مخبر - 1398/02/21 - تعیین خط فرمول یک اسپانیا با پول پوزیشن بوتاس انجام شد

تعیین خط فرمول یک اسپانیا با پول پوزیشن بوتاس انجام شد
برای سومین بار متوالی، والتری بوتاس بهترین زمان گیری را در پیش نمایش فرمول یک 2019 داشت. فردا در مسابقه اصلی، رانندگان مرسدس، از خطوط یک و دوم استارت می زنند.
تعیین خط فرمول یک اسپانیا با پول پوزیشن بوتاس انجام شد

ساعاتی قبل، پیست بارسلونا شاهد هنرنمایی رانندگان مرسدس بنز بود تا باز هم، تفاوت آن ها با رقبا آشکار شود. در پایان زمان گیری امروز، والتری بوتاس توانست با زمان یک دقیقه و 15.406 ثانیه، به پول پوزیشن برسد. لوئیس همیلتون، دیگر راننده ی مرسدس بنز توانست با زمان یک دقیقه و 16.04 ثانیه دوم شود؛ درحالی که سباستین فتل و مکس ورشتاپن به ترتیب از تیم های فراری و ردبول، دوم و سوم شدند. چارلز لکرک، راننده ی دوم فراری هم با زمان یک دقیقه و 16.588 ثانیه، از خط چهارم استارت خواهد زد.spain f1 Barcelona اسپانیا، یکی از باسابقه ترین مکان ها در تاریخ رقابت های فرمول یک است. پیست سرعت بارسلون کاتالونیا از سال 1991، میزبانی رقابت های جایزه بزرگ اسپانیا را دراختیار دارد؛ اما برگزاری اولین مسابقه ی فرمول یک در این کشور، به سال 1913 بازمی گردد. پیست بارسلون با گنجایش بیش از 140 هزار تماشاگر و مسیری به طول 4.627 کیلومتر، تعداد 16 پیچ دارد. این محل یکی از بهترین مکان ها برای مسابقات فرمول یک جهانی به ادعای رانندگان و کارشناسان است. میشائیل شوماخر، راننده افسانه ای رقابت های جایزه بزرگ، با 6 بار قهرمانی در بارسلون، رکورددار است. از رانندگان حاضر در مسابقه ی اصلی، لوئیس همیلتون با 3 بار قهرمانی در بارسلون، پیشتاز است. کیمی رایکونن و فرناندو آلونسو هم با 2 بار قهرمانی در فرمول یک کاتالونیا، پرافتخارتر از دیگران هستند.رقابت نهایی فرمول اسپانیا، فردا یک شنبه ساعت 17:40 به وقت ایران برگزار خواهد شد. این مسابقه، از شبکه ورزش صدا و سیما پخش مستقیم نمی شود.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.