مخبر - 1398/02/24 - مسیریابی بهتر در پی همکاری سرویس نقشه بلد و شهرداری تهران

مسیریابی بهتر در پی همکاری سرویس نقشه بلد و شهرداری تهران
سرویس نقشه و مسیریاب بلد در راستای بهبود مسیریابی خود با شهرداری تهران همکاری می کند.
مسیریابی بهتر در پی همکاری سرویس نقشه بلد و شهرداری تهران

سرویس نقشه و مسیریاب بلد در راستای بهبود مسیریابی و هدایت بهتر کاربران طی نشستی با احسان جاهد، مدیرعامل مرکز کنترل ترافیک و حسام مقصودلو، مشاور سازمان فناوری اطلاعات و اربتاطات شهرداری به بررسی زمینه های همکاری برای بهبود کیفیت سرویس دهی پرداخته است.سرویس های مسیریاب امروزه نقش بسیار پررنگی در ترافیک شهری و هدایت خودروها به مسیرهای مختلف بازی می کنند، به طوری که مسیریاب ها این روزها علاوه بر ارائه ی بهترین مسیر به کاربران برای زود رسیدن به مقصد، در تقسیم بار ترافیکی بین مسیرهای مواصلاتی نیز نقشی پررنگ بازی می کنند.

سرویس مسیریاب بلدبراساس توافقات به دست آمده بین سرویس نقشه و مسیریاب بلد و شهرداری تهران، مقرر شده است تا این نهاد شهری در راستای بهبود صحت مسیریاب بلد، اطلاعات شهری نظیر چراغ های راهنمای هوشمند و همچنین گزارش تصادف، سوانح و گره های ترافیکی را در اختیار بلد قرار دهد تا از این طریق کاربران این سرویس در کمترین زمان ممکن، مسیر موردنظر خود را طی کنند.البته این تبادل اطلاعات یک طرفه نیست و بلد نیز با پردازش و تحلیل ترافیک در روزهای مختلف و گردآوری گزارش های لحظه ای از نقاط تصادف و سوانح، اطلاعات ارزشمندی را دراختیار فاوای شهرداری و مرکز کنترل ترافیک قرار می دهد که از این رو شهرداری می تواند با استناد به این گزارش ها تحلیل همه جانبه ای در این راستا انجام دهد. کاربران بلد نیز می توانند با گزارش های ترافیکی نظیر اعلام محل تصادف در پالایش بهتر داده ها همکاری کرده و درنتیجه شاهد بهبود عملکرد بلد باشند.البته این تنها حوزه ی همکاری نیست و بلد فناوری مربوط به تبدیل تصویر به متن را که برای ثبت نقاط شهری مورد استفاده قرار داده است، در راستای پایش تعداد تردد و حجم ترافیک ازطریق دوربین های نظارتی دراختیار شهرداری قرار خواهد داد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.