مخبر - 1398/03/22 - کوچ دلالان به تلگرام و اینستاگرام برای خودرو گران تمام شد

کوچ دلالان به تلگرام و اینستاگرام برای خودرو گران تمام شد
سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی با بیان اینکه پس از ممنوع شدن درج قیمت در آگهی خودرو، فروشندگان و خریداران خودرو به شبکه های اجتماعی غیررسمی کشانده شدند، جزئیاتی از فعالیت 20 کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی دلالان ارائه داد.
کوچ دلالان به تلگرام و اینستاگرام برای خودرو گران تمام شد

به گزارش پایگاه 598، با گذشت بیش از یک ماه از حذف قیمت ها از آگهی فروش خودرو در سایت های آگهی، به نظر می رسد، دلالان برای ادامه فعالیتشان به کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی کوچ کرده و البته با حذف سایت های رسمی کشور از اعلام قیمت خودرو و مسکن، توانسته اند مخاطبان بسیاری را جذب خود کنند. این یعنی کشانده شدن خریداران و فروشندگان از فضای رسمی کشور به کانال های غیررسمی و شبکه های اجتماعی خارجی که متاسفانه هیچ نظارتی هم بر آن ها وجود ندارد.

جالب تر اینکه بررسی تعداد مخاطبان و دنبال کنندگان این پیج ها و کانال ها از 12 اردیبهشت ماه و همزمان با حذف قیمت خودرو از سایت های آگهی، به شدت افزایش یافته است و به طور میانگین میزان افزایش روزانه فالوئر های 10 پیج پرمخاطب اینستاگرام پس از 12 اردیبهشت ماه، بین 2 تا 10 برابر رشد داشته است.

سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کار های اینترنتی با بیان اینکه قیمت گذاری در برخی از این کانال ها و پیج ها تا 30 درصد بیش از قیمت واقعی بازار بوده است، خاطرنشان کرد: این کوچ از سایت های رسمی به شبکه های غیررسمی و کانال های تلگرامی در شرایطی رخ داد که هیچ نظارتی بر این شبکه های اجتماعی و کانال ها وجود ندارد و دلالان با قیمت گذاری کاذب، سعی در ملتهب کردن بازار خودرو دارند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط




 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.