مخبر - 1398/02/23 - استیکر متن ترانه آهنگ ها به استوری اینستاگرام می آید

استیکر متن ترانه آهنگ ها به استوری اینستاگرام می آید
استوری اینستاگرام یکی از جذاب ترین بخش های این شبکه ی اجتماعی است که به نظر می رسد به زودی، میزبان تغییرات جالب و جدیدی خواهد بود.
استیکر متن ترانه آهنگ ها به استوری اینستاگرام می آید

به نظر می رسد اینستاگرام قصد دارد ویژگی جدیدی به استوری اضافه کند. این ویژگی جدید استیکر متن ترانه است که با اضافه کردن آن به استوری، می توان متن ترانه را نیز در ویدئوها مشاهده کرد.این قابلیت را جین منچون با انتشار پستی در توییتر اطلاع رسانی کرده است. او در توییتر ویدئویی از آهنگ Never Gonna Give You Up از ریک استلی منتشر کرد که در این ویدئو در استوری، علاوه بر آهنگ، نمایش متن ترانه را نیز شاهد بودیم. همین موضوع سبب شد گمانه زنی ها درباره ی ویژگی جدید اینستاگرام بیشتر شود.تابستان سال گذشته بود که اینستاگرام قابلیت اضافه کردن موسیقی و آهنگ را به استوری ها آورد و چندماهی است که ویژگی های جدیدی همچون استیکرهای پرسشی ویژه برای پیشنهاد موسیقی در استوری و شمارش معکوس و قابلیت هایی برای تعامل بیشتر با کسانی که لایو می گذارند، به استوری ها آورده است.استوری اینستاگرام یکی از محبوب ترین ویژگی های این شبکه ی اجتماعی است که جای خود را در میان کاربرانش بازکرده است. قابلیت جدید اضافه کردن استیکر متن ترانه آهنگ ها نیز به زودی به استوری های اینستاگرام افزوده می شود تا مخاطبان بازهم بتوانند از این قابلیت محبوب استفاده کنند.دیدگاه شما درباره ی استوری های اینستاگرام چیست؟ فکر می کند استوری ها به زودی جایگزین پست های اینستاگرامی می شوند؟

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.