مخبر - 1398/03/22 - رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات درگذشت خیر مدرسه ساز را تسلیت گفت

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات درگذشت خیر مدرسه ساز را تسلیت گفت
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار پیامی، درگذشت مرحوم محمدرضا حافظی، خیر مدرسه ساز و عضو هیأت امنای مؤسسه نور مبین هادی را تسلیت گفت.
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات درگذشت خیر مدرسه ساز را تسلیت گفت

به گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛ متن این پیام بدین شرح است:

«انا لله و انا اليه راجعون»

درگذشت مرحوم مغفور دكتر محمدرضا حافظي، خير مدرسه ساز و عضو هيأت امناي مؤسسه نور مبين هادی، موجب تأثر و اندوه فراوان شد. دكتر حافظی مردی بود كه كار خير مدرسه سازی را با وجود خود عجين كرده بود و با تمام وجود فنای دنيای ناپايدار را باور كرده بود و دعای پُرمغز سيد الساجدين را خداي تعالي در باره اين مرد بزرگ مستجاب كرده بود كه اللهم اجر للناس علي يدي الخير (خداوندا دستان مرا مجرای خير رسانی ات به مردم قرارده9.

پرهيز او از آلوده كردن طهارت افعال خير به ناپاكي ريا و پذيرش مسئوليت جامعه خيرين مدرسه ساز و وقف خويشتن در جهت كمك به معرفت افزايي و دانش فرزندان اين مرز و بوم و حتی خارج از كشور از ويژگی های ستودنی اين مرد بزرگ بود. ذهن منظم و دقيق اين مرد که موجب زبان گويا و نظم گفتاری او شده بود، آن چنان تأثيرگذار بود كه شنونده را قبل از فهم كلام او به باور نيت پاك و بي آلايش می رساند. محبوبيتش را مديون ايمان و عمل صالح بود كه ان الذين أمنوا و عملوا الصالحات سيجعل لهم الرحمن ودا.

اينجانب اين ضايعه دردناك را به عموم هم ميهنان عزيز و اعضای هيأت امنا و هيأت مديره مؤسسه نور مبين هادی تسليت گفته و برای آن مرحوم علو درجات مسألت می نمايم.

ابوذر ابراهيمی تركمان، رئيس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي و رئيس هيأت امنای مؤسسه نور مبين هادی

انتهای پیام


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.