مخبر - 1398/02/21 - iOS 13 از آیفون 6، آیفون SE و آیفون 5s پشتیبانی نمی کند

iOS 13 از آیفون 6، آیفون SE و آیفون 5s پشتیبانی نمی کند
براساس آخرین شایعه ها، iOS 13 از گوشی های هوشمند آیفون 6 و آیفون SE و آیفون 5s پشتیبانی نمی کند.
iOS 13 از آیفون 6، آیفون SE و آیفون 5s پشتیبانی نمی کند

آخرین گزارش iPhonesoft.fr نشان می دهد iOS 13 از برخی گوشی های هوشمند آیفون پشتیبانی نمی کند. بااین حال در زمان معرفی نسخه ی iOS 12 اپل، چنین اتفاقی را شاهد نبودیم و نسخه ی دوازدهم سیستم عامل اپل از تمامی دستگاه هایی که از نسخه ی iOS 11 پشتیبانی می کردند، حتی آیفون 5s، پشتیبانی می کرد.حقیقت داشتن این خبر، به معنی پایان عمر به روزرسانی بسیاری از مدل های آیفون فعال در بازار خواهد بود. بنابر ادعای این گزارش، iOS 13 از گوشی های هوشمند اپل آیفون 6 و آیفون SE و آیفون 5s پشتیبانی نمی کند.

دوربین آیفون SEمقاله های مرتبط:

  • آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در سال 2016 به بازار عرضه شدند. این دو گوشی هوشمند توانستند فروش درخورتوجهی را در بازار برای خود رقم بزنند و به عنوان گوشی های آیفون پرفروش بازار شناخته شوند. اگر گزارش منتشرشده صحیح باشد، تعداد چشمگیری از دستگاه های اپل نمی توانند آخرین نسخه ی سیستم عامل iOS را دریافت کنند. این نسخه قرار است سپتامبر به بازار عرضه شود. همچنین این خبر بدان معنی است که آیفون 5s توانسته درمقایسه با آیفون 6، یک سال بیشتر به روزرسانی سیستم عامل iOS را دریافت کند. چنین تصمیمی قطعا برای کاربران آیفون SE نیز خوشایند نخواهد بود؛ چراکه آنان فقط سه سال به روزرسانی سیستم عامل iOS را دریافت کرده اند.به نظر می رسد کوپرتینویی ها تصمیم گرفته اند نسخه ی iOS 13 از گوشی هایی با نمایشگر 4 اینچی پشتیبانی نکند. درنتیجه، نسخه ی جدید سیستم عامل اپل از گوشی های هوشمند آیفون 5S و آیفون SE پشتیبانی نخواهد کرد. با چنین استدلالی، آیپاد تاچ اپل که با نمایشگر 4 اینچی به بازار عرضه می شود، در تیررس تصمیم جدید کوپرتینویی ها قرار خواهد داشت.گزارش iPhonesoft نشان می دهد در بین مدل های مختلف آیپد اپل، تنها آیپد 2 و آیپد ایر نمی توانند به روزرسانی سیستم عامل iOS 13 را دریافت کنند. شایان ذکر است آیپد ایر و آیفون 5s در سال 2013 به بازار عرضه شده اند. انتظار می رود iOS 13 هم زمان با WWDC در 3ژوئن 2019 (مصادف با 13خرداد1398) به صورت رسمی معرفی شود.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.