مخبر - 1398/02/25 - وان پلاس ویدئوهای مربوط به تست دوربین پاپ آپ وان پلاس 7 پرو را منتشر کرد

وان پلاس ویدئوهای مربوط به تست دوربین پاپ آپ وان پلاس 7 پرو را منتشر کرد
وان پلاس دو ویدئو مربوط به تست دوربین کشویی وان پلاس 7 پرو به اشتراک گذاشت. ویدئوهای منتشرشده، میزان مقاومت دوربین سلفی کشویی دستگاه را در شرایط مختلف نشان می دهد.
وان پلاس ویدئوهای مربوط به تست دوربین پاپ آپ وان پلاس 7 پرو را منتشر کرد

شب گذشته، معرفی شد. وان پلاس درنهایت به نیاز کاربران خود پاسخ داد و دستگاهی مجهز به دوربین زوم 3 برابر رونمایی کرد. وان پلاس 7 پرو از دوربین سه گانه در پنل پشتی بهره می برد و دوربین سلفی دستگاه نیز از نوع کشویی است. اما یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن کاربران ایجاد شود، آن است که آیا دوربین سلفی کشویی وان پلاس 7 پرو از مقاومت لازم برخوردار است و با بارها فعال شدن، ممکن است برای دوربین سلفی کشویی اتفاقی رخ دهد یا خیر.

وان پلاس 7 پرومقاله های مرتبط:

  • وان پلاس ادعا می کند که دوربین سلفی از مقاومت بالایی برخوردار است و برای اثبات ادعای خود، دو ویدئوی مربوط به تست مقاومت دوربین سلفی وان پلاس 7 پرو را به اشتراک گذاشته است. ویدئوی اول، تست 12 ساعته ی دوربین سلفی کشویی را نشان می دهد. وان پلاس در بازه ی 12 ساعته، 3000 مرتبه دوربین سلفی کشویی را فعال کرده است و در ویدئو نشان داده که با بارها و بارها فعال شدن دوربین کشویی، مشکلی برای دستگاه و قسمت ماژول دوربین کشویی سلفی رخ نخواهد داد.یکی دیگر از تست هایی که وان پلاس روی دوربین کشویی سلفی وان پلاس 7 پرو انجام داده است، تست دوام دوربین کشویی است. در ویدئوی دوم بلوک سیمانی به دوربین سلفی وصل می شود ولی صدمه ای به دستگاه وارد نمی شود. ممکن است این سؤال پیش بیاید که اگر گوشی هوشمند جدید وان پلاس از دست کاربر رها شود و به زمین بیفتد، چه اتفاقی برای دوربین سلفی کشویی رخ خواهد داد؟ باتوجه به اینکه وان پلاس 7 پرو مجهز به شتاب سنج است، دستگاه می تواند سقوط را تشخیص دهد و در صورت فعال بودن دوربین کشویی، بلافاصله به حالت غیرفعال در می آید و به داخل قسمت کشویی می رود. درنتیجه دوربین سلفی بیرون از بدنه ی دستگاه نخواهد بود تا در برخورد با زمین اتفاقی برای آن رخ دهد. وان پلاس برای به نمایش درآوردن قابلیت های دوربین وان پلاس 7 پرو، وارد همکاری جدیدی با نتفلیکس و نشریه ی نشنال جئوگرافیک شده است. سایمون لیو، مدیر بخش تصویربرداری وان پلاس معتقد است که دوربین این گوشی هوشمند حرف های زیادی برای گفتن دارد. باید ببینیم در عمل، کاربران از کار کردن با دوربین وان پلاس 7 پرو تجربه ی خوبی را به ثبت خواهند رساند یا خیر.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.