مخبر - 1398/02/21 - TSMC تولید انبوه تراشه A13 آیفون 2019 را آغاز می کند

TSMC تولید انبوه تراشه A13 آیفون 2019 را آغاز می کند
TSMC بعد از آغاز تولید آزمایشی تراشه ی جدید اپل، وارد تولید انبوه تراشه ی A13 اپل برای تأمین نیاز تراشه ی موردنیاز آیفون 2019 می شود.
TSMC تولید انبوه تراشه A13 آیفون 2019 را آغاز می کند

براساس آخرین اخبار، TSMC تولید انبوه تراشه ی A13 اپل را به منظور تأمین تراشه ی موردنیاز آیفون 2019 به زودی آغاز می کند. انتظار می رود آیفون 2019 سپتامبر (مصادف با شهریور) معرفی شود. باتوجه به نزدیک ترشدن زمان رونمایی گوشی های آیفون 2019، شرکت های زنجیره ی تأمین قطعات موردنیاز آیفون نیز کار تولید قطعات آخرین مدل های گوشی های آیفون را آغاز می کنند. براساس آخرین گزارش ها، همان طورکه پیش تر نیز گفته شده بود، TSMC، تنها تولیدکننده ی تراشه های سری A اپل نیز خود را برای تأمین تراشه ی A13 مخصوص محصولات 2019 کوپرتینویی ها آماده می کند.

TSMCمقاله های مرتبط:

  • براساس اعلام یکی از منابع داخلی TSMC، این شرکت در آوریل (مصادف با فروردین )، تولید آزمایشی تراشه ی جدید سری A اپل را آغاز کرده و انتظار می رود تولید انبوه تراشه ی جدید اپل به زودی و در ماه جاری آغاز شود. به نظر می رسد تراشه ی سری A آیفون 2019 با نام A13 به بازار معرفی شود. تاکنون، اخبار غیررسمی مختلفی درباره ی تراشه ی جدید اپل منتشر شده است. انتظار می رود تراشه ی جدید هم ازنظر عملکرد کلی و هم ازنظر عملکرد گرافیکی درمقایسه با نسخه های قبلی بهبود یافته باشد. پیش تر گفته شده بود . انتظار می رود ظرفیت تولید TSMC برای نسل جدید لیتوگرافی 7 نانومتری برای مدل های سال جاری، به بیشترین ظرفیت تولید خود برسد؛ تا جایی که احتمالا خطوط تولید TSMC توان تولید تراشه برای سایر مشتریان شرکت را نخواهد داشت. همان طورکه پیش تر نیز گفته شده بود، فرایند تولید تراشه ی لیتوگرافی 7 نانومتری TSMC موسوم به N7 Pro با روش های قبلی متفاوت است؛ هرچند تفاوت های فرایند تولید جدید، هنوز ثابت نشده است.تراشه ی A13 اپل آخرین تراشه ی سری A این شرکت است که TSMC با نسل جدید فرایند تولید 7 نانومتری تولید می کند. انتظار می رود تراشه ی A14 اپل در سال 2020 با فرایند تولید 6 نانومتری معرفی شود. این در حالی است که لیتوگرافی 5 نانومتری نیز در حال توسعه است و انتظار می رود در نسخه های آتی آیفون شاهد آن باشیم.اطلاعات بیشتری درباره ی آیفون های جدید 2019 دردسترس نیست. البته، مینگ چی کو، تحلیلگر ارشد اپل، را تأیید کرده است. همچنین، به نظر می رسد براساس اخبار غیررسمی فاش شده، آیفون های XI و XI MAX و XE نسخه های به روزرسانی شده ی آیفون XS و آیفون XS MAX و آیفون XR باشند. باوجودآنکه دستگاه های جدید ازنظر طراحی شباهت زیادی به نسخه های قبلی دارند، به نظر می رسد ازنظر مشخصات، تفاوت هایی با نسخه های قبلی داشته باشند. یکی از تفاوت های اصلی گوشی های آتی درمقایسه با نسخه های قبل، آن است که از تعداد دوربین های بیشتری بهره می برند. دو مدل از آیفون های 2019 با دوربین سه گانه و گوشی آیفون XE با دوربین دوگانه معرفی خواهند شد.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.