مخبر - 1398/02/20 - انعقاد قرارداد سرمایه گذاری مشترک میان تویوتا و پاناسونیک در حوزه خانه های هوشمند

انعقاد قرارداد سرمایه گذاری مشترک میان تویوتا و پاناسونیک در حوزه خانه های هوشمند
تویوتا و پاناسونیک بعد از آخرین توافق خود در تولید نسل جدید باتری خودروهای الکتریکی، این بار وارد سرما یه گذاری و همکاری مشترکی در توسعه ی سرویس های مرتبط با صنعت خانه های هوشمند می شوند.
انعقاد قرارداد سرمایه گذاری مشترک میان تویوتا و پاناسونیک در حوزه خانه های هوشمند

براساس آخرین اخبار، دو شرکت بزرگ ژاپنی تویوتا و پاناسونیک با هدف توسعه ی سرویس های مربوط به خانه های هوشمند، وارد همکاری و سرمایه گذاری جدیدی بایکدیگر می شوند. این نخستین بار نیست این دو شرکت با یکدیگر توافق می کنند. در اوایل ژانویه ی سال جاری میلادی نیز، با یکدیگر وارد همکاری جدیدی شدند.

تویوتامقاله های مرتبط:

  • هر دو شرکت قصد دارند اوایل سال آتی میلادی، در صنعت سرویس های مربوط به خانه های هوشمند سرمایه گذاری مشترکی داشته باشند و بر توسعه ی فناوری های مربوط به خانه های هوشمند تمرکز کنند. گویا قرار است این دو غول صنعت ژاپن، شرکت جدیدی در ژاپن تأسیس کنند و طی توافقی سهم برابر 50 درصدی در کسب وکار جدید خود درزمینه ی در زمینه ی خانه های هوشمند داشته باشند.تویوتا (Toyota) و پاناسونیک در برهه ی زمانی خاصی چنین تصمیم مهمی را گرفته اند. در شرایط فعلی، رقابت زیادی بین سرویس هایی همچون اوبر و لیفت در بازار دیده می شود. در چنین فضایی، شرکت های خودروساز به دنبال مسیرهای دیگری برای درآمدزایی در صنعت خودرو هستند. برای مثال شرکت تویوتا در حال توسعه ی خودروهایی است که قابلیت اشتراک گذاری برخی اطلاعات مهم و کاربردی را داشته باشند که چنین اطلاعاتی می تواند برای برخی خدمات از جمله سرویس اشتراک گذاری خودرو، بیمه و خدمات نگه داری و تعمیرات کاربردهایی داشته باشد.تویوتا این آمادگی را دارد تا با کمک پاناسونیک (Panasonic) بتواند، کاربردهای دیگری برای توسعه ی فناوری های مربوط به صنعت حمل ونقل و خانه های هوشمند توسعه دهد. اکیو تویوتا، مدیرعامل شرکت تویوتا، جزئیات بیشتری را در مورد برنامه های مشترک خود با پاناسونیک مطرح و تأکید کرد:درصورتی که همکاری تویوتا و پاناسونیک بتواند علاوه بر تاثیرگذاری در حوزه ی تولید و فروش وسایل نقلیه، بر توسعه ی سرویس های جدید نیز تأثیرگذار باشد، می توانیم امیدوار باشیم که در آینده امکانات بیشتری دراختیار خواهیم داشت. علاوه بر صنعت خودرو، می توانیم در کسب وکار خانه های هوشمند و مزایای ارزشمند ناشی از آن بهره مند شویم.

  • محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
    اخبار مرتبط
     |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

    مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
    مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.