مخبر - 1398/03/22 - پیروز شوم به برجام بازمی گردیم!

پیروز شوم به برجام بازمی گردیم!
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از سیاست های ترامپ تأکید کرد: در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، مجدداً به برجام بازمی گردد.
پیروز شوم به برجام بازمی گردیم!

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، «پیت بوته جج» شهردار «ساوث بند» ایالت «ایندیانا» و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، روز گذشته (سه شنبه) طی یک سخنرانی با محور سیاست خارجی و امنیت ملی در دانشگاه ایندیانا در «بلومینگتون»، ضمن انتقاد از خروج «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از «برجام» تصریح کرد: «نزدیک هنر واقعی معامله بودیم». پایگاه اینترنتی «جی ان اس» گزارش کرد، این اظهارنظر بوته جج به یکی از کتاب های ترامپ تحت عنوان «هنر معامله» اشاره داشت.

این نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که 37 سال سن دارد، ضمن دادن وعده بازگشت به توافق هسته ای ایران و 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین بعلاوه آلمان) در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: «جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای همچنان باید اصل مهم حاکمیت جهانی ما باشد و به همین دلیل من به شرکای بین المللی خود (در برجام) می پیوندم و مجدداً آمریکا را به توافق هسته ای ایران متعهد می کنم».

وی با اشاره به کارآمدی برجام تصریح کرد: «هر نقصی هم که (برجام) داشت، احتمالاً همانطور که پیش می رفت، در آستانه «هنر واقعی معامله» بود».

وی ادامه داد:«این توافق لطفی به ایران نبود بلکه به این دلیل به سرانجام رسید که در راستای منافع امنیت ملی ما بود».

علاوه بر بوته جج، دیگر نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا از جمله «برنی سندرز»، «الیزابت وارن»، «کامالا هریس»، «امی کلوباچر»، «تولسی گابارد» و «وین میسام» نیز تأکید کرده اند در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، مجدداً به برجام می پیوندند.محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.