مخبر - 1398/02/25 - شیپور و همراه مکانیک از سرویس کارشناسی خودرو رونمایی کردند

شیپور و همراه مکانیک از سرویس کارشناسی خودرو رونمایی کردند
هدف از سرویس جدید کارشناسی خودرو شیپور و همراه مکانیک، فراهم کردن معامله ای مطمئن و به صرفه در بازار خودروهای دست دوم است.
شیپور و همراه مکانیک از سرویس کارشناسی خودرو رونمایی کردند

شب گذشته و طی رویدادی با حضور اصحاب رسانه ، مدیران ارشد و اجرایی سرویس های شیپور و همراه سرویس گرد هم آمدند تا از رونمایی سرویس جدید خود خبر دهند. در ابتدای رویداد، رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور به طور اختصار، گزارشی از فعالیت های شیپور و چشم انداز های پیش روی این سرویس داد. سرویس خرید و فروش اجناس شیپور از سال 1390 آغاز به کار کرده است و درحال حاضر یکی از پرترافیک ترین وب سایت های داخلی محسوب می شود. مدیرعامل شیپور درخصوص ورود جدی تر به حوزه ی خرید و فروش خودرو گفت:شیپور از سال گذشته در بازار خودرو متمرکز شده است. این بازار درحال حاضر از مشکلاتی رنج می برد که می توان به نبود شفافیت کافی در آن اشاره کرد.به گفته ی اربابیان، میزان رنگ بودن بدنه ی خودرو، کیلومتر واقعی و قیمت حدودی برخی از مهم ترین موارد است که هر کاربری هنگام خرید به بررسی آن ها می پردازد و باید شفافیت مناسبی در این خصوص وجود داشته باشد. در همین راستا شیپور به همکاری با سرویس همراه مکانیک پرداخته است که تخصص لازم برای حل چالش های نام برده را دارد. اربابیان در پایان از تلاش برای راه اندازی بستری مطمئن برای خرید و فروش خودرو و عاری از حضور دلالان صحبت کرد.

رویداد شیپور و همراه مکانیکدر ادامه ی رویداد، سجاد باقری، مدیرعامل همراه مکانیک، به تشریح بخش های فنی سرویس جدید پرداخت. باقری نبود تخصص کافی برای انتخاب مطمئن گزینه ی مورد نظر در بسیاری از خریداران خودرو را اصلی ترین دلیل راه اندازی همراه مکانیک عنوان کرد؛ جایی که به گفته ی وی می توان خریدی مطمئن با قیمتی منصفانه برای هر دو طرف معامله به ارمغان آورد. باقری در ادامه و درخصوص سرویس جدید همراه مکانیک و شیپور گفت:هوش مصنوعی شیپور و تخصص و سلطه به بازار همراه مکانیک می تواند تا حد بسیار خوبی به بررسی خودروها و اعلام ارزش واقعی آن ها کمک کند.نحوه فعالیت سرویس ارزیابی خودرو شیپورباتوجه به مصوبه ی جدید اتحادیه ی خرید و فروش خودرو، فروشندگان خودرو در سرویس های اینترنتی نمی توانند محصول خود را بیش از حد معین و اعلام شده ی این نهاد، قیمت گذاری کنند. قیمت ها نیز به صورت روزانه به صاحبان سرویس های خرید و فروش اینترنتی اعلام می شود.اما شیپور درکنار محدودیت تعیین شده توسط نهاد های اجرایی، اقدام به برچسب گذاری هوشمند خودروها باتوجه به ارزش و قیمت پیشنهاد کاربر می کند. بدین ترتیب به زودی تمامی خودروهای آگهی شده در این سرویس با الگوریتم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین شیپور، دارای یکی از برچسب های زیر خواهند بود:

  • قیمت بالا
  • قیمت مناسب
  • قیمت خوب
  • قیمت عالی

رویداد شیپور و همراه مکانیکدر طرف دیگر نیز فروشندگان خودرو یا حتی خریداران می توانند درخواست کارشناسی را از شیپور کنند تا کارشناسان همراه مکانیک با اعزام به محل مورد نظر کاربر، به ارزیابی خودرو بپردازند. به گفته ی مدیرعامل همراه مکانیک، 150 تا 200 مورد در هر خودرو و در بخش های وضعیت بدنه، فنی و آپشنال، وضعیت لاستیک و کارشناسی قیمت ارزیابی می شوند. درنهایت نیز با ارائه ی گزارش همراه مکانیک در صفحه ی فروش خودرو، برچسب تاییده ی همراه مکانیک نیز در صفحه درج می شود تا خریداران از صحت ادعای فروشنده اطمینان داشته باشند. به گفته ی مدیرعامل همراه مکانیک، کارشناسان این سرویس تاکنون بیش از 50 هزار خودرو را ارزیابی کرده اند و از این لحاظ تجربه ی بالایی دارند. همچنین برای اطمینان کاربران، خودروهای لوکس و گران قیمت تنها توسط کارشناسان باتجربه که سابقه ی 2000 کارشناسی دارند، بررسی خواهند شد. درصورتی که کاربران به کارشناسی اعتراض داشته باشند، شیپور و همراه مکانیک، کارشناس دیگری را برای بررسی مجدد خودرو اعزام خواهد کرد.هزینه ی کارشناسی هر خودرو بسته به قیمت آن، بین 100 تا 500 هزار تومان خواهد بود. سرویس جدید ارزیابی خودرو شیپور و همراه مکانیک درحال حاضر در شهر های تهران، کرج، شیراز، اصفهان و مشهد راه اندازی شده و در دسترس است.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.