مخبر - 1398/02/24 - نسخه 5G وان پلاس 7 پرو به زودی معرفی و به بازار عرضه می شود

نسخه 5G وان پلاس 7 پرو به زودی معرفی و به بازار عرضه می شود
گوشی های هوشمند وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو معرفی شدند؛ ولی هیچ کدام قابلیت اتصال به شبکه ی اینترنت پرسرعت 5G ندارند. به زودی نسخه ی 5G وان پلاس 7 پرو معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.
نسخه 5G وان پلاس 7 پرو به زودی معرفی و به بازار عرضه می شود

وان پلاس از آخرین پرچمداران خود در رویدادی رسمی رونمایی کرد. وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو دو گوشی هوشمندی بودند که ساعاتی قبل معرفی شدند ولی هیچ کدام از شبکه ی اینترنت پرسرعت 5G پشتیبانی نمی کنند.براساس آخرین اخبار، انتظار می رود نسخه ی 5G وان پلاس 7 پرو به زودی معرفی شود و در برخی بازارها در دسترس کاربران قرار گیرد. وان پلاس معرفی نسخه ی 5G وان پلاس 7 پرو را تأیید کرد، اما تاریخ عرضه و قیمت این نسخه هنوز مشخص نشده است.

oneplus 7 pro / وان پلاس 7 پرومقاله های مرتبط:

  • وان پلاس تنها تأیید کرده که نسخه ی 5G پرچم دار جدیدش به زودی به بازار عرضه می شود ولی هیچ گونه خبری در مورد قیمت این نسخه در دسترس نیست. انتظار می رود نسخه ی 5G تا حد زیادی شبیه به وان پلاس 7 پرو باشد. هرچند برای آنکه دستگاه جدید بتواند از اینترنت 5G پشتیبانی کند، وان پلاس مجبور است تغییراتی در دستگاه جدید درنظر بگیرد؛ مثلا برای نسخه ی 5G، وان پلاس باید روی آنتن NFC مجددا کار کند.براساس آخرین اخبار، نسخه ی 5G وان پلاس 7 پرو به صورت انحصاری توسط اپراتور تلفن همراه EE انگستان پشتیبانی می شود؛ اما هنوز مشخص نیست کدام اپراتورهای تلفن همراه در آمریکا یا استرالیا قرار است از نسخه ی 5G این گوشی هوشمند پشتیبانی کنند. البته درنظر داشته باشید که هنوز مشخص نیست که آیا نسخه ی 5G در آمریکا و استرالیا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر. باوجودی که هنوز قیمت نسخه ی 5G وان پلاس 7 پرو مشخص نشده است، اما انتظار نمی رود دستگاهی ارزان قیمت باشد. پیش تر مدیرعامل وان پلاس در مصاحبه ای با TechRadar اعلام کرده بود که اولین گوشی هوشمند با قابلیت اتصال به شبکه ی 5G شرکت، قیمتی در حدود 200 تا 300 دلار بیشتر از گوشی های هوشمند قبلی شرکت خواهد داشت. باتوجه به اینکه وان پلاس 7 پرو با قیمت پایه ی 649 پوند و حداکثر قیمت 799 پوند در انگستان به فروش می رسد، انتظار می رود نسخه ی 5G این گوشی هوشمند قیمتی درحدود 1000 دلار داشته باشد. وان پلاس وعده داده است که به زودی جزئیات بیشتری درمورد نسخه ی 5G آخرین پرچم دار خود منتشر خواهد کرد.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.