مخبر - 1398/02/21 - سفارش آنلاین از سوپرمارکت ها با اسنپ فود

سفارش آنلاین از سوپرمارکت ها با اسنپ فود
اسنپ فود درراستای گسترش خدمات خود، سرویس سوپرمارکت ها را ارائه کرده است تا یک جنبه دیگر از زندگی را آسان تر کند.
سفارش آنلاین از سوپرمارکت ها با اسنپ فود

اسنپ فود حدود یک سال است که سرویس سوپرمارکت ها را راه اندازی کرده است. این سرویس در مدت کوتاهی که آغاز به کار کرده، با چالش های زیادی رو به رو بوده؛ اما برای هر یک راه حلی یافته است. سرویس سوپرمارکت اسنپ فود، باوجود این چالش ها، با استقبال خوبی رو به رو شده و بازده خوبی داشته است.جذب بهترین سوپرمارکت ها در سرتاسر تهراناسنپ فود با درنظر گرفتن استانداردهایی مانند نیروی خدماتی مناسب، کالاهای متنوع و با تعدادی بیش از 2000 و ساختار منظم، بهترین سوپرمارکت های تهران را جذب کرده است.دسترسی راحت به تعداد بسیار زیاد اجناسسوپرمارکت ها به طور متوسط بیش از ده هزار محصول منحصر به فرد در دسته بندی های متنوع دارند. اسنپ فود تمامی این کالاها را در دسته بندی های مشخصی مانند آرایشی و بهداشتی، کنسرو و غذای آماده، لبنیات و بستنی، میوه و سبزیجات تازه و... گروه بندی کرده است. باوجود امکاناتی مانند فیلتر که محصولات را براساس قیمت یا تخفیف نشان می دهد و جست وجو و مرتب سازی، پیداکردن محصولات موردنظرتان بسیار راحت خواهد بود. سبد خرید به راحتی قابل تغییر است و می توان علاوه بر حذف یا اضافه کردن جنس، تعداد آن ها را تغییر داد یا برای سفارش، توضیحات ثبت کرد.تحویل در سریع ترین زمان ممکنپیش از پردازش سفارش ها، چگونه باید در مدت زمانی قابل قبول، سفارش را به دست مشتری رساند؟ تعداد زیاد پیک یا نیروی اجرایی در اینجا ملاک نیست؛ بلکه مدیریت این نیروها است که به سرویس دهی بهتر منجر می شود. اسنپ فود با استخدام بیش از هزار پیک و سیستم ارسال نقطه به نقطه، زمان ارسال سفارش را به زیر 30 دقیقه رسانده است.همان قیمت سوپرمارکتدر سرویس سوپرمارکت اسنپ فود، تمامی اقلام با قیمت خود مغازه به فروش می رسند و هیچ وجه اضافه ای از مشتری دریافت نمی شود.گارانتی ارسال کالابا استفاده از سرویس سوپرمارکت اسنپ فود، نگران سفارش کالاهایی با تاریخ مصرف محدود یا شکستنی نباشید. کالاهای با تاریخ مصرف محدود با تاریخ تولید روز به مشتری تحویل داده می شود. با گارانتی ارسال کالا، با خیالی آسوده تخم مرغ و لبنیات و کالاهای شکستنی سفارش دهید و سالم تحویل بگیرید.باز هم تخفیف بیشترهر روز برخی از سوپرمارکت ها، کالاهای خود را با تخفیف ویژه عرضه می کنند. مشتری با خرید از این سوپرمارکت ها روی سفارش خود، سود بیشتری دریافت می کند. سوپرمارکت های تخفیف دار با علامت درصد در صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ فود قابل رویت و کالاهای تخفیف دار نیز با فیلترها قابل دستیابی هستند.اسنپ فود با ارائه سرویس سفارش آنلاین از سوپرمارکت، در تلاش است تا جنبه دیگری از زندگی مشتریان خود را ساده کند. مشتری ها با استفاده از خدمات اسنپ فود، در زمان خود صرفه جویی می کنند و انرژی ببیشتری برای پرداختن به امور خود خواهند داشت.

برای دانلود اپلیکیشن اسنپ فود و سفارش از سوپرمارکت های محل خود، اینجا را ببینید.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.