مخبر - 1398/02/25 - نت برگ و تخفیفان ادغام می شوند؟

نت برگ و تخفیفان ادغام می شوند؟
شایعات حاکی از آن هستند که سرویس های بزرگ ارائه ی خدمات تخفیفی شرکت به زودی با هم ادغام می شوند و وب سایت واحدی تشکیل می دهند.
نت برگ و تخفیفان ادغام می شوند؟

نت برگ و تخفیفان از اولین سرویس های ارائه ی خدمات تخفیف گروهی در ایران محسوب می شوند. این سرویس ها در دوران فعالیت رقابت های شدیدی با هم داشته اند که برخی اوقات به دعواهای حقوقی نیز ختم شده است. به هرحال شواهدی بدست آمده که نشان می دهند نت برگ و تخفیفان به زودی و با ورود یک سرمایه دار با هم ادغام می شوند.سرویس نت برگ عضو هلدینگی است که سرویس های دیگری همچون چیلیوری، تیکت و دکتر دکتر نیز در آن حضور دارد. حال به نظر می رسد که نت برگ قرار است با رقیب خود یکی شوند.یکی از سناریوهای مطرح شده ادعا می کند که پس از ادغام، سرویس تخفیفی ایجادشده با دامنه ی یکی از وب سایت های نت برگ یا تخفیفان به فعالیت ادامه خواهد داد و وب سایت دیگری به آدرس سرویس ادغامی ریدایرکت می شود. این احتمال وجود دارد که یک سرمایه گذار، امتیاز فعالیت هردو وب سایت را خریده و تصمیم به اغدام گرفته باشد. احتمال دیگر، توافق دو سرویس با یکدیگر و سرمایه گذاری مشترک است.صرف نظر از نتیجه ی نهایی ادغام احتمالی، مزیت چنین رویکردی می تواند تجمیع اطلاعات گروه های فروش سرویس های نت برگ و تخفیفان باشد. هر دو وب سایت در دوران فعالیت برای جذب هرچه بیشتر کسب وکارها به منظور ارائه ی خدمات تخفیفی، شبکه های گسترده ای از آن ها تشکیل داده اند. ادغام این اطلاعات می تواند به سرویسی با دسترسی جامع تر به انواع کسب وکارها در کشور منجر شود.ادغام سرویس های بزرگ اینترنتی و بازیگران مهم یک بخش از بازار، نکات منفی نیز به همراه دارد که تضعیف فضای رقابتی و در برخی اوقات احتمال کاهش کیفیت خدمات اشاره کرد. از طرفی با تشکیل یک سرویس جامع و بزرگ، احتمال انحصارگرایی در بازار و توقف فعالیت بازیگران کوچک نیز وجود دارد.هنوز هیچ کدام از دو شرکت تخفیفان و نت برگ اظهارنظر رسمی در این باره نکرده و این موضوع را تأیید یا تکذیب نکرده اند.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.