ناگفته های جنجالی ازدواج ارسلان قاسمی / آزاده نامداری چه گفت؟ + عکس

ناگفته های جنجالی ازدواج ارسلان قاسمی / آزاده نامداری چه گفت؟ + عکس
رکنا: انتشار عکس های خصوصی ارسلان قاسمی و همسرش سر و صدای فراوانی در فضای مجازی به وجود آ ورده است.
ناگفته های جنجالی ازدواج ارسلان قاسمی / آزاده نامداری چه گفت؟ + عکس

به گزارش گروه ورزشی رکنا، ارسلان قاسمی متولد اول خرداد سال 1374 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. دیپلم کامپیوتر دارد در دانشگاه غیر انتفاعی تبریز بازیگری خوانده است. قاسمی در حال حاضر دانشجو بوده و در موسیقی نیز وارد شده و تا به حال 2 ترک موسیقی نیز منتشر کرده است.

ارسلان قاسمی

اعضای خانواده

قاسمی در یک خانواده 5 نفری به دنیا آمده است. 2 خواهر بزرگتر از خود دارد که یکی 10 و دیگری 12 سال از او بزرگتر هستند پدرش مدیر عامل شرکت کشتیرانی و مادرش هم مدیر مهدکودک است.

ارسلان قاسمیچطور بازیگر شد خانم بهاره رهنما از دوستان صمیمی مادرم هستند. وقتی که متوجه شدند آقای جعفری جوزانی دنبال پسر بچه ای با مشخصه ظاهری من می گردد، از مادرم خواست که برای تست به دفتر ایشان بروم. خوشبختانه بعد از تست پذیرفته شدم و اولین بار با فیلم در چشم باد در سال 82 جلوی دوربین رفتم.

ارسلان قاسمی

من بچگی نکردم

بچگی ام از دست رفت و در واقع من به هیچ وجه بچگی نکردم. الان حسرت خیلی چیز ها را دارم. ناراحت نیستم اما به هر حال هر چیزی یک قیمتی دارد. من کارم را دوست دارم و این هزینه را برای آن پرداخت کردم، پس به هیچ عنوان ناراحت نیستم.

چرا هنر نخواندم؟

خب زبان انگلیسی ام خوب بود و کامپیو تر هم بلد بودم. به همین دلیل نیز پیش خود فکر کردم ادامه تحصیل در این رشته برایم راحت تر است.

دوستان نزدیکم نیز کامپیو تر می خوانند و به خاطر آن ها علاقه داشتم من هم کامپیو تر بخوانم. مدتی هم در یک دانشگاه غیرانتفاعی در تبریز بازیگری را زیر نظر استادانی مثل ایرج راد، افشین هاشمی و .. گذراندم.

علایق ارسلان قاسمی

او حسابی به ورزش علاقمند بوده و بیشتر شنا،اسب سواری و اسکی می کند. بهترین تفریحش سفر با خانواده است.

ارسلان قاسمی

شایعه ازدواج با ترلان پروانه

مدت هاست شایعه ازدواج ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در فضای مجازی شنیده می شود و با وجود اینکه بارها تکذیب شده ولی عده ای همچنان این 2 را زن و شوهر می شناسند.

هک شدن اینستاگرام

مدتی نیز هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی با انتشار چند عکس برهنه و دستکاری شده همراه بود که با ورود پلیس فتا موضوع ختم به خیر شد.

برادر آزاده نامداری آزاده نامداری در پستی در شبکه اجتماعی اش از ارسلان قاسمی بعنوان برادر خود یاد می کند که نداشته و حالا پیدا کرده است.

ارسلان قاسمی

خصوصیات اخلاقی

«کلا فردی هستم که زود با همه صمیمی می شم و با همه ارتباط برقرار می کنم. به همین دلیل دوستان زیادی دارم. معمولا در خانه فرد آرامی هستم.»

فوت دوستم بیتا فرهی

بیتا توکلی، دوست و هم بازی خوبم در سریال در چشم باد بود که متاسفانه در سانحه رانندگی فوت کرد. فوت او تاثیر خیلی بدی روی من گذاشت و بسیار ناراحتم کرد. وقتی این خبر را شنیدم، نمی توانستم باور کنم.

چندتا بچه هستید؟

سه تا بچه هستیم. دوتا خواهر بزرگ تر از خودم دارم و من بچه کوچک خانواده هستم. خانواده ام همیشه دغدغه و نگرانی کار من را داشتند و همیشه زیر نظر آن ها کار کردم و خیلی حواسشان به من بوده است.

چه جوری حواسشان به تو بوده که سی و خرده ای کار کردی. یعنی تقریبا زندگی نکردی و فقط کار کردی؟

این تعداد کار در طی 10 سال بوده است. یعنی سالی سه تا چهار کار داشتم.

خب این خیلی زیاد است. حتی برای بازیگر بزرگسال و حرفه ای هم که هیچ درس و مشق و کودکی و بازی و… هم ندارد، زیاد است!

خب اگر من این کارها را نمی کردم، الان نمی توانستم اینجا باشم و مثل یک سری بچه های دیگر یکی دو تا کار می کردم و بعد فراموش می شدم. همین الان هم خیلی از این کارهایم دیده نشده یا پربیننده نبوده است.

ارسلان قاسمی

بهاره رهنما من را بازیگر کرد در خانواده و نزدیکان من کسی اهل بازیگری و هنر و… نیست؛ به جز یکی از پسردایی های مادرم که او هم در ایران زندگی نمی کند و از ما دور است. برخلاف اکثر بچه ها که کارشان را از تیزرهای تبلیغاتی شروع می کنند، بازیگری را از سریال «در چشم باد» شروع کردم. بهاره رهنما که دوست صمیمی و هم کلاسی دوران کودکی مادرم است مرا به دستیار آقای جعفری جوزانی، کارگردان سریال «در چشم باد» معرفی کرد و او هم من را برای نقش کودکی های پارسا پیروزفر پسندید. آن موقع هفت سالم بود. تجربه عجیبی بود.

به خاطر آن کار سه سال و نیم شمال بودم. برای من که بچه کوچکی بودم و قبلا هم این کار را انجام نداده بودم و «در چشم باد» هم یک کار سنگین و تاریخی بود، سخت بود. اما شرایطی هم که آقای جوزانی و آقای کاسه ساز در طول کار فراهم کرده بودند، خوب بود و از سختی کار کم می کرد. برای اولین بار بود که این حجم آدم را می دیدم و مجبور بودم با 30، 40 نفر آدم یک جا باشم و زندگی و کار کنم.

استرس داشتم و احساس دلتنگی و غربت می کردم. فقط لطفش به بچه های هم سن و سالم مثل بیتا توکلی بود که با هم بازی می کردیم و حضورشان نمی گذاشت خیلی متوجه سختی ها شوم. حتی درس خواندن ما با بچه های عادی فرق داشت. معلمی به اسم آقای رجبی که از فومن به محل استقرار ما در ماسوله می آمد و به من و بیتا توکلی و پوریا، پسر خانم متخصص، درس می داد.

بعد از فومن برگه امتحانات را می آوردند و از ما امتحان می گرفتند و سپس از همان فومن برایمان کارنامه صادر می کردند؛ ما هم خیلی اذیت می کردیم. هر روز یک نفرمان بهانه می گرفت و مثلا می گفت خسته ام و سر کلاس نمی روم و… امیدوارم آقای رجبی هرجا هستند از سر اذیت هایی که کردیم، بگذرد.

کارکردن بچه ها امری رایج و متداول نیست. اینکه تو از کودکی کار می کردی، هرچند این کار را دوست داشتی، چه تاثیری در شخصیت تو گذاشته و آیا تو مثل بچه های عادی، بچگی کردی؟

حقیقتش این است که من اصلا درکی از سینما و بازیگری در هفت سالگی نداشتم، چه برسد به اینکه به این کار علاقه داشته باشم.حالا البته وقتی واردش شدم، به مرور زمان علاقه پیدا کردم. حتی خانواده ام هم اول راضی نبودند اما اینقدر دیگران به آنها اصرار کردند که بالاخره پذیرفتند و تصمیم گرفتند من بازیگر شوم. یعنی در آن سن تصمیم من نبود، تصمیم والدینم بود. اوایل حس می کردم این یک جور بازی است. اما به مرور در فضای کار متوجه جدی بودن قضیه شدم. وقتی اولین کارم پخش شد، تازه طعم شیرنش را چشیدم؛ وقتی مردم مرا در خیابان می شناختند و به من محبت می کردند. بزرگ تر که شدم، هم از این شهرت لذت می بردم و هم خود کار را دوست داشتم. الان هم که به هر حال بحث درآمد و مالی اش برایم مهم است. الان عاشق کار هستم.

بچگی ات این وسط چه شد؟

بچگی نکردم. بچگی ام از دست رفت. به هیچ وجه بچگی نکردم. الان حسرت خیلی چیزها را دارم. اما به هر حال هر چیزی یک قیمتی دارد. کارم را دوست دارم و این هزینه را برای آن پرداخت کردم، پس ناراحت نیستم.

اینکه تو بچگی نکردی و بچگی ات را با بزرگ ترها گذراندی، چه تفاوتی را بین تو و دیگران ایجاد کرده؟ مثلا دوست های تو بیشتر هم سن هایت هستند یا بزرگ ترند؟

همه دوستانم به جز دو نفر اختلاف سنی زیاد با من دارند و بزرگ ترند. آن دو نفر هم، همکلاسی های قدیمی ام بوده اند.

بعد از «در چشم باد» که به مدرسه عادی آمدی، مشکلی نداشتی؟

هماهنگ کردن خودم با بقیه بچه ها برایم سخت بود. از مشق متنفر بودم و عادت کرده بودم وقتی ماسوله بودیم، مشق ننویسم. لای کتاب را باز نمی کردم و فقط سر کلاس گوش می دادم و یاد می گرفتم. البته به نظرم معنی سواد فراتر از درس و کتاب و مدرسه است. به همین دلیل دیگر در دبیرستان اصلا مدرسه نرفتم و غیرحضوری درس خواندم. الان هم دیپلم کامپیوتر دارم.

چرا هنر نخواندی؟

آخر زبان انگلیسی ام خوب بود و کامپیوتر هم بلد بودم. فکر کردم این برایم راحت تر است. در ضمن دوست های نزدیکم هم کامپیوتر می خوانند و به خاطر آنها دوست داشتم من هم کامپیوتر بخوانم. الان هم دارم در یک دانشگاه غیرانتفاعی در تبریز بازیگری زیرنظر اساتیدی مثل ایرج راد، افشین هاشمی و… می خوانم. اگر هم قبول شوم به دانشگاه سراسری یا آزاد می روم. البته عاشق تنها زندگی کردن و تجربه زندگی مجردی هستم. تنهایی را کلا دوست دارم.

تو جزو نسل چهارم بعد از انقلاب هستی. نسل شما چه ویژگی ای دارد؟ تعریف این نسل از نظر تو چیست؟

نسل ما، نسلی است که بچه های آن، خیلی افکار بزرگانه دارند و بسیاری مسائل را دارند زودتر از سن شان تجربه می کند این چیزی است که من در دهه هفتادی ها می بینم و اینکه نسل ما نسلی است که خیلی در خطر است. از هر لحاظ در خطر است.

نسل شما چه می خواهد؟

این نسل افکارش را روی خواسته های خودش متمرکز کرده و به حاشیه ها کاری ندارد. این نسل چیزهایی را می خواهد که نسل های پیش از او نداشتند.

می گویند بچه های دهه هفتاد اهل فکرکردن نیستند، راحت طلب اند، اهل مبارزه نیستند و… به نظرت این حرف ها درست است؟

اتفاقا دهه هفتادی ها به نظر من خیلی هم شجاع هستند. ولی فکر نمی کنم نسل قابل اتکایی باشند و نمی توانند مثل جوان های دهه های پنجاه و شصت باشند فکر می کنم نمی توانند انتظارات جامعه و نسل های پیش را برآورده کنند. چون اصلا افکاری که ما داریم، چیزهایی است که ربطی به جامعه ما ندارد. افکار نسل من دارد به سمت چیزهایی می رود که نباید برود. 50 درصد دارند سمت چیزهایی می روند که نباید بروند. 25 درصد هم دارند راه معمولی و عادی را طی می کنند و شاید فقط 25 درصد هستند که دارند به آینده فکر می کنند.

تو جزو کدام دسته هستی؟

جزو آن 25 درصدی هستم که به آینده فکر می کنند.

رای آینده چه نقشه ای داری؟

به چیزهایی که از خودم توقع دارم، برسم و خودم را در کارم اثبات کنم و اگر بتوانم و حرف گنده تر از دهنم نباشد، تلاش کنم و بتوانم اسم کشورم و مردمم را بالا ببرم. اسم ایرانی را بالا ببرم.

تو بچه خیلی خوش قیافه ای بودی. این زیبایی زیاد چه تاثیری در زندگی ات داشته و آیا باعث شادی تو شده؟

زیبایی زیاد باعث می شود آدم ها درون تو را نبینند یا خیلی دیر ببینند و اکثرا به ظاهرت اهمیت بدهند و متوجه شخصیتت نشوند. اگر من این زیبایی را نداشتم، اصلا ارسلان قاسمی، کودک بازیگری که مردم بشناسندش، نمی شدم. اما بعد بدون اغراق با تلاش، خودم را نشان دادم. برای من با همه بچگی ام مهم بود که شایستگی ام تحت تاثیر زیبایی ام قرار نگیرد و زیبایی را فقط یک شانس می دانم و می خواهم هنرمند و بازیگر واقعی باشم. برایم مهم است زیبایی باعث نشود خودم را فراموش کنم و به روح و ذهنم نپردازم و بی اهمیت باشم. نمی خواهم یک آدم زیبای پوچ باشم و پشت چشمان زیبایم هیچ چیز نباشد.

چه مسیری برای خودت ترسیم کرده ای و می خواهی به چه چیزهایی در کار و زندگی ات برسی؟

اول اینکه در کارم دوست ندارم فقط به ایران محدود شوم و دوم اینکه دوست ندارم جای کسی یا شبیه کس دیگری باشم. می خواهم جایگاه خودم را داشته باشم. در زندگی هم می خواهم به جایی برسم که بتوانم رفاه خودم و خانواده ای که در آینده تشکیل می دهم را تامین کنم و برای خودم و آنها آینده امن و راحتی بسازم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


کلیدواژه های این خبر
خرداد   اسب سواری   پلیس فتا   بهاره رهنما   تبریز   دستکاری   کامپیو تر   بازیگر   مهدکودک   در چشم باد   آرامی   کودکی   افشین هاشمی   مدیر عامل شرکت   ترلان پروانه   هک شدن   برهنه   کردی   مادرش   موسیقی   ارسلان قاسمی   غیرانتفاعی   زبان انگلیسی   دانشگاه   آزاده نامداری   فضای مجازی   شبکه های اجتماعی   سینما و تلویزیون   اسکی   سانحه رانندگی  
محتوای این خبر به صورت خودکار از «رکنا نت» دریافت شده و «مخبرنیوز» بدون هیچ دخل و تصرفی آنرا باز نشر داده است. اگر به هر دلیلی احساس می کنید محتوای منتشر شده مطلوب نیست، خواهشمند است با استفاده از این لینک ما را مطلع نمایید تا بدون درنگ آنرا حذف نماییم.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه مخبرنیوز مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

اخبار مرتبط
بیوگرافی بازیگران سریال گیسو + معرفی سریال
آریا
سوفیا لورن فضای مجازی را منفجر کرد+عکس
بانکداری ایرانی
دکتر محمد مصدق که بود؟/وی در چه مناصبی مشغول شد؟/مصدق چگونه از دنیا رفت؟
سایت جماران
خوشحالی آقای بازیگر از توزیع داروی ایرانی برای درمان کرونا/ تاکید بازیگر «ازسرنوشت» درباره سفرش به کیش/ آخرین پست بازیگران «دادِستان»
شریان
قاب ماندگار عوامل پایتخت به یاد خشایار الوند/ واکنش خانم بازیگر به استقبال مردم از فیلم «زن بدلی»
شریان
ثروت جنجالی گلزار؛ محمدرضا گلزار از هلیکوپتر شخصی اش رونمایی کرد
مثلث
دامادی یک «خوب، بد، جلف» / «نون.خ» کیک تولد را فوت کرد! سعید آقاخانی چند ساله شد؟ /مریلا زارعی به جای شبنم مقدمی!/ بازیگر زن جدید مسعود کیمیایی فاش شد/ جایگزین نوید محمدزاده پیدا شد/ رفقای خوب در آمریکا به داد شهاب سینمای ایران رسیدند/ بوی مهران مدیری هم
برنا
عمو پورنگ از وضعیت جدید مادرش خبر داد/ تصاویری از حضور متفاوت خانم بازیگر در «دادِستان»/ عکسی جالب از کودکی مجری معروف
شریان
جدیدترین پست شهاب حسینی در صفحه مجازی اش/ مادر و پسر سریال «زیرخاکی 2» در پشت صحنه/ تصویر قدیمی آقای بازیگر در کنار ضریح
شریان
اعتراض مجری معروف به آزاد شدن سفرهای نوروزی/ خواب آلودگی خاله شادونه سر برنامه/ تیپ جالب آقای بازیگر در کودکی
شریان
عکس خاص هلیا امامی با مسعود ده نمکی
رکنا نت
انتقاد آقای بازیگر از اوضاع تردد در یک بیمارستان/ پز دادن سیاوش خیرابی با عینک جدیدش
شریان
جدیدترین تصویر از پشت صحنه سریال نوروزی/ اعتراف آقای بازیگر به ابتلایش به کرونا/ رفاقت عجیب خانم بازیگر با یک مار
شریان
پست جدید محسن تنابنده درباره پخش پایتخت6/ تقدیر همسر شهید امنیت از مسعود ده نمکی
شریان
عکس ترلان پروانه با تیپ خفن در خیابان های تهران
روز نو
کلکسیون ماشین های میلیاردی و لوکس محمدرضا گلزار +تصاویر دیده نشده
مثلث
بهنام بانی در کنار مادر و مادربزرگش/ نرگس آبیار در نشست مطبوعاتی «ابلق»/ سه دوبلور معروف کشور در یک قاب
شریان
عصبانیت ترلان پروانه از چت های خصوصی علی انصاریان
روز نو
عصبانیت ترلان پروانه از چت های خصوصی علی انصاریان + سند
رکنا نت
از گالری های مجازی تا میزبانی خیابانی
ایران آنلاین
نگرانی هنرمندان برای حال وخیم انصاریان: علی پاشو دیگه شوخی بسه!/ گریم متفاوت بازیگر «جراحت» در نقش یک روحانی
شریان
هنرنمایی مهران غفوریان و دخترش در ماشین+ فیلم
مثلث
وضعیت آقای بازیگر بعد از مصرف دارویی که به آن حساسیت داشت/ تولد بازیگر «دودکش» و تبریک هنرمندان
باشگاه خبرنگاران
برآورده شدن آرزوی خانم بازیگر که دوست داشت لباس عروس بپوشد/ پست عجیب آقای بازیگر: اگر بچم نبود من خوردمش!
شریان
آرزوی شفا برای علی انصاریان/ تصویر مهدویان از صحنه ای در فیلم شیشلیک/کلیپ شنیدنی آقای خواننده با تصاویری زیبا
شریان
تفریح میلیاردی محمدرضا گلزار و رامین رضاییان جنجالی شد +تصاویر
مثلث
ابراز پشیمانی فروتن از طلاق اش در «دورهمی»+ عکس
صراط
کنایه فامیل مدیری برای قمار باز شدنش
بولتن نیوز
ابراز پشیمانی فروتن از طلاق اش در «دورهمی» +عکس
فردا نیوز
پشیمانی فروتن از طلاق/ کنایه فامیل مدیری برای قمار باز شدنش
باشگاه خبرنگاران
خوشگذرانی گلشیفته فراهانی و مادرش در خارج از کشور + عکس
شمانیوز
کنایه طنز علی ضیا به نزدیک شدن ولنتاین/ آرزوی بهبودی هنرمندان برای علی انصاریان/ استوری نوستالژی و خاطره ساز بابک جهانبخش
باشگاه خبرنگاران
بازیگر زلیخا در کارگاه خانگی اش/ خواسته های قابل توجه لیلا اوتادی از مردم/ تصویری جالب از پشت صحنه «بیگانه ای با من است»
باشگاه خبرنگاران
گریم کاملا متفاوت آقای بازیگر در فیلمی که از جشنواره فیلم فجر کنار گذاشته شد / ماهچهره خلیلی در قابی ماندگار از سریال «در چشم باد»
شریان
واکنش مهران غفوریان به شایعه خودکشی بعد از لاغری
عصر ایران
غیرتی شدن جالب محمدرضا گلزار برای خانواده اش +عکس و فیلم
فردا نیوز
محمدرضا گلزار با بازیگر هندی ازدواج کرد؟ +تصاویر جنجالی
مثلث
پشت پرده خودکشی مهران غفوریان بعد از لاغری
تیک نیوز
مهراوه شریفی نیا برنامه خندوانه را ترکاند + فیلم
شمانیوز
پشت پرده شایعه خودکشی مهران غفوریان بعد از لاغریش چیست؟ + فیلم
شمانیوز
اخبار مرتبط
bltآریا : بیوگرافی بازیگران سریال گیسو + معرفی سریال
bltبانکداری ایرانی : سوفیا لورن فضای مجازی را منفجر کرد+عکس
bltسایت جماران : دکتر محمد مصدق که بود؟/وی در چه مناصبی مشغول شد؟/مصدق چگونه از دنیا رفت؟
bltشریان : خوشحالی آقای بازیگر از توزیع داروی ایرانی برای درمان کرونا/ تاکید بازیگر «ازسرنوشت» درباره سفرش به کیش/ آخرین پست بازیگران «دادِستان»
bltشریان : قاب ماندگار عوامل پایتخت به یاد خشایار الوند/ واکنش خانم بازیگر به استقبال مردم از فیلم «زن بدلی»
bltمثلث : ثروت جنجالی گلزار؛ محمدرضا گلزار از هلیکوپتر شخصی اش رونمایی کرد
bltبرنا : دامادی یک «خوب، بد، جلف» / «نون.خ» کیک تولد را فوت کرد! سعید آقاخانی چند ساله شد؟ /مریلا زارعی به جای شبنم مقدمی!/ بازیگر زن جدید مسعود کیمیایی فاش شد/ جایگزین نوید محمدزاده پیدا شد/ رفقای خوب در آمریکا به داد شهاب سینمای ایران رسیدند/ بوی مهران مدیری هم
bltشریان : عمو پورنگ از وضعیت جدید مادرش خبر داد/ تصاویری از حضور متفاوت خانم بازیگر در «دادِستان»/ عکسی جالب از کودکی مجری معروف
bltشریان : جدیدترین پست شهاب حسینی در صفحه مجازی اش/ مادر و پسر سریال «زیرخاکی 2» در پشت صحنه/ تصویر قدیمی آقای بازیگر در کنار ضریح
bltشریان : اعتراض مجری معروف به آزاد شدن سفرهای نوروزی/ خواب آلودگی خاله شادونه سر برنامه/ تیپ جالب آقای بازیگر در کودکی
bltرکنا نت : عکس خاص هلیا امامی با مسعود ده نمکی
bltشریان : انتقاد آقای بازیگر از اوضاع تردد در یک بیمارستان/ پز دادن سیاوش خیرابی با عینک جدیدش
bltشریان : جدیدترین تصویر از پشت صحنه سریال نوروزی/ اعتراف آقای بازیگر به ابتلایش به کرونا/ رفاقت عجیب خانم بازیگر با یک مار
bltشریان : پست جدید محسن تنابنده درباره پخش پایتخت6/ تقدیر همسر شهید امنیت از مسعود ده نمکی
bltروز نو : عکس ترلان پروانه با تیپ خفن در خیابان های تهران
bltمثلث : کلکسیون ماشین های میلیاردی و لوکس محمدرضا گلزار +تصاویر دیده نشده
bltشریان : بهنام بانی در کنار مادر و مادربزرگش/ نرگس آبیار در نشست مطبوعاتی «ابلق»/ سه دوبلور معروف کشور در یک قاب
bltروز نو : عصبانیت ترلان پروانه از چت های خصوصی علی انصاریان
bltرکنا نت : عصبانیت ترلان پروانه از چت های خصوصی علی انصاریان + سند
bltایران آنلاین : از گالری های مجازی تا میزبانی خیابانی
bltشریان : نگرانی هنرمندان برای حال وخیم انصاریان: علی پاشو دیگه شوخی بسه!/ گریم متفاوت بازیگر «جراحت» در نقش یک روحانی
bltمثلث : هنرنمایی مهران غفوریان و دخترش در ماشین+ فیلم
bltباشگاه خبرنگاران : وضعیت آقای بازیگر بعد از مصرف دارویی که به آن حساسیت داشت/ تولد بازیگر «دودکش» و تبریک هنرمندان
bltشریان : برآورده شدن آرزوی خانم بازیگر که دوست داشت لباس عروس بپوشد/ پست عجیب آقای بازیگر: اگر بچم نبود من خوردمش!
bltشریان : آرزوی شفا برای علی انصاریان/ تصویر مهدویان از صحنه ای در فیلم شیشلیک/کلیپ شنیدنی آقای خواننده با تصاویری زیبا
bltمثلث : تفریح میلیاردی محمدرضا گلزار و رامین رضاییان جنجالی شد +تصاویر
bltصراط : ابراز پشیمانی فروتن از طلاق اش در «دورهمی»+ عکس
bltبولتن نیوز : کنایه فامیل مدیری برای قمار باز شدنش
bltفردا نیوز : ابراز پشیمانی فروتن از طلاق اش در «دورهمی» +عکس
bltباشگاه خبرنگاران : پشیمانی فروتن از طلاق/ کنایه فامیل مدیری برای قمار باز شدنش
bltشمانیوز : خوشگذرانی گلشیفته فراهانی و مادرش در خارج از کشور + عکس
bltباشگاه خبرنگاران : کنایه طنز علی ضیا به نزدیک شدن ولنتاین/ آرزوی بهبودی هنرمندان برای علی انصاریان/ استوری نوستالژی و خاطره ساز بابک جهانبخش
bltباشگاه خبرنگاران : بازیگر زلیخا در کارگاه خانگی اش/ خواسته های قابل توجه لیلا اوتادی از مردم/ تصویری جالب از پشت صحنه «بیگانه ای با من است»
bltشریان : گریم کاملا متفاوت آقای بازیگر در فیلمی که از جشنواره فیلم فجر کنار گذاشته شد / ماهچهره خلیلی در قابی ماندگار از سریال «در چشم باد»
bltعصر ایران : واکنش مهران غفوریان به شایعه خودکشی بعد از لاغری
bltفردا نیوز : غیرتی شدن جالب محمدرضا گلزار برای خانواده اش +عکس و فیلم
bltمثلث : محمدرضا گلزار با بازیگر هندی ازدواج کرد؟ +تصاویر جنجالی
bltتیک نیوز : پشت پرده خودکشی مهران غفوریان بعد از لاغری
bltشمانیوز : مهراوه شریفی نیا برنامه خندوانه را ترکاند + فیلم
bltشمانیوز : پشت پرده شایعه خودکشی مهران غفوریان بعد از لاغریش چیست؟ + فیلم
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.