مخبر - 1398/02/24 - چگونه ارزان به اروپا سفر کنیم؟

چگونه ارزان به اروپا سفر کنیم؟
هرگاه سخن از سفر به اروپا به میان می آید، اولین نکته ای که مطرح می شود هزینه بالای سفر به ویژه قیمت بلیط هواپیما و هتل است.
چگونه ارزان به اروپا سفر کنیم؟

راهنمای خرید بلیط هواپیمای کجاروسفر به اروپا رویای بسیاری از گردشگران است؛ ولی آنچه این رویای زیبا را دست نیافتنی جلوه می دهد، هزینه های گران سفر اروپا است. اگر همچنان قصد سفر به اروپا را دارید و معقول بودن هزینه ها برای شما مهم است، راه های بسیاری برای صرفه جویی در هزینه های سفر مانند خرید بلیط هواپیما وجود دارند.زمان های غیر از فصل سفر و پایان هفتهبهترین راهکار برای خرید بلیط ارزان هواپیما در سفر اروپا انتخاب زمان های غیر از فصل سفر (ماه های سپتامبر تا مارس) در طول سال است. در این ماه ها علاوه بر کاهش قیمت، ایرلاین ها دارای صندلی خالی بسیاری هستند.از طرفی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه ارزان ترین و روزهای پنج شنبه و جمعه گران ترین روزها برای خرید بلیط هواپیما محسوب می شوند. روزهای وسط هفته برای سفرهای تفریحی چندان رایج نیستند، ازاین رو، بهترین فرصت برای خرید بلیط ارزان هواپیما حتی در فصل تابستان محسوب می شوند.

بلیط هواپیمااطلاع از قیمت هایکی از دیگر راه حل های خرید بلیط ارزان هواپیما اطلاع از قیمت بلیط ایرلاین ها به مقصد مورد نظر است. البته این کار نیازمند تحقیق و صبر است. اگر چند ماهی تا موعد سفر خود فرصت دارید، می توانید به صورت هفته ای قیمت بلیط ها را ازطریق وب سایت های فروش بلیط یا موتورهای جستجوی پرواز چک کنید.بررسی موتورهای جستجوی پروازدو روش مطمئن برای جست وجو و خرید ارزان بلیط هواپیما وجود دارد: خدمات آنلاین آژانس های مسافرتی و موتورهای جستجوی پرواز. البته اگر احتمال تغییر در تاریخ یا کنسلی بلیط هوایپما وجود داشته باشد، موتورهای جستجوی پرواز گزینه بهتری برای رزرو بلیط محسوب می شوند. این نکته را نیز باید در نظر داشت که ممکن است قیمت پیشنهادی آژانس های مسافرتی نیز ارزان تر باشد.نکته بسیار مهم در این رابطه این است که به هنگام جستجوی آنلاین باید کلیه شرایط فروش را مدنظر قرار داد؛ برای نمونه، تا چند ساعت یا روز پس از رزرو بلیط امکان بازپرداخت هزینه در صورت کنسلی وجود دارد. البته با اندکی جست وجو در وب سایت مورد نظر می توان از این موارد به خوبی آگاه شد. البته می توان برای کاهش هزینه ها به هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط رفت و برگشت را به صورت مجزا از دو ایرلاین مختلف خریداری کرد.بلیط های لحظه آخریاغلب اوقات تعدادی از بلیط ها در هر پرواز خالی است و ایرلاین ها این بلیط ها را با عنوان بلیط لحظه آخری با قیمت ارزان تر به فروش می رسانند. ولی باید به این نکته توجه کرد که با نزدیک شدن زمان پرواز قیمت ها معمولا افزایش می یابند و همیشه امکان استفاده از بلیط های ارزان لحظه آخری وجود ندارد. در چنین حالتی بهترین زمان خرید بلیط هواپیما، حدود 60 روز قبل از پرواز است.

بلیط هواپیماتصمیم گیری درباره مقصداگر مقصدتان یکی از شهرهای اصلی اروپا مانند لندن، پاریس، فرانکفورت، رم و... است، توصیه می شود تا بلیط خود را از ایرلاین های ارزان قیمت به فرودگاهی نزدیک به مقصد اصلی خریداری کنید. البته برای انجام چنین کاری باید از قبل در مورد سیستم حمل و نقل مانند قطار، مترو، تاکسی، اتوبوس و... اطلاعات لازم را کسب کنید.همچنین، لازم است تا فاصله های زمانی را نیز به خوبی محاسبه کنید؛ زیرا ممکن است با یک ساعت تأخیر در پرواز هزینه بیشتری را برای طی کردن مسیر موردنظر پرداخت کنید.تحقیق درباره ایرلاین هایکی از بهترین روش های خرید بلیط ارزان به اروپا شناسایی ایرلاین های ارزان قیمت است. برای این کار بهتر است تا از قبل هزینه بلیط های ایرلاین ها را در مسیر مورد نظرتان در دوره های زمانی مختلف بررسی و مقایسه کنید. البته بلیط ارزان هواپیما فقط محدود به ایرلاین های ارزان قیمت نیست و ایرلاین های بزرگ و مشهور نیز وارد عرصه رقابت فروش بلیط ارزان می شوند.برای مثال، در سال 2017 میلادی شرکت هواپیمایی امارات بلیط های مسیر آتن - نیویورک را با قیمت بسیار ارزانی برای پر کردن صندلی ها عرضه کرد.

بلیط هواپیماثبت نام در خبرنامه هابسیاری از وب سایت ها به هنگام ثبت نام از کاربران درخواست می کنند تا به هنگام کاهش قیمت ها کاربر را مطلع کنند. به نظر می رسد که این کار فرصت بسیار مناسبی را برای مسافران فراهم می کند.خرید بلیط براساس مسافتبه اعتقاد برخی ارزان ترین راه سفر به اروپا، خرید بلیط هایی است که هزینه آن براساس بعد مسافت محاسبه و پرداخت می شود. برای نمونه، هزینه بلیط به ازای هر مایل در مسیر فرودگاه جان اف کندی نیویورک به هیترو لندن 0.014 دلار است که با محاسبه بعد مسافت (22,500 مایل) هزینه بلیط در حدود 315 دلار است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید، با استفاده از موتور جستجوی پرواز کجارو می توانید بلیط هواپیما چارتر یا سیستمی ارزان به مقصد مورد نظر خود را یافته و از فروشنده معتبر خریداری کنید.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.