مخبر - 1398/02/25 - خودروهای آینده بی ام و M، از فناوری برقی استفاده می کنند

خودروهای آینده بی ام و M، از فناوری برقی استفاده می کنند
مدیر اجرایی جدید بخش M Power بی ام و به طور رسمی اعلام کرده است که در محصولات این شرکت در آینده از نیروی برق نیز به عنوان کمکی استفاده خواهد شد.
خودروهای آینده بی ام و M، از فناوری برقی استفاده می کنند

مارکوس فلش، مدیر اجرایی جدید بخش ام پاور بی ام و است. وی در جدیدترین مصاحبه ی خود، عنوان کرده است که ام پاور در آینده از نیروی الکتریکی نیز در خودروهایش استفاده خواهد کرد. وی همچنین عنوان کرد که خودروهای ام پاور که از نیروی الکتریکی استفاده کنند، خللی در فروش بی ام و های سری i ایجاد نخواهند کرد.وی ادامه داد که حرف i در محصولات بی ام و فقط به معنی خودروی الکتریکی نیست، بلکه نمایانگر کلمه ی Innovation به معنای نوآوری نیز است. در سمت دیگر M نیز در مدل های بی ام و همیشه نشان دهنده ی خودروهای اسپرت و سریع است و استفاده از نیروی برق هیچ منافاتی با یک خودروی اسپرت ندارد.

BMW E30 M3 by Reduxمقاله های مرتبط:

 • بی ام و M8 سرانجام از راه خواهد رسید
 • آیا بی ام و X5 M بهترین شاسی بلند اسپرت جهان است؟ مارکوس فلش به استفاده از سیستم برق 48 ولت در خودروهای جدید ام پاور اشاره کرد و گفت که به همراه مدیر بخش تحقیق و توسعه ی بی ام و به دنبال اجرایی کردن این سیستم در محصولات بی ام و است. درحال حاضر، بی ام و روی 3 نوع سیستم برای خودروهای آینده ی خود کار می کند. اولی سیستم برق 48 ولت، دومی سیستم پلاگین هیبرید و سومی خودروی تمام برقی است.

  bmw m5مدیر اجرایی ام پاور زمان دقیق ورود به بازار اولین محصول الکتریکی ام پاور را اعلام نکرد ولی گفت زمان زیادی تا معرفی چنین خودرویی باقی نمانده است. وی همچنین اشاره ای به اینکه اولین خودروی ام پاور که از نیروی الکتریکی استفاده خواهد کرد، کدام سری خواهد بود، نکرد ولی ممکن است به زودی خودرویی مفهومی معرفی شود و در آینده خودروی برقی جدیدی هم براساس آن معرفی شود.

  bmw i3مدیر جدید ام پاور از همکاری نزدیک این بخش با واحد خودروهای i بی ام و نیز خبر داد؛ ضمن اینکه این دو واحد در ساخت خودروی فرمولا E با هم همکاری دارند. به گفته ی فلش، هر چیزی امکان پذیر است و حتی ممکن است نسخه های M از خودروهای i تولید شوند. مارکوس فلش از تمایل خود برای تولید یک ابرخودرو با برند بی ام و نیز خبر داد اما گفت که این تصمیم تاکنون مورد موافقت مدیران رده بالا قرار نگرفته است و فعلا موفق نشده چراغ سبز را برای شروع چنین پروژه ای دریافت کند.


 • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
  اخبار مرتبط
   |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

  مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
  مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.