مخبر - 1398/02/03 - شرط تیم امید برای نکونام: بدون دستیار بیا

شرط تیم امید برای نکونام: بدون دستیار بیا
در تیم امید شرط عجیبی پیش روی نکونام گذاشته و به او گفته اند بدون دستیار بیا و سرمربیگری را بر عهده بگیر. یعنی از کادر فنی تیم امید، فقط کرانچار جدا شود و بختیاری زاده،شاهرودی و ماجدی بمانند.
شرط تیم امید برای نکونام: بدون دستیار بیا


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نکونامشرط عجیب فدراسیون برای نکونام

هر روز اخبار جدیدی درباره ی قطع همکاری زلاتکو کرانچار با تیم امید شنیده می شود. عملکرد فنی او زیر سوال است و به همین علت جلساتی حتی با حضور مدیران کمیته ی ملی المپیک برای بهبود شرایط این تیم برگزار شده. فدراسیون فوتبال از نتایجی که کرانچار با تیم امید گرفته، به هیچ وجه راضی نیست و این مسئله را به اطلاع سرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان هم رسانده است.

کرانچار چند روز قبل مصاحبه ای انجام داد و از حضور یک شخص مخالف صحبت کرد که در فدراسیون فوتبال پست دارد و مدام درباره ی اخراج او حرف هایی به زبان می آورد. گروهی حسین کلانی را مخاطب صحبت های کرانچار معرفی کردند و گروهی دیگر نیز بر این عقیده بودند که قریب به اتفاق اعضای کمیته ی فنی با ادامه ی همکاری کرانچار مخالفند.

نکته ی جالب درباره ی قطع همکاری احتمالی زلاتکو کرانچار با تیم امید، هزینه و خسارتی است که به جا می ماند. فدراسیون فوتبال قرارداد نسبتا سنگینی را با این مربی کروات امضا کرده که حالا اخراج او 350 هزار دلار آب می خورد. همین مسئله باعث شده تا فدراسیون کمی محتاطانه با این موضوع برخورد کند و برای اخراج مربی کروات تمام جوانب ماجرا را در نظر بگیرد.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نکونام

هزینه ی 350 هزار دلاری برای اخراج کرانچار

قرار است فدراسیون مجددا با احضار زلاتکو کرانچار دو نشان را با یک تیر بزند. ابتدا مسیر اخراج او را طی کند و سپس اگر نتوانست هزینه ی 350 هزار دلاری را بپردازد، تلنگر جدی تری به مربی کروات بزند تا او در امور فنی هوشیارتر عمل کند. این اتفاق ها در حالی رخ داده که اخباری نیز درباره ی گزینه های ایرانی هدایت تیم امید شنیده می شود. گزینه هایی که در رأس آن ها نام جواد نکونام به چشم می خورد.

نکونام بعد از پایان دوران فوتبال، مربیگری را به عنوان دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی ایران آغاز کرد و سپس به بابل رفت تا سرمربی خونه به خونه در لیگ یک شود. آمار او در خونه به خونه به قدری درخشان بود که مدیران نساجی برای جذبش وارد عمل شدند و این مربی جوان را به قائمشهر بردند تا زمینه ی صعود تیم شان به لیگ برتر را فراهم کند. اتفاقی که رخ داد و نساجی بعد از 25 سال به سطح نخست فوتبال ایران رسید.

جواد نکونام در نساجی و لیگ برتر هم عملکرد ضعیفی نداشت اما اختلاف با مدیران این باشگاه و همچنین عدم توافق با مسئولان پیکان باعث شد تا او تا به امروز فعالیت در تیم دیگری را تجربه نکند. نام نکونام اواخر سال 97 و به عنوان سرمربی موقت تیم ملی سر زبان ها افتاد اما هرگز چنین اتفاقی رخ نداد. حالا از جواد نکونام به عنوان جدی ترین گزینه ی جانشینی زلاتکو کرانچار نام می برند.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نکونام

شرط تیم امید برای نکونام: بدون دستیار بیا

از فدراسیون فوتبال اخبار جدیدی درباره ی احتمال قطع همکاری با کرانچار و حضور نکونام به گوش می رسد. گویا مذاکره هم انجام شده و طرفین فقط در یکی از بخش ها با هم اختلاف نظر دارند. جواد نکونام برای مربیگری در خونه به خونه و نساجی قائمشهر، اعتقاد خاصی به کار تیمی داشت و مدام از دستیارهای خود مشورت می گرفت تا شاید بهتر و سریع تر به موفقیت برسد.

در تیم امید اما شرط عجیبی پیش روی نکونام گذاشته و به او گفته اند بدون دستیار بیا و سرمربیگری را بر عهده بگیر. یعنی از کادر فنی تیم امید، فقط زلاتکو کرانچار جدا شود و سهراب بختیاری زاده، رضا شاهرودی و حتی فرشاد ماجدی هم در پست خود ابقا شوند و همراه نکونام در تیم فعالیت کنند. این شرط را رییس یکی از کمیته ها گذاشته تا ادامه ی حضور یکی از نزدیکانش در کادر فنی تیم امید به خطر نیفتد. اتفاقی که در زمان مربیگری کرانچار رخ داده و این مربی، بدون کارنامه ی پربار و آنچنانی حضور فعالی در کادر فنی تیم امید داشته.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,نکونام

مشکل نکونام، اقوام رییس یک کمیته

جواد نکونام در سال های اخیر و در تمام تیم هایی که فعالیت کرده، از مهدی هاشمی نسب، کیانوش رحمتی و حتی حمیدرضا رجبی در کادر فنی خود استفاده کرده و به همین دلیل قصد ندارد با شرایطی که فدراسیون فوتبال پیش رویش قرار داده، مربیگری در تیم امید را آغاز کند. نکونام بدون دستیارهای خود هرگز به تیم امید نمی رود و شاید یکی از دلایل ابقای زلاتکو کرانچار- البته تا امروز – نیز همین موضوع بوده است.

قرار است ظرف روزهای آینده جلسه ای دیگر میان زلاتکو کرانچار و فدراسیون فوتبال تشکیل شود و بعد از آن تصمیم نهایی درباره ی ادامه ی همکاری اتخاذ شود. تصمیمی که می تواند نقش مهمی در آینده ی تیم امید و همچنین جواد نکونام ایفا کند. مربی جوانی که حتی اگر به نیمکت تیم امید نرسد، یکی از گزینه های اصلی دستیاری در تیم ملی بزرگسالان خواهد بود.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.