مخبر - 1398/01/27 - اعزام 6 گروه جهادی به مناطق سیل زده استان های سمنان و لرستان

اعزام 6 گروه جهادی به مناطق سیل زده استان های سمنان و لرستان
حوزه/ مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان از اعزام 4 گروه جهادی سمنانی به مناطق سیل زده شهرستان پلدختر خبر داد و گفت: دو تیم جهادی نیز به مناطق آسیب دیده شهرستان میامی اعزام شدند.
اعزام 6 گروه جهادی به مناطق سیل زده استان های سمنان و لرستان

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، علیرضا خسروی مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان، گزارشی از اقدامات خادمیاران رضوی در امداد رسانی به مناطق سیل زده کشور را تشریح کرد.

وی گفت: پس از وقوع سیل در استان لرستان و همچنین رانش زمین، برف، سیل و زلزله همزمان در منطقه حسين آباد كالپوش شهرستان میامی استان سمنان، توسط این دفتر نمایندگی 6 گروه جهادی خادمیار به منظور امدادرسانی به این مناطق اعزام شده است.

خسروی بیان کرد: از این تعداد 4 گروه به شهرستان پلدختر استان لرستان و دو گروه نیز به مناطق آسیب دیده شهرستان میامی اعزام شدند.

مدیر نمایندگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان به دیگر اقدامات نمایندگی آستان قدس در راستای حمایت از مردم آسیب دیده از سیل در کشور اشاره کرد و گفت: این اقدامات شامل جمع آوری كمك های نقدی و ارسال اقلام خوراکی چون قند، چای، تن ماهی، نان لواش، آب معدنی، ماكارونی، آرد سفيد و ... است.

وی افزود: دیگر مایحتاج ضروری شامل پتو، البسه، لوازم خانگی، كفش، موكت و فرش نیز توسط خادمیاران رضوی جمع آوری و به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.

خسروی گفت: ارسال كانكس اسکان به ارزش 100.000.000 ريال و اعزام يك دستگاه لودر به استان لرستان از دیگر اقدامات این دفتر نمایندگی در استان سمنان بوده است.

شایان ذکر است، منطقه حسين آباد كالپوش واقع در شهرستان ميامي استان سمنان است كه به علت رانش زمين، برف، سيل، زلزله و خطر شكست سد و همچنين صعب العبور بودن منطقه آسيب ديدگي بيش از 700 خانوار از اهالي اين منطقه را به همراه داشته است و تا به حال بيش از 200 خانه نیز تخليه گرديد.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.