مخبر - 1398/02/12 - حلقومی صدای اختلاف از آن خارج شود حلقوم شیطان است

حلقومی صدای اختلاف از آن خارج شود حلقوم شیطان است
اهواز ـ رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: قطعا حلقومی که ندا و صدای اختلاف ازآن خارج شود حلقوم شیطان است.
حلقومی صدای اختلاف از آن خارج شود حلقوم شیطان است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد محمدی گلپایگانی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه نماینده سابق و جدید ولی فقیه در خوزستان اظهار کرد: خوزستان با کارنامه ای که دارد باعث افتخار همه کشور است و جای جای خاک این استان با خون پاک هزاران شهید عجین شده و چه شایسته است کسانی که به این میادین می روند با وضو وارد آنها شوند.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت و ایثارگری خوزستان باید سرلوحه همه کشور باشد، افزود: کشور ما یکی از 10 کشور حادثه خیز دنیا است. استاندار خوزستان در توضیحاتی که به من داد عنوان کرد که ظرفیت ریزش آب در طول ماه فروردین برابر چندین سال گذشته بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: در حادثه سیل تمام مردم کشور با اتحاد خود، برابری، برادری و انسجام خود را به همه دنیا نشان دادند. همه دنیا دیدند که برای یاری به سیل زدگان مردم ایران از هر چه داشتند دریغ نکردند و آنگونه که آیت الله جزایری گفتند انبارها مملو از کمک های مردمی است.

آیت الله گلپایگانی اظهار کرد: مردم نشان دادند که در اینگونه حوادث و حتی حوادث غیر طبیعی یک صدا و یک پارچه هستند و با وجود سلیقه های مختلف، متحد و منسجم عمل می کنند.

وی بیان کرد: در این حادثه سیل شاهد بودیم بعد از دستور فرمانده کل قوا، همه نیروهایی که توان داشتند برای کمک به استان های سیل زده خوزستان، لرستان و گلستان شتافتند و بسیاری از آنها گفتند که تا پایان در کنار سیل زدگان خواهند بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تأکید کرد: یکی از ابلهان مقامات آمریکا گفته بود انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید و ما امسال پیش از پایان چهل سالگی در تهران خواهیم بود. خیال می کردند می توانند چنین کاری بکنند اما مردم، بزرگان، عشایر و احزاب نشان دادند با همه سلایق تا هرکجا که لازم باشد پشت سر رهبر خود خواهند ماند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری خواهند بود.

آیت الله گلپایگانی گفت: یکی از اشتباهات این احمق آمریکایی این بود که سپاه پاسداران را تروریست ها خواند در حالی که خود آمریکایی ها در رأس تروریست هستند. زندان گوانتانامو سند رسوایی آمریکایی هاست. جنایت های آنها در عراق، یمن و افغانستان و کشورهای دیگر مشهود است و مجلس عروسی را با جنایت های خود به عزا تبدیل می کنند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: ترامپ خود یک نازی زاده است و اجداد آن از کسانی هستند که از آلمان نازی به آمریکا مهاجرت کردند. آلمان نازی باعث جنگ جهانی دوم شد و در ان جنگ بیش از 50 میلیون نفر کشته شدند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید تاریخ آمریکا را مطالعه کنند، اذعان کرد: سابقه و تاریخ آمریکا خود بیانگر سیاه بودن کارنامه آن ها است زیرا مردمی بودند که از کشورهای مختلف برای دزدی و برای جوییدن طلا به سرزمین آمریکا رفتند در حالی که مالکان واقعی این سرزمین سرخ پوست ها بودند. حدود 3 قرن از عمر حکومت آمریکا می گذرد و در تمام این مدت مشغول جنگ بودند.

آیت الله محمدی گلپایگانی بیان کرد: قدرت سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران آنچنان است که در خلیج فارس هر کشتی که بخواهد از آبراه تنگه هرمز عبور کند پاسداران شجاع از مقصد و مبدا محموله این کشتی سوال می کنند و اگر پاسخی نشنوند، اجازه عبور نمی دهند. آیا سپاه پاسداران تروریست است؟ مردم هم اینها را می شناسند و همانطور که رهبری گفتند حکومت آمریکایی ها دوامی نخواهد داشت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه از این اتحاد، انسجام که مورد تأکید مقام معظم رهبری است باید بهره مند شد، تأکید کرد: امروز هر حلقومی که صدای اختلاف از آن خارج شود، بدون تردید حلقوم شیطان است، همه باید اتحاد را حفظ کنیم؛ اختلاف نظرهای جزئی مهم نیستند اما باید نشان دهیم که پایه های جمهوری اسلامی محکم شده است و بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

وی ادامه داد: مسئولان باید جنایت های دوره پهلوی را مطالعه کنند. بعد از بلند شدن ندای ملکوتی امام (ره) با اخلاص و توکل بر خدا و همت مردم انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت. جمهوری اسلامی نعمت بزرگ خدا است و باید نسبت به آن حساسیت داشته باشیم. به ویژه به نسل جوان زیرا اینها آینده این کشور هستند و اوج فعالیت آمریکا و اروپا این است که با تبلیغات شیطانی خود نسل جوان ما را منحرف کند.

آیت الله محمدی گلپایگانی خطاب روحانیون و ائمه جماعت تأکید کرد: باید به فریاد جوان رسید و این نسل را درک کرد. البته امروزه با همه این تبلیغات مسموم اکثریت قاطع نسل جوان ما متدین، با خدا، با اخلاص و با علم هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری خطاب به مسؤولان استان خوزستان گفت: باید از مسئولان استان تشکر کنیم؛ در سیل اخیر کار کارستانی کردید و بار این سیل به دوش شما بود که این مجاهدت ها ذخیره آخر شما خواهد بود. ما و مسئولان باید بدانیم همیشه نوبت شما و ما نیست و باید از موقعیت طلایی برای خدمت به مردم استفاده کنیم به خصوص به مردم خوزستان که در هشت سال دفاع مقدس در خط جبهه بود.

وی با اشاره به کارنامه و شخصیت والای آیت الله جزایری، بیان کرد: من از نزدیک خدمت رهبری هستم و می دانم که ایشان چه عنایتی به آقای جزایری دارند. شخصیت والای آیت الله جزایری در قبل و بعد از انقلاب، زمان جنگ تحمیلی و بعد از آن به گونه ای بود که درب خانه وی به روی مردم باز بوده و خدمات شایانی به این استان و انقلاب ارائه کرده است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آقای جزایری هر جا برود مشتری دارد اما حضرت آقا خواسته اند در اهواز بمانند و این موضوع خیلی مهم است. آیت الله جزایری بارها درخواست کردند که دیگر کافی است و پس از اصرارهای زیاد آقا قبول کردند.

وی ادامه داد: آقای موسوی فرد انسانی عالم، با سوابق مشخص و پا به رکاب است که در همه میدان ها پیشتاز و انقلابی حضور دارد. چیزی تغییر نکرده است و فقط عزیزی جای خود را به عزیزی دیگر داده است.

کد خبر 4606512

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.