مخبر - 1398/05/16 - نسل طلایی تکواندو در راه است

نسل طلایی تکواندو در راه است
رییس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اهمیت حضور توام با آرامش و بدون دغدغه تکواندوکاران ایران در رقابت های کسب سهمیه المپیک گفت: هنوز از میزان بودجه مان در سال جاری خبر نداریم و امیدواریم حمایت کمیته المپیک و وزارت ورزش به موقع صورت گیرد.
نسل طلایی تکواندو در راه است

خبرگزاری ایسنا: رییس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اهمیت حضور توام با آرامش و بدون دغدغه تکواندوکاران ایران در رقابت های کسب سهمیه المپیک گفت: هنوز از میزان بودجه مان در سال جاری خبر نداریم و امیدواریم حمایت کمیته المپیک و وزارت ورزش به موقع صورت گیرد.

سید محمد پولادگر در گفتگویی، درباره آخرین وضعیت تیم های ملی تکواندوی ایران در سال منتهی به المپیک 2020 توکیو، اظهار کرد: امسال با توجه به در پیش بودن المپیک 2020، سال پرترافیکی را در پیش داریم و نمایندگان ما نیز باید برای کسب سهمیه المپیک و افزایش امتیازات خود در رنکینگ عازم این مسابقات شوند.

مهمترین رویداد ما رقابت های قهرمانی جهان در انگلستان بود که متاسفانه با خباثت و کارشکنی دولت انگلیس، تیم ما دچار مشکلات پیچیده ای شد و میرهاشم حسینی به عنوان یکی از چهره های مطرح تیم ملی یکی از نفرات ما بود که فرصت حضور در این رویداد را از دست داد.

وی درباره سرانجام پیگیری از فدراسیون جهانی برای اعطای امتیاز سهمیه المپیک به میرهاشم حسینی بدنبال غیبت در رقابت های قهرمانی جهان گفت: کماکان در حال پیگیری حق ضایع شده مان هستیم و با فدراسیون جهانی مکاتبه می کنیم تا بتوانیم حقمان را بگیریم. هنوز پاسخی در اینباره دریافت نکرده ایم اما همچنان پیگیر این موضوع هستیم.

رییس فدراسیون تکواندو افزود: خدا را شاکریم که تکواندوکاران ما در رده بزرگسالان در رویدادهای امسال درخشیدند و توانستند نتایج خوبی را کسب کنند. تاکنون یک مرحله از گرندپری را پشت سر گذاشته ایم و یک مرحله دیگر را نیز در پیش داریم که در ماه های شهریور، مهر و آذرماه برگزار می شود و در پایان این 3 مرحله تکلیف سهمیه های ما در المپیک 2020 از طریق رنکینگ مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه در رده بزرگسالان وضعیت خوبی داریم، گفت: تمام تلاش ما در وهله نخست این است که با فراهم کردن حمایت های لازم برای کسب سهمیه المپیک تلاش کنیم که کار بسیار سختی است و ماموریت دشواری در پیش داریم. ان شاءالله پس از آن با تمرکز لازم برای کسب موفقیت در المپیک 2020 تلاش خواهیم کرد.

پولادگر در ادامه درباره بسته شدن حساب های فدراسیون بدلیل بدهی مالیاتی گفت: ما تابع قانون هستیم، اما با این اتفاق دچار مشکل خواهیم شد.

امیدوارم با حمایت مسئولان ورزش در سال قبل از المپیک و با توجه به در پیش بودن رقابت های مهم این مشکل فدراسیون ها از جمله فدراسیون های المپیکی مرتفع شود تا بتوانیم با تمرکز به سمت اهدافمان حرکت کنیم.

رییس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه وضعیت مالی فدراسیون به هیچ عنوان خوب نیست، گفت: بدهی های زیادی داریم و بحث های اخیر نیز مشکلات زیادی را برایمان بوجود آورده است.

کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش از ابتدای سال مبالغی را به فدراسیون پرداخت کردند اما هنوز نمی دانیم بودجه امسال فدراسیون تکواندو چقدر است و چه زمانی آن را به ما می دهند. امیدوارم در سال المپیک با توجه به توقعات بالای مردم حمایت بیشتری از رشته تکواندو صورت گیرد.

سال بسیار سخت و حساسی در پیش داریم و اگر این بودجه سر موقع به دست ما نرسد تا برای تیم های ملی هزینه کنیم بعدا چند برابر آن را هم بدهند فایده ای ندارد و قابل جبران نیست.

وی تصریح کرد: یکی از مسائل بسیار مهم همین موضوع کسب سهمیه های المپیک است، اگر الان حمایت های لازم از ما صورت نگیرد و نتوانیم حضوری توام با آرامش و قدرت در مسابقات داشته باشیم خدای ناکرده ممکن است دچار خسارات غیر قابل جبران شویم.

اگر بعدا هم چند برابر بودجه مان را به ما بدهند دیگر به دردمان نمی خورد. الان وقت حمایت و ایجاد آرامش برای فدراسیون های المپیکی است.امیدوارم اراده مسئولان نیز بر همین اصل استوار باشد تا بتوانیم حضوری پرقدرت و در شان نام ایران در مسابقات بین المللی داشته باشیم.

پولادگر درباره پیش بینی خود از نتایج تیم ملی تکواندو در المپیک توکیو، گفت: اهل پیش بینی کردن نیستم اما امیدوارم حمایت ها بگونه ای باشد که بتوانیم بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشیم. برنامه ما این است که عملکرد بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

رییس فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمی برای تغییرات در کادر فنی تیم های ملی مردان و زنان ایران دارد یا خیر، گفت: تصمیم خاصی برای کادر های فنی خود نداریم چرا که به مصلحت نیست، مضاف بر اینکه تکواندوکاران ما مخصوصا در بخش آقایان نمایش خوبی داشته اند و من از عملکرد آن ها خیلی راضی ام. تیم ملی مردان ما طبق برنامه کادر فنی بخوبی جلو می رود و مشکلی در اینباره وجود ندارد.

پولادگر با اشاره به وضعیت تیم ملی بانوان گفت: قطعا در بخش بانوان از طریق سیستم رنکینگ شانسی برای گرفتن سهمیه المپیک نداریم. تمام تلاش ما این است که در مسابقات کسب سهمیه قاره ای که فروردین سال آینده در چین برگزار می شود بتوانیم سهمیه های حضور در المپیک را با کسب مدال های طلا یا نقره بدست بیاوریم. خیلی به این موضوع امیدواریم و ان شاءالله با تلاش تکواندوکاران و کادر فنی به این هدف برسیم.

رییس فدراسیون تکواندو در ادامه به نتایج خوب و تاریخی تکواندوکاران نونهال و نوجوان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: در رقابت های آسیایی نتیجه تاریخی بدست آوردیم و دختران و پسران ما هم در رده نونهالان و هم در رده نوجوانان توانستند جام قهرمانی را در اردن بالای سر ببرند.

همیشه گفته ام کسب مدال در رقابت های آسیایی سخت تر از رقابت های جهانی است و همین امر شیرینی کسب قهرمانی تاریخی در رقابت های آسیایی را بیش از پیش می کند.

پولادگر خاطرنشان کرد: نتیجه سرمایه گذاری چند ساله در لیگ رده های پایه را دیدیم و قطعا این افتخارات ادامه خواهد داشت. بارها گفته ام نسل طلایی تکواندوی ایران بویژه در بخش دختران در راه است و در آینده خیلی بیشتر از دختران تکواندوکار و افتخارات آن ها خواهید شنید.

دختران ما در رده های پایه همطراز با پسران در حال حرکت هستند، فقط در رده بزرگسالان دختران ما عقب تر از پسران هستند که امیدوارم با ظهور نسل جدید تکواندوی دختران، این مشکل بزودی حل شود.

وی درباره برگزاری رقابت های میکس تیمی در جام جهانی و حضور تیم ایران در این رقابت ها گفت: فدراسیون جهانی در المپیک 2020 توکیو کار جدیدی را پایه گذاری کرده تا فرصت مدال آوری بیشتری را برای کشورها ایجاد کند.

در رقابت های میکس 2 زن و 2 مرد حضور دارند که خانم ها با یکدیگر و مردان نیز با یکدیگر مبارزه می کنند. حضور در این مسابقات فرصت بسیار خوبی است تا برای المپیک و شانس مدال آوری در رقابت های میکس آماده شویم.

رییس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: ما با دقت این مسائل را رصد می کنیم و وقتی هیچ مشکلی در برگزاری و حضور نمایندگان ایران در این رقابت ها وجود ندارد چرا نباید از این فرصت استفاده کنیم.

منبع خبر : برترین ها

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
خسارات   وزارت ورزش   آخرین وضعیت   تکواندو   فدراسیون تکواندو   قهرمانی جهان   المپیکی   کمیته المپیک   میرهاشم حسینی   نسل طلایی   وضعیت مالی   المپیک   محمد پولادگر   کارشکنی   تابع قانون   تیم ملی   تیم های ملی   انگلیس   المپیک 2020 توکیو   بزرگسالان   سهمیه المپیک   کسب سهمیه المپیک   کسب سهمیه   گرندپری  
اخبار مرتبط
مسابقات انتخابی کاملا شفاف بود/ ما برای تیم ملی به دنبال بهترین ها بودیم
باشگاه خبرنگاران
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
حزب الله نیوز
کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
مردم نیوز
کشتی آزاد روسیه تمام سهمیه های المپیک را گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
ایسنا
احسان پور دومین مدال برنز ایران را گرفت
ایرنا
زوار: روند رو به رشد ملی پوشان در گرندپری ژاپن تداوم داشت/ تکواندو در المپیک توکیو اتفاقات ریو را جبران می کند
تسنیم
کمیته المپیک کمک کند بسکتبال سه نفره بانوان المپیکی می شود
ایسنا
نتایج ملی پوشان در گرندی پری ژاپن ایده آل فدراسیون نبود/ تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم/ فعلا اولویت ما کسب سهمیه المپیک است
برنا نیوز
نماینده 97 کیلوگرم ایران با پیروزی آغاز کرد
ایرنا
نیکخواه بهرامی: در المپیک دو، سه سورپرایز داریم
برترین ها
میرهاشم حسینی و یک پله تا المپیک
صدا و سیما
نه فوق العاده و نه بد؛ امیدها برای المپیک 2020 زنده ماند/ تلاش برای کسب 3 سهمیه در کشتی فرنگی در میدان های بهاری
تسنیم
سایه روشن های شاگردان بنا در نورسلطان؛ نمره قبولی بدون طلا/ می شد بهتر باشیم
فارس
نجاتی به مدال برنز رسید/ دومین مدال برای ایران ثبت شد
باشگاه خبرنگاران
گرایی با حضور در رده بندی سهمیه المپیک گرفت؛ 3 برنز در انتظار شاگردان بنا
شیرازه
کشتی قهرمانی جهان/ گرایی با حضور در رده بندی سهمیه المپیک گرفت
کیهان ورزشی
برای درخشش در المپیک باید نقاط ضعف مان را برطرف کنیم/ میرهاشم و هادی پور شانس مدال تکواندو در توکیو هستند
برنا نیوز
مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت/ اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو موفق می شویم
تسنیم
زنگ خطر برای والیبال ایران به صدا درآمد
ایرنا
ملکی: شانس تکواندوکاران برای المپیک توکیو بالا رفت/تیم ملی باید تنوع تاکتیکی داشته باشد
بلاغ مازندران
طاهری حذف شد؛ شانس 2 فرنگی کار برای کسب مدال برنز
ایرنا
میرهاشم حسینی: هدفم بهترین مدال المپیک است
ایسنا
به جای خوشحالی برای کسب سهمیه تلاش می کنیم/سجاد با آسیب برنز گرفت
مهر نیوز
وعده هایی که محقق نشد؛ تاخیر 3 ماهه در پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی
فارس
حسینی: اول کسب سهمیه، بعد طلای المپیک/ عسکری: میرهاشم حقانیتش را اثبات کرد
تسنیم
حسینی: مدال طلای بازی های المپیک توکیو را می خواهم/ مسابقات بسیار سنگین بود
میزان
مسابقات گرندپری 2019 ژاپن/ حسینی دومین مدال طلای کاروان ایران را بر گردن آویخت
کیهان ورزشی
حسینی: طلای المپیک را می خواهم
مشرق نیوز
میرهاشم حسینی به مدال طلا دست یافت
مهر نیوز
قرعه سخت احمدی و حسینی در مرحله یک هشتم گرندپری ژاپن
باشگاه خبرنگاران
آغاز سکانس دوم گرندپری تکواندو سال 2019 از فردا
بولتن نیوز
آغاز سکانس دوم گرندپری تکواندو سال 2019 از فردا/ در جستجوی بلیت توکیو در سرزمین سامورایی ها
تسنیم
جایزه بزرگ آخرین فرصت تکواندوکاران برای کسب سهمیه المپیک است/ فرزان با مشکل اضافه وزن روبه روست
آنا نیوز
محمدی: من و بنا با عشق کار می کنیم
برترین ها
درخواست سرمربی تیم ملی کشتی از وزارت ورزش و کمیته المپیک
شورا آنلاین
راه سخت المپیک برای تکواندوکاران/ شاگردان عسگری به دنبال سهمیه توکیو
آنا نیوز
محمدی: من و محمد بنا با عشق ایستاده ایم و کار می کنیم
مهر نیوز
درخواست سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از مسوولان
ایرنا
محمدی: نگاه ها به کشتی باید ویژه باشد/ من و بنا روی پله عشق ایستاده ایم و کار می کنیم
فارس
غلامرضا محمدی: الان وقت حمایت وزارت و کمیته المپیک از کشتی است
ایسنا
اخبار مرتبط
bltباشگاه خبرنگاران : مسابقات انتخابی کاملا شفاف بود/ ما برای تیم ملی به دنبال بهترین ها بودیم
bltحزب الله نیوز : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
bltمردم نیوز : کشتی آزاد روسیه 5 سهمیه المپیک گرفت
bltایسنا : کشتی آزاد روسیه تمام سهمیه های المپیک را گرفت/ عملکرد نه چندان خوب ایران با 2 سهمیه
bltایرنا : احسان پور دومین مدال برنز ایران را گرفت
bltتسنیم : زوار: روند رو به رشد ملی پوشان در گرندپری ژاپن تداوم داشت/ تکواندو در المپیک توکیو اتفاقات ریو را جبران می کند
bltایسنا : کمیته المپیک کمک کند بسکتبال سه نفره بانوان المپیکی می شود
bltبرنا نیوز : نتایج ملی پوشان در گرندی پری ژاپن ایده آل فدراسیون نبود/ تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم/ فعلا اولویت ما کسب سهمیه المپیک است
bltایرنا : نماینده 97 کیلوگرم ایران با پیروزی آغاز کرد
bltبرترین ها : نیکخواه بهرامی: در المپیک دو، سه سورپرایز داریم
bltصدا و سیما : میرهاشم حسینی و یک پله تا المپیک
bltتسنیم : نه فوق العاده و نه بد؛ امیدها برای المپیک 2020 زنده ماند/ تلاش برای کسب 3 سهمیه در کشتی فرنگی در میدان های بهاری
bltفارس : سایه روشن های شاگردان بنا در نورسلطان؛ نمره قبولی بدون طلا/ می شد بهتر باشیم
bltباشگاه خبرنگاران : نجاتی به مدال برنز رسید/ دومین مدال برای ایران ثبت شد
bltشیرازه : گرایی با حضور در رده بندی سهمیه المپیک گرفت؛ 3 برنز در انتظار شاگردان بنا
bltکیهان ورزشی : کشتی قهرمانی جهان/ گرایی با حضور در رده بندی سهمیه المپیک گرفت
bltبرنا نیوز : برای درخشش در المپیک باید نقاط ضعف مان را برطرف کنیم/ میرهاشم و هادی پور شانس مدال تکواندو در توکیو هستند
bltتسنیم : مقانلو: تیم ملی تکواندو در گرندپری ژاپن نتیجه خوبی گرفت/ اتفاقات گذشته تکرار نشود در توکیو موفق می شویم
bltایرنا : زنگ خطر برای والیبال ایران به صدا درآمد
bltبلاغ مازندران : ملکی: شانس تکواندوکاران برای المپیک توکیو بالا رفت/تیم ملی باید تنوع تاکتیکی داشته باشد
bltایرنا : طاهری حذف شد؛ شانس 2 فرنگی کار برای کسب مدال برنز
bltایسنا : میرهاشم حسینی: هدفم بهترین مدال المپیک است
bltمهر نیوز : به جای خوشحالی برای کسب سهمیه تلاش می کنیم/سجاد با آسیب برنز گرفت
bltفارس : وعده هایی که محقق نشد؛ تاخیر 3 ماهه در پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی
bltتسنیم : حسینی: اول کسب سهمیه، بعد طلای المپیک/ عسکری: میرهاشم حقانیتش را اثبات کرد
bltمیزان : حسینی: مدال طلای بازی های المپیک توکیو را می خواهم/ مسابقات بسیار سنگین بود
bltکیهان ورزشی : مسابقات گرندپری 2019 ژاپن/ حسینی دومین مدال طلای کاروان ایران را بر گردن آویخت
bltمشرق نیوز : حسینی: طلای المپیک را می خواهم
bltمهر نیوز : میرهاشم حسینی به مدال طلا دست یافت
bltباشگاه خبرنگاران : قرعه سخت احمدی و حسینی در مرحله یک هشتم گرندپری ژاپن
bltبولتن نیوز : آغاز سکانس دوم گرندپری تکواندو سال 2019 از فردا
bltتسنیم : آغاز سکانس دوم گرندپری تکواندو سال 2019 از فردا/ در جستجوی بلیت توکیو در سرزمین سامورایی ها
bltآنا نیوز : جایزه بزرگ آخرین فرصت تکواندوکاران برای کسب سهمیه المپیک است/ فرزان با مشکل اضافه وزن روبه روست
bltبرترین ها : محمدی: من و بنا با عشق کار می کنیم
bltشورا آنلاین : درخواست سرمربی تیم ملی کشتی از وزارت ورزش و کمیته المپیک
bltآنا نیوز : راه سخت المپیک برای تکواندوکاران/ شاگردان عسگری به دنبال سهمیه توکیو
bltمهر نیوز : محمدی: من و محمد بنا با عشق ایستاده ایم و کار می کنیم
bltایرنا : درخواست سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از مسوولان
bltفارس : محمدی: نگاه ها به کشتی باید ویژه باشد/ من و بنا روی پله عشق ایستاده ایم و کار می کنیم
bltایسنا : غلامرضا محمدی: الان وقت حمایت وزارت و کمیته المپیک از کشتی است
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.