مخبر - 1398/02/22 - هوگو بارا از سرپرستی تیم واقعیت مجازی فیسبوک کناره گیری کرد

هوگو بارا از سرپرستی تیم واقعیت مجازی فیسبوک کناره گیری کرد
شنیده ها حاکی از آن است که هوگو بارا هدایت تیم واقعیت مجازی فیسبوک کناره گیری کرده است. وی پس از ترک شیائومی، این سِمَت را برعهده گرفته بود.
هوگو بارا از سرپرستی تیم واقعیت مجازی فیسبوک کناره گیری کرد

بهمن1395، . بااین حال براساس آخرین اخبار منتشرشده، هوگو بارا دیگر مسئولیت راهبرد بخش واقعیت مجازی فیسبوک را برعهده ندارد. وی از این سِمَت کناره گیری کرده تا بتواند جایگاه جدیدی برای ایجاد اکوسیستم مشارکتی در بخش AR / VR جهانی ایجاد کند. اریک تسنگ، مدیر محصول فعلی فیسبوک، قرار است به جای بارا مسئولیت هدایت تیم واقعیت مجازی را برعهده بگیرد.

هوگو برا Hugo Barraمقاله های مرتبط:

  • تسنگ برای تصدی این مسئولیت فرد مناسبی است و می تواند از تجارب قبلی خود در فیسبوک و تیم محصولات گوگل، برای مسئولیت فعلی بهره ببرد. البته، این تغییر لزوما به معنی این نیست که برای آکیولس (بخش واقعیت مجازی فیسبوک) قرار است مشکلی ایجاد شود؛ بلکه با هدایت اریک تسنگ، کار تیم واقعیت مجازی فیسبوک ادامه خواهد داشت.هما ن طورکه گفته شد، اوایل سال 2017 (مصادف با بهمن 1395)، پس از آنکه برندن ایریب، هم بنیانگذار آکیلوس، از هدایت تیم واقعیت مجازی کناره گیری کرد، هوگو بارا قائم مقام تیم واقعیت مجازی فیسبوک شد. به فاصله ی کوتاهی، پالمر لاکی، هم بنیانگذار این شرکت نیز، به دنبال برخی سیاست های جدید، فیسبوک را ترک کرد. در اکتبر2018، برندن ایریب به دلیل پاره ای از تحولات شرکت، شامل تغییراتی در حوزه ی فعالیت های بخش PC VR و هدست های معمولی مستقل مانند آکیولس کوئست (Oculus Quest)، فیسبوک را ترک کرد. می توان به جرئت گفت در مدت زمانی که هوگو بارا مسئولیت قائم مقامی بخش واقعیت مجازی فیسبوک را هم برعهده داشت، بازهم شاهد وضعیت باثباتی در این بخش نبودیم و تغییر و تحولاتی در این حوزه رخ داده است.باید ببینیم تغییرات فعلی چه تأثیری بر برنامه های فیسبوک خواهد گذاشت؛ هرچند در کوتاه مدت نمی توان درباره ی این موضوع اظهارنظر کرد. مهر سال گذشته، . انتظار می رود هر دو هدست آکیلوس کوئست و آکیلوس ریفت اس به زودی به بازار عرضه شوند. فیسبوک نیز برخی از استراتژی های مربوط به واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را برای کنفرانس F8 مشخص کرده است. باید ببینیم خروج هوگو بارا و ورود اریک تسنگ تاثیر مثبتی بر این فرایند خواهد گذاشت با خیر.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.