضحات است. صحبت در مورد توانایی های سیاسی و نظامی این فرقه نیز حول اعضایی اکثراً ناراضی، منزوی، شکست خورده روحی و روانی با میانگین سنی بیش از 60 سال است که اکنون از سر ناچاری یا اجبار در این تشکیلات باقی مانده اند.   

غیر از سرکردگانی که دست به خون آلوده دارند و تنها محل امن برای اختفای آنها همان مقرهای سازمان است و عده ای پیرمرد و پیر زن که در واپسین روزهای عمر دیگر جایی برای رفتن ندارند، کسی حاضر به باقی ماندن نیست. به عبارت دقیق تر منافقین همان دو-سه هزار نفر اعضای خود در آلبانی را نیز در اختیار خود نداشته و نمی توانند بر روی ظرفیت آنها حساب باز کنند. دلیل استفاده از گدایان خیابان گرد، بی خانمان ها و کارتن خواب ها و همچنین دانشجویان تبعه دیگر کشورها در همایش های منافقین نیز از جمله دلایل همین ضعف فرقه رجوی است.

در واقع گروهک رجوی هیچ شاخصه ای را برای اینکه بتواند به عنوان آلترناتیو نظام ایران و اساساً هر نظام سیاسی دیگری مطرح شود، ندارد. با معیارهای ادبیات سیاسی می توان حتی اینگونه بیان کرد که منافقین حتی در رده گروه های اپوزسیون نیز جای نمی گیرند. یک فرقه با سابقه اقدامات تروریستی شاخصه های اپوزسیون را نیز ندارد، خصوصاً اینکه منافقین هیچ گاه مانند یک اپوزسیون نیز رفتار نکرده و به جای اتکا به ملت خود به دامان عراق و آمریکا و عربستان و رژیم صهیونیستی یا به عبارتی دشمنان ملت ایران پناه برده و مطابق با اهداف آنها ایفای نقش کرده اند.

آنچه در واقعیت به عنوان تلاش های این فرقه تروریستی برای قرارگیری در جایگاه آلترناتیو نظام ایران شناخته می شود، مجموعه ای از اقدامات تبلیغی و نمایشی است که صرفاً بتواند در میان اپوزسیون پراکنده و ناتوان نظام ایران سربلند کرده و در رقابت تصاحب حمایت های مادی و معنوی دشمنان ملت ایران پیروز می شود.

انتهای پیام/


منبع خبر : فارس

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
ماهواره   دستاورد   آمریکا   گروه تروریستی   سلطنت   مریم رجوی   آلبانی   بیابان   مقبولیت   منافقین   براندازی   فرقه   کشورهای غربی   جنایت   درآمد   فضای مجازی   شبکه های اجتماعی   بازنشسته   اروپا   خارج از کشور   ضد انقلاب  
اخبار مرتبط
اروپا و آمریکا شریک جنایت منافقین در کشتار مردم بیگناه ایران
صراط
گروهکهای تروریست کردی برای شرکت در گردهمایی منافقین در نیویورک، از مریم رجوی پول گرفته اند
بولتن نیوز
پمپاژ خبری برای نا امید کردن مردم خیانت به انقلاب است
خبرگزاری حوزه
انتخاب درست مردم ایران
دیپلماسی ایرانی
موج جدید مهاجرت آقازاده ها به ینگه دنیا
موج رسا
حمایت تحسین برانگیز سردار سلیمانی از ظریف
دنیای اقتصاد
افشای رقم کمک های مالی سازمان ملل متحد به هر پیشمرگ ضد انقلاب برای اولین بار
بولتن نیوز
اگر دولت اعتدال نبود، چین و روسیه هم علیه ایران می شدند!
نواندیش
ربیعی: دولت روحانی نبود، روسیه متحد آمریکا بود
خبر داغ
اگر دولت اعتدال نبود،حتی چین و روسیه همراه امریکا علیه ایران می شدند
خرداد نیوز
علی ربیعی: اگر دولت اعتدال نبود، حتی چین و روسیه همراه آمریکا علیه ایران می شدند
اقتصاد نیوز
ربیعی:اگر دولت اعتدال نبود، چین و روسیه هم علیه ایران می شدند
دنیای اقتصاد
آثار تحریم های امریکا برای مردم روشن نشده/ اگر دولت روحانی نبود فاجعه انسانی به بار می آمد/ در زمان احمدی نژاد تبدیل به یک جزیره در دنیا شدیم/ مردم بدانند در سال 92 و 96 درست انتخاب کردند/ در سال 98 و 1400 همین طور باید عمل کنیم
جهان نیوز
علی ربیعی:اگر دولت اعتدال نبود،حتی چین و روسیه همراه امریکا علیه ایران می شدند
خبرآنلاین
برخورد قاطع پلیس سوئد، با تظاهرکنندگانی که قصد حمله به دکتر ظریف را داشتند + توطئه ضد انقلاب برای لغو سفر دکتر ظریف به سوئد ناکام ماند
بولتن نیوز
«صدای آمریکا» بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ
خبرگزاری دانشجو
اینترسپت: صدای آمریکا بلندگوی ترامپ و تروریست های منافقین است
باشگاه خبرنگاران
«صدای آمریکا» چگونه بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ شد؟
الف
اینترسپت|«صدای آمریکا» چگونه بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ شد؟
فارس
چرا هزینه سازش سنگین تر از مقاومت است؟
خیبر انلاین
ثروتمندترین خانواده ایرانی را بشناسید!
شیرازه
وظیفه یگان مالی-اجتماعی گروهک منافقین چیست؟
الف
زندگی اسف بار منافقین؛ از رفع گرسنگی با کالباس فاسد و گیاه هرز تا گدایی/ خرج عمل های زیبایی مریم رجوی از کجا تامین می شود؟
اوشیدا
کمک مالی به منافقین از اتاق مجاور +عکس
مشرق نیوز
همه چیز درباره یگان مالی-اجتماعی منافقین/ کلاهبرداری فرقه رجوی در قلب اروپا
فارس
ثروتمندترین خانواده ایرانی را بشناسید
دنیای اقتصاد
ثروت این خانواده ایرانی؛ بیش از 1.2 بیلیارد تومان!
مشرق نیوز
حمایت عجیب کانادا از دشمنان ملت ایران
مشرق نیوز
حمایت سیاستمداران کانادایی از منافقین
ساعت 24
عضو جدا شده فرقه رجوی: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
فارس
مدیرعامل انجمن نجات: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
فارس
چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
الف
منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»
پایداری ملی
منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
تابش کوثر
2000 استاد دانشگاه: آقایان! از عبرت های اعتماد به آمریکا بگویید
مشرق نیوز
منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا
الف
زنگ خطر منافقین برای آلبانی به صدا درآمد +عکس
مشرق نیوز
منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا/ زنگ خطر در آلبانی به صدا درآمد
فارس
نامه فرزندان شهید ترور به «ایلان برمن»/ تطهیر منافقین، فریب افکار عمومی است
الف
قتل عام های یک گروهک ایرانی در خاک اروپا
رکنا نت
اخبار مرتبط
bltصراط : اروپا و آمریکا شریک جنایت منافقین در کشتار مردم بیگناه ایران
bltبولتن نیوز : گروهکهای تروریست کردی برای شرکت در گردهمایی منافقین در نیویورک، از مریم رجوی پول گرفته اند
bltخبرگزاری حوزه : پمپاژ خبری برای نا امید کردن مردم خیانت به انقلاب است
bltدیپلماسی ایرانی : انتخاب درست مردم ایران
bltموج رسا : موج جدید مهاجرت آقازاده ها به ینگه دنیا
bltدنیای اقتصاد : حمایت تحسین برانگیز سردار سلیمانی از ظریف
bltبولتن نیوز : افشای رقم کمک های مالی سازمان ملل متحد به هر پیشمرگ ضد انقلاب برای اولین بار
bltنواندیش : اگر دولت اعتدال نبود، چین و روسیه هم علیه ایران می شدند!
bltخبر داغ : ربیعی: دولت روحانی نبود، روسیه متحد آمریکا بود
bltخرداد نیوز : اگر دولت اعتدال نبود،حتی چین و روسیه همراه امریکا علیه ایران می شدند
bltاقتصاد نیوز : علی ربیعی: اگر دولت اعتدال نبود، حتی چین و روسیه همراه آمریکا علیه ایران می شدند
bltدنیای اقتصاد : ربیعی:اگر دولت اعتدال نبود، چین و روسیه هم علیه ایران می شدند
bltجهان نیوز : آثار تحریم های امریکا برای مردم روشن نشده/ اگر دولت روحانی نبود فاجعه انسانی به بار می آمد/ در زمان احمدی نژاد تبدیل به یک جزیره در دنیا شدیم/ مردم بدانند در سال 92 و 96 درست انتخاب کردند/ در سال 98 و 1400 همین طور باید عمل کنیم
bltخبرآنلاین : علی ربیعی:اگر دولت اعتدال نبود،حتی چین و روسیه همراه امریکا علیه ایران می شدند
bltبولتن نیوز : برخورد قاطع پلیس سوئد، با تظاهرکنندگانی که قصد حمله به دکتر ظریف را داشتند + توطئه ضد انقلاب برای لغو سفر دکتر ظریف به سوئد ناکام ماند
bltخبرگزاری دانشجو : «صدای آمریکا» بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ
bltباشگاه خبرنگاران : اینترسپت: صدای آمریکا بلندگوی ترامپ و تروریست های منافقین است
bltالف : «صدای آمریکا» چگونه بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ شد؟
bltفارس : اینترسپت|«صدای آمریکا» چگونه بلندگوی تروریست های منافقین و ترامپ شد؟
bltخیبر انلاین : چرا هزینه سازش سنگین تر از مقاومت است؟
bltشیرازه : ثروتمندترین خانواده ایرانی را بشناسید!
bltالف : وظیفه یگان مالی-اجتماعی گروهک منافقین چیست؟
bltاوشیدا : زندگی اسف بار منافقین؛ از رفع گرسنگی با کالباس فاسد و گیاه هرز تا گدایی/ خرج عمل های زیبایی مریم رجوی از کجا تامین می شود؟
bltمشرق نیوز : کمک مالی به منافقین از اتاق مجاور +عکس
bltفارس : همه چیز درباره یگان مالی-اجتماعی منافقین/ کلاهبرداری فرقه رجوی در قلب اروپا
bltدنیای اقتصاد : ثروتمندترین خانواده ایرانی را بشناسید
bltمشرق نیوز : ثروت این خانواده ایرانی؛ بیش از 1.2 بیلیارد تومان!
bltمشرق نیوز : حمایت عجیب کانادا از دشمنان ملت ایران
bltساعت 24 : حمایت سیاستمداران کانادایی از منافقین
bltفارس : عضو جدا شده فرقه رجوی: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
bltفارس : مدیرعامل انجمن نجات: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
bltالف : چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
bltپایداری ملی : منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»
bltتابش کوثر : منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
bltمشرق نیوز : 2000 استاد دانشگاه: آقایان! از عبرت های اعتماد به آمریکا بگویید
bltالف : منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا
bltمشرق نیوز : زنگ خطر منافقین برای آلبانی به صدا درآمد +عکس
bltفارس : منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا/ زنگ خطر در آلبانی به صدا درآمد
bltالف : نامه فرزندان شهید ترور به «ایلان برمن»/ تطهیر منافقین، فریب افکار عمومی است
bltرکنا نت : قتل عام های یک گروهک ایرانی در خاک اروپا
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.