مخبر - 1398/04/20 - جلادهای هشتگ ساز+ عکس

جلادهای هشتگ ساز+ عکس
از سوله های تروریسم سایبری منافقین تصاویری به دست آمده که در آن مشتی پیرمرد و پیرزنِ درمانده مجبورند صبح تا شب در فضای مجازی فعالیت داشته باشند. روال کار آن ها به این شکل است که از ابتدای ساعت اداری آموزش دیده و سپس از ظهر شروع به فضاسازی در فضای مجازی می کنند.
جلادهای هشتگ ساز+ عکس

روزنامه خراسان نوشت: تروریست های منافقین از زمانی که با پیگیری های دولت آمریکا در دوره اوباما به خصوص جان کری، به کمپ تیرانا در آلبانی منتقل شدند، اقدامات جدیدی علیه امنیت ایران طراحی کردند که مهم ترین این اقدامات، هشتگ سازی های تروریستی و جعلی درباره شرایط ایران بود. هشتگ هایی که ذهن و فکر مردم ایران را هدف قرار می دهد.

هشتگ هایی که توسط کسانی ساخته می شود که روزگاری در دهه 60 و بعد از آن جلادها و قاتلان بالفطره ای بودند که هزاران نفر از مردان و زنان بی گناه ایران را به شهادت رساندند. اکنون که به برکت امنیت مثال زدنی ایران، این تروریست ها دست شان از جسم و جان مردم ایران کوتاه شده، با ساخت سوله های متعدد در کمپ تروریستی خود به هشتگ سازی برای ناامن کردن روح و روان مردم ایران روی آورده اند. روزنامه خراسان در گزارش پیش رو، ابعاد جدیدی از این اقدامات و نیز جزئیات ناگفته ای از شرایط گروهک تروریستی منافقین را منتشر می کند.

بخشی از این اطلاعات در مستند «سناریو» که شب گذشته از صدا وسیما پخش شد، ذکر شده است اما بخش هایی از آن همچون جمله ای که مسعود رجوی سرکرده تروریست ها سال گذشته خطاب به هم قطارانش گفته است، نوع بیماری مریم رجوی، تصاویر جدید از اعضای این گروهک تروریستی، فرایند هشتگ سازی در سوله های منافقین و نیز جزئیاتی از نقش مستقیم این تروریست ها در حادثه فجیره، موضوعاتی است که روزنامه خراسان برای نخستین بار منتشر می کند.

می گفتند مسعود رجوی به درک واصل شده اما همین پارسال به هم قطاران خود گفته بود: اگر جمهوری اسلامی 40 سالگی اش را دید در «اشرف 3» را باز می کنم تا به خانه تان بروید! او که مرد این کار نبود، اما شاید به خاطر همین اعتماد به نفس وافر و وعده های خیالی بود که حامی دیروزش در کاخ سفید معتقد بود جمهوری اسلامی جشن 40 سالگی را نخواهد دید! هر چند نمایش های تکراری آنان تمامی ندارد و در آخرین مورد قرار است هفته آینده هم یک شوی ضدایرانی دیگر در آلبانی برگزار کنند (البته از دی ماه 96 دست و پای زیادی زدند که شرحش بماند برای بعد) اما رد شدن سن نظام اسلامی از 40 سالگی خیلی از معادلات را برای سازمان منافقین تغییر داد؛ نگاه اروپا به آن ها تا حدی عوض شد و کار به جایی رسید که مقامات کاخ سفید و حتی جان بولتون هم به رغم ادامه حمایت های سیاسی و مالی که دیروز هم نماینده ایران در سازمان ملل به بخشی از آن اشاره کرد، عملاً داعشی های وطنی را از کیسه دارایی شان کنار گذاشتند.آن چه شب گذشته سیمای جمهوری اسلامی نشان داد تنها بخش کوچکی بود از مدارک جدید دستگاه های امنیتی کشورمان علیه تروریست های بالذات منافقین و سازمانی جنایتکار و خونریز که شواهد نشان می دهد امروز جز حکام تهی مغز سعودی، کسی آن را به حساب نمی آورد.

سکانس اول: ساعت 10:30 صبح؛ 31 خرداد 98
[تصویری از تجمع منافقین که جمعیتی محدود و منفعل را نشان می دهد] قرار بود منافقین برای نخستین بار یک میتینگ گسترده را در مقابل ساختمان وزارت خارجه آمریکا برگزار کنند و این بار به جای گردشگران و اتباع غیرایرانی، اعضای خود را به توری ضدایرانی ببرند. حدود دو هزار بلیت از اروپا به مقصد آمریکا تهیه می شود. اما برخلاف پیش بینی ها دستگاه های امنیتی آمریکا با محوریت جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا چون مهره ای بی ارزش با آن ها بازی می کنند و به آن ها روادید نمی دهند.

از بین رفتن هزینه بلیت های تهیه شده از یک سو و ضربه سختی که به حیثیت سران منافقین خورده از سوی دیگر، نگرانی ها را برای مریم رجوی بالا می برد. او که به تازگی به شکل جدی تری با سرطان [روده] هم دست و پنجه نرم می کند، به هر شکلی هست قصه را جمع و جور می کند و مثل همیشه با اجیر کردن گرسنگان حاشیه شهر تجمعی را برگزار می کند که تصاویر به دست آمده از آن نشان می دهد تنها جمعیت محدودی شامل اتباع ایرانی و غیرایرانی آن را مدیریت می کنند. چنان که تجمع بعدی در برلین با جمعیتی اندک و آبروریزی تمام عیار برگزار شد.

آغاز تغییر نگاه فرانسه به فرقه رجوی
شاید بپرسید چرا منافقین مجبور شدند در مقابل وزارت خارجه آمریکا تجمع کنند. علت آن را باید در لغو مراسم سالانه «ویلپنت» در سال جاری جست وجو کرد. مراسمی که از سال 2003 به بعد در سالروز آزادی مریم رجوی از بازداشت و حصر دستگاه اطلاعاتی فرانسه برگزار می شود. هر چند مریم قجر عضدانلو به اتهام پول شویی و برنامه ریزی برای انجام عملیات تروریستی در سال 82 دستگیر شد، اما آزادی سریع او و حمایت همه جانبه دستگاه امنیتی و پلیس فرانسه از وی نشان می دهد که ادعاهای حقوق بشری اروپایی ها چندان اعتباری ندارد. با این حال در 15 سال گذشته سابقه نداشته دولت فرانسه از برگزاری مراسم «ویلپنت» جلوگیری کند. ضربه دوم فرانسه به منافقین، تعطیلی قرارگاه اطلاعاتی اُوِر بود این قرارگاه در سال های اخیر به محلی برای برنامه ریزی ها و جلسات رهبریت فرقه رجوی تبدیل شده بود. تعطیلی این قرارگاه موجب شده بود مریم رجوی هم مانند دیگر اعضای این گروهک، آلبانی نشین شود تا ایامی سیاه تر و بدتر از عراق را تجربه کند.

عربستان؛ تنها حامی فعلی منافقین
کاهش حمایت های آمریکا و اروپا از منافقین، آن ها را به این صرافت انداخت که یک منبع قابل اتکا برای خود دست و پا کنند. چه گزینه ای بهتر از حاکمان ضدایرانی سعودی که فلسفه وجودی خود را در مرزبندی با ایران اسلامی تعریف کرده اند. آن ها با آغوش باز فرقه رجوی را پذیرا شدند تا یادآور الطاف صدام حسین در حمایت از این گروهک باشد. محدود ماندن حامیان واقعی منافقین به رژیم مرتجع سعودی، روز به روز عیان تر می شود. درباره رابطه سعودی ها و این سازمان هم که در ماه های اخیر به اندازه کافی سند رو شده است؛ از سند واریز پول برای منافقین بگیرید تا سخنرانی ترکی فیصل رئیس اسبق دستگاه سعودی در نشست منافقین.

سوله های تروریسم مجازی
اگر روزی منافقین جان مردم را هدف ترورهای خود قرار می دادند، امروز به برکت امنیت ایجاد شده دست آن ها از جسم مردم کوتاه شده، اما همچنان افکار و اعتقادات مردم در معرض تجاوزات آن هاست. آنان با استفاده از بستر فضای مجازی همه روزه به هشتگ سازی علیه ایران اسلامی مشغول هستند که در این زمینه هم گفتنی بسیار است. اما نکته مهم ناتوانی این فرقه در جذب اعضای جوان است. از سوله های تروریسم سایبری منافقین تصاویری به دست آمده که در آن مشتی پیرمرد و پیرزنِ درمانده مجبورند صبح تا شب در فضای مجازی فعالیت داشته باشند. روال کار آن ها به این شکل است که از ابتدای ساعت اداری آموزش دیده و سپس از ظهر شروع به فضاسازی در فضای مجازی می کنند. در انتهای شب نیز بازخورد کار روزمره خود را مرور و سوژه هایی را که باید برای لجن پراکنی علیه جمهوری اسلامی در روز بعد کار کنند، بررسی می کنند.

اسارتگاه اشرف در عراق، اسکانی موقت در فرانسه و سپس کمپی محصور در روستایی در نزدیکی تیرانا سرنوشت دهه های اخیر فرقه رجوی است. فرقه ای که امروز مجبور است حتی مرگ و زندگی عنصر اصلی خود یعنی مسعود رجوی را در هاله ای از ابهام قرار دهد و به رغم زندگی مخفیانه و ذلت بار او در آلبانی، درباره او سخنی نگوید. بیماری مریم رجوی سرکرده عملیاتی این گروه (که مجبور است در نیم ساعت، 10 بار آب بنوشد!) در کنار رسوایی روزافزون این سازمان و تشدید جداشدگی کادرهای ظاهراً وفادار معضلاتی است که رجوی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند تا مجبور باشند به جای وعده های جدیدی مانند تابستان داغ و بهمن 97 به فکر مشکلات خود باشند.

آن چه نوشته شد گوشه ای از وضعیت رقت بار فرقه تروریست رجوی بود. در گزارش شب گذشته صداوسیما وعده داده شده که در سلسله مستندهای بعدی، اسناد محرمانه دیگری از وطن فروشی ها و جنایات گروهک تروریستی منافقین منتشر خواهد شد. اسنادی که با اشراف بالای سربازان گمنام امام زمان (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) به دست آمده است.


فجیره؛ مظهر خوش خدمتی منافقین به آل سعود
نقطه عطف تعامل منافقین با سعودی ها، پروژه انفجار نفتکش ها در بندر فجیره امارات بود. سناریویی که با طراحی دستگاه های امنیتی اسرائیلی و پادویی منافقین بنا بود به یک 11 سپتامبر برای انزوای ایران (یا در حالت خوش بینانه حمله محدود به ایران) تبدیل شود، اما نافرجام ماند. انگیزه سازمان برای این کار، نشان دادن قدرت خود و احیای مجدد روحیه از دست رفته بود.

پروژه واگذار شده استخبارات سعودی به منافقین عبارت بود از: تحریف واقعیات حادثه خودزنی نفتکش های بندرفجیره و انتساب آن به جمهوری اسلامی. در مقابل سعودی ها متقبل می شوند که «تمام هزینه های ناشی از به هم خوردن مراسم سالانه در فرانسه و آمریکا را بپردازند.» در فاز اجرایی گردان های تروریسم مجازی و روانی منافقین در آلبانی به استعداد ده ها هزار اکانت، گروه و کانال جعلی فارسی و عربی در شبکه های اجتماعی وارد عمل و منشأ روزانه هزاران پیام فیک می شوند. اما واکنش کاربران فضای مجازی نیز جالب توجه بود. آن ها با هشتگ #یازده_سپتامبر_عربی دست به افشاگری علیه این سناریوی عبری-عربی زدند. این هوشیاری علل مختلفی داشت که به برخی از آن ها ذیلاً اشاره می شود؛

* افشای فایل صوتی مکالمه تلفنی شهرام فاخته عضو رسمی و مسئول یگان سایبری گروهک تروریستی منافقین با حسین داعی الاسلام عضو دیگر این گروهک در آمریکا [این ضربه به حدی کاری بود که منافقین نتوانستند کوچک ترین تکذیبیه ای صادر کنند.]
* توئیت یک کاربر عرب زبان به نام «@without__shadow» که به نظر می رسد یکی از مأموران رده بالای اماراتی است و به اسنودن عربی معروف است: او در توئیت خود صراحتاً از نقش سیستم های امنیتی سعودی در هدف قرار دادن کشتی های بندر فجیره خبر داد.
* روشنگری برخی چهره ها مانند ظریف و تریتا پارسی درباره سوء استفاده غربی-عربی-عبری از سناریوی فجیره
* بازخوانی خبر یک روزنامه کویتی که اردیبهشت ماه خبر داده بود تعدادی از منافقین در تلاش برای خرید قایق های تندرو و خرابکاری در خلیج فارس بوده اند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
هشتگ   داعش   اوباما   گردشگران   خرداد   آمریکا   گروه تروریستی   مشاور امنیت ملی آمریکا   اعتماد به نفس   کاخ سفید   مریم رجوی   آلبانی   مسعود رجوی   روادید   وزارت خارجه آمریکا   منافقین   روح و روان   غیرایرانی   مهره   تیرانا   روزنامه   تروریست   حادثه   فضای مجازی   دولت آمریکا   جان بولتون   پیش بینی   جان کری   اروپا   نمایندگی ایران در سازمان ملل  
اخبار مرتبط
نشست مشترک منافقین و گروهک های جدایی طلب با حمایت وزارت خارجه آمریکا
فارس
برکناری بولتون و اهداف ترامپ
ایرنا
ترامپ به دنبال گُذار سیاسی سریع در ونزوئلا است
تیک نیوز
باز های جنگ طلب، همچنان روی شیروانی کاخ سفید
تیتر شهر
برکناری بولتون را جدی بگیریم؟
بانکداری ایرانی
گسترش نیروی نظامی؛ به بهانه مبارزه با تروریسم
مشرق نیوز
شمخانی : آمریکا دیگر نمی تواند منافع ملت ایران را تحت الشعاع قرار دهد
شبکه الکوثر
واقعیت برکناری بولتون/ صلح طلبی ترامپ یا پذیرش حقیقت وضعیت کنونی آمریکا؟
باشگاه خبرنگاران
اخراج بولتون چه تاثیری در اجرای سیاست های دولت آمریکا درباره ایران دارد؟
تسنیم
برکناری بولتون چه تاثیری بر روابط ایران و آمریکا خواهد داشت؟
فرارو
اخراج بولتون چه تبعاتی برای ترامپ و چه نفعی برای جهان دارد؟
اقتصاد نیوز
رفتن بولتون چه تبعاتی برای ترامپ دارد؟
دنیای اقتصاد
رفتن بولتون چه تبعاتی برای ترامپ و چه نفعی برای جهان دارد؟
خبرآنلاین
رند پال: با رفتن بولتون جهان ایمن تر خواهد شد
خبرآنلاین
رایزنی ها برای استقرار نیروهای تحت امر سیا در افغانستان
ایران آنلاین
رایزنی ها در واشنگتن برای استقرار نیروهای تحت امر سیا در افغانستان
حزب الله نیوز
ماجرای عصبانیت جان بولتون
اقتصاد نیوز
سیاستمداران آمریکایی که از منافقین پول گرفتند
افکار نیوز
سیاستمداران آمریکایی که از تروریست های منافقین پول گرفتند
تسنیم
سرکرده منافقین زنده است/ نشانه های زنده بودن مسعود رجوی چیست؟/ سرنوشت کلاهی و کشمیری چه شد؟
ایران آنلاین
یادداشت| انتشار اسناد وزارت خارجه آمریکا درباره 28 مرداد و فرصت از دست رفته
تسنیم
هشتم شهریور، فرصت مناسبی برای تبیین شاخصه های دولت اسلامی است
شبستان
مدیرعامل انجمن نجات: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
فارس
عضو جدا شده فرقه رجوی: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
فارس
ظریف یکی از زیرک ترین دیپلمات های دنیاست / بدون حضور او، توافق هسته ای امکان پذیر نبود / تحریم ظریف بیشتر شبیه یک ژست سیاسی است؛ این تحریم در عمل اهمیت چندانی ندارد / شرایط کنونی خاورمیانه با وضعیت اروپا پیش از شروع جنگ جهانی اول قابل مقایسه است؛ یک حادثه اتفاقی می تواند مخرب باشد
انتخاب
منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»
پایداری ملی
منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
فارس
«تروریست های نژادپرست سفیدپوست» زخمی کهنه که سر باز کرد
خبرگزاری دانشجو
نیویورک تایمز: «نژادپرستان سفیدپوست» تروریست هستند
مشرق نیوز
افزایش امیدواری به نتیجه مذاکرات صلح افغانستان
ایرنا
منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا
الف
زنگ خطر منافقین برای آلبانی به صدا درآمد +عکس
مشرق نیوز
منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا/ زنگ خطر در آلبانی به صدا درآمد
فارس
سند محرمانه دخالت منافقین در اغتشاشات دی 96
تابناک
بهانه پوچ و بی معنای آمریکایی ها برای تحریم ظریف
مهر نیوز
بهانه آمریکا برای تحریم ظریف پوچ و بی معنی است
خرداد نیوز
او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود
روز پلاس
مامور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد: او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود/ شعار «اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» توسط سازمان طراحی شد
انتخاب
مسعود رجوی در اروپا پنهان شده است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با مجاهدین خلق نداشت/ آنها اما در اعتراضات 96 موثر بودند/شعار «اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» توسط سازمان طراحی شد
اقتصاد نیوز
مامور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد/ او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود
خبرآنلاین
اخبار مرتبط
bltفارس : نشست مشترک منافقین و گروهک های جدایی طلب با حمایت وزارت خارجه آمریکا
bltایرنا : برکناری بولتون و اهداف ترامپ
bltتیک نیوز : ترامپ به دنبال گُذار سیاسی سریع در ونزوئلا است
bltتیتر شهر : باز های جنگ طلب، همچنان روی شیروانی کاخ سفید
bltبانکداری ایرانی : برکناری بولتون را جدی بگیریم؟
bltمشرق نیوز : گسترش نیروی نظامی؛ به بهانه مبارزه با تروریسم
bltشبکه الکوثر : شمخانی : آمریکا دیگر نمی تواند منافع ملت ایران را تحت الشعاع قرار دهد
bltباشگاه خبرنگاران : واقعیت برکناری بولتون/ صلح طلبی ترامپ یا پذیرش حقیقت وضعیت کنونی آمریکا؟
bltتسنیم : اخراج بولتون چه تاثیری در اجرای سیاست های دولت آمریکا درباره ایران دارد؟
bltفرارو : برکناری بولتون چه تاثیری بر روابط ایران و آمریکا خواهد داشت؟
bltاقتصاد نیوز : اخراج بولتون چه تبعاتی برای ترامپ و چه نفعی برای جهان دارد؟
bltدنیای اقتصاد : رفتن بولتون چه تبعاتی برای ترامپ دارد؟
bltخبرآنلاین : رفتن بولتون چه تبعاتی برای ترامپ و چه نفعی برای جهان دارد؟
bltخبرآنلاین : رند پال: با رفتن بولتون جهان ایمن تر خواهد شد
bltایران آنلاین : رایزنی ها برای استقرار نیروهای تحت امر سیا در افغانستان
bltحزب الله نیوز : رایزنی ها در واشنگتن برای استقرار نیروهای تحت امر سیا در افغانستان
bltاقتصاد نیوز : ماجرای عصبانیت جان بولتون
bltافکار نیوز : سیاستمداران آمریکایی که از منافقین پول گرفتند
bltتسنیم : سیاستمداران آمریکایی که از تروریست های منافقین پول گرفتند
bltایران آنلاین : سرکرده منافقین زنده است/ نشانه های زنده بودن مسعود رجوی چیست؟/ سرنوشت کلاهی و کشمیری چه شد؟
bltتسنیم : یادداشت| انتشار اسناد وزارت خارجه آمریکا درباره 28 مرداد و فرصت از دست رفته
bltشبستان : هشتم شهریور، فرصت مناسبی برای تبیین شاخصه های دولت اسلامی است
bltفارس : مدیرعامل انجمن نجات: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
bltفارس : عضو جدا شده فرقه رجوی: سیاست های منافقین مستقیما از کاخ سفید نشات می گیرد
bltانتخاب : ظریف یکی از زیرک ترین دیپلمات های دنیاست / بدون حضور او، توافق هسته ای امکان پذیر نبود / تحریم ظریف بیشتر شبیه یک ژست سیاسی است؛ این تحریم در عمل اهمیت چندانی ندارد / شرایط کنونی خاورمیانه با وضعیت اروپا پیش از شروع جنگ جهانی اول قابل مقایسه است؛ یک حادثه اتفاقی می تواند مخرب باشد
bltپایداری ملی : منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»
bltفارس : منافقین و توهم بزرگی بنام «آلترناتیو»/ چرا فرقه رجوی مقبولیت ندارد؟
bltخبرگزاری دانشجو : «تروریست های نژادپرست سفیدپوست» زخمی کهنه که سر باز کرد
bltمشرق نیوز : نیویورک تایمز: «نژادپرستان سفیدپوست» تروریست هستند
bltایرنا : افزایش امیدواری به نتیجه مذاکرات صلح افغانستان
bltالف : منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا
bltمشرق نیوز : زنگ خطر منافقین برای آلبانی به صدا درآمد +عکس
bltفارس : منافقین؛ تهدیدی برای امنیت اروپا/ زنگ خطر در آلبانی به صدا درآمد
bltتابناک : سند محرمانه دخالت منافقین در اغتشاشات دی 96
bltمهر نیوز : بهانه پوچ و بی معنای آمریکایی ها برای تحریم ظریف
bltخرداد نیوز : بهانه آمریکا برای تحریم ظریف پوچ و بی معنی است
bltروز پلاس : او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود
bltانتخاب : مامور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد: او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود/ شعار «اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» توسط سازمان طراحی شد
bltاقتصاد نیوز : مسعود رجوی در اروپا پنهان شده است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با مجاهدین خلق نداشت/ آنها اما در اعتراضات 96 موثر بودند/شعار «اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» توسط سازمان طراحی شد
bltخبرآنلاین : مامور سابق وزارت اطلاعات مرگ رجوی را تکذیب کرد/ او زنده و در اروپا است/ حوادث 88 هیچ ارتباطی با منافقین نداشت/ تظاهرات دی 96 کار منافقین بود
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.