مخبر - 1398/02/12 - آیت الله جزایری خدمات شایانی به انقلاب و خوزستان ارائه کرده است

آیت الله جزایری خدمات شایانی به انقلاب و خوزستان ارائه کرده است
به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، آيت الله محمد محمدي گلپايگاني در مراسم آيين تکريم و معارفه نماينده سابق و جديد ولي فقيه در خوزستان ضمن قرائت حکم مقام معظم رهبري، اظهار کرد: همه جاي خاک اين استان با خون پاک هزاران شهيد عجين است و چه شايسته است کساني که به اين ميادين ميروند با وضو بروند.
آیت الله جزایری خدمات شایانی به انقلاب و خوزستان ارائه کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیت الله محمد محمدی گلپایگانی در مراسم آیین تکریم و معارفه نماینده سابق و جدید ولی فقیه در خوزستان ضمن قرائت حکم مقام معظم رهبری، اظهار کرد: همه جای خاک این استان با خون پاک هزاران شهید عجین است و چه شایسته است کسانی که به این میادین میروند با وضو بروند. 

وی افزود: استاندار برایم توضیح داد که ظرفیت ریزش آب در طول فروردین ماه امسال به اندازه چندین سال گذشته بوده است اما در طول حادثه سیل مردم کشور ما کار بزرگی کردند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: این برادری و انسجام زبانزد است و همه دنیا دیدند که برای یاری به سیل زدگان مردم ایران از هر چه داشتند دریغ نکردند و آنطور که آیت الله جزایری گفتند انبارها مملو از کمک های مردمی است.

وی ادامه داد: در این حادثه سیل شاهد بودیم بعد از دستور فرمانده کل قوا، همه نیروهایی که توان داشتند به استان های سیل زده شتافتند و بسیاری گفته اند که تا پایان در کنار سیل زدگان خواهند بود.

محمدی گلپایگانی عنوان کرد: یکی از ابلهان از آمریکا گفته بود انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید و ما بزودی در تهران خواهیم بود اما شعر زیبایی است که شتر در خواب بیند پنبه دانه! 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: یکی از اشتباهات این احمق آمریکایی این بود که سپاه پاسداران را از تروریست ها شمرد در حالی که خود آمریکایی ها مصداق اصلی تروریست هستند که این را در یمن و افغانستان و کشورهای دیگر که در آن ها جنایت می کنند ثابت کرده اند.

وی افزود: سابقه و تاریخ آمریکا خود بیانگر سیاه بودن کارنامه آن ها است زیرا مردمی بودند که از کشورهای مختلف برای دزدیو یافتن طلا به سرزمین آمریکا رفتند در حالی که مالکان واقعی این سرزمین سرخ پوست ها بودند. مردم هم این ها را می شناسند و همانطور که رهبری گفتند حکومت آمریکایی ها دوامی نخواهد داشت.

محمدی گلپایگانی گفت: امروز هر حلقومی که صدای اختلاف از آن بیرون بیاید قطعا حلقوم شیطان است، همه باید اتحاد را حفظ کنیم و نشان دهیم جمهوری اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

وی ادامه داد: باید نسبت به نسل جوان حساسیت داشته باشیم زیرا اینها آینده این کشور هستند و اوج فعالیت دشمن این است که به جوان ما اثر بگذارد. به همه علما می گویم به فریاد جوان باید رسید و درد او را درک کرد.

آیت الله محمدی گلپایگانی اظهار داشت: به مسؤولان استان خوزستان می گویم در سیل اخیر کار کارستانی کردید و بار این سیل به دوش شما بود که این مجاهدت ها ذخیره آخر شما خواهد بود. مسؤولان بدانند همیشه نوبت شماها و ماها نیست و باید از موقعیت طلایی خدمت باید استفاده کرد.

وی با اشاره به کارنامه و شخصیت والای آیت الله جزایری، بیان کرد: من از نزدیک خدمت رهبری هستم و می دانم که ایشان چه عنایتی به آقای جزایری دارند. درب خانه وی از ابتدای انقلاب به روی مردم باز بوده و خدمات شایانی به این استان و انقلاب ارائه کرده است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آقای جزایری هر جا برود مشتری دارد اما حضرت آقا خواسته اند در اهواز بمانند و این موضوع خیلی مهم است. آیت الله جزایری بارها درخواست کردند که دیگر کافی است و پس از اصرار های زیاد آقا قبول کردند.

وی ادامه داد: آقای موسوی فرد انسانی عالم، با سوابق مشخص و پا به رکاب است که در همه میدان ها پیشتاز و انقلابی حضور دارد. چیزی تغییر نکرده است و فقط عزیزی جای خود را به عزیزی دیگر داده است.

انتهای پیام/72052/


منبع خبر : فارس

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.