مخبر - 1398/01/27 - دو گام تا رکوردشکنی زوج رویایی بورنموث؛ طعم گیلاس!

دو گام تا رکوردشکنی زوج رویایی بورنموث؛ طعم گیلاس!
رایان فریزر و کالوم ویلسون در اوج هماهنگی هستند.
دو گام تا رکوردشکنی زوج رویایی بورنموث؛ طعم گیلاس!

وبسایت نود: به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، کالوم ویلسون و رایان فریزر در جریان رقابت های روز شنبه دو گل دیگر برای یکدیگر ساختند تا یک گام به شکستن رکورد 24 ساله لیگ برتر انگلیس نزدیک تر شوند.

در یکی از مسابقات هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، بورنموث در ورزشگاه آمکس مهمان برایتون بود و در پایان موفق شد با نتیجه عجیب 5-0 میزبانش را شکست دهد. گل دوم بورنموث در دقیقه 55 با ضربه فریزر روی پاس ویلسون به ثمر رسبد و گل چهارم نیز در دقیقه 82 با ضربه ویلسون روی پاس فریزر به دست آمد. البته هر دو بازیکن یک پاس گل دیگر نیز به هم تیمی های دیگرشان دادند تا دوباره ستاره اصلی گیلاس ها در روز درخشانشان باشند.

دو گام تا رکوردشکنی زوج رویایی بورنموث؛ طعم گیلاس!

با این دو گل، اکنون شمار گل هایی که زوج کالوم ویلسون-رایان فریزر برای هم ساخته اند به عدد 11 رسیده است. با این آمار آن ها از رکورد 10 گل زوج فاولر-کالیمور فصل 96-1995 و همچنین برگ کمپ-آنلکا فصل 99-1998 گذشتند و مشترکا در رده دوم برترین زوج های تاریخ لیگ برتر از نظر گلسازی قرار گرفتند. (یکی گلزن و دیگری پاسور)

ویلسون و فریزر این رده را به همراه دو زوج درخشان دیگر مشترکا در اختیار دارند. زوج شیرر-نوول فصل 96-1995 و گالن-فردیناند فصل 95-1994نیز موفق شده بودند 11 گل برای یکدیگر بسازند. اکنون زوج فریزر-ویلسون تنها 2 گل دیگر تا رسیدن به رکورد لیگ برتر فاصله دارند.

رکورد موثرترین زوج تاریخ لیگ برتر از نظر گلسازی برای یکدیگر در اختیار زوج آلن شیرر-کریس ساتن است که در فصل 95-1994 و در تیم قهرمان بلکبرن 13 گل برای یکدیگر ساختند. البته تفاوت این زوج و همچنین زوج گالن-فردیناند با زوج بورنموث در آن است که آن ها این رکورد ها را در فصل های 22 تیمی لیگ برتر و در طول 42 هفته ثبت کردند.

این زوج آتشین گیلاس ها اکنون 4 بازی دیگر برای جابه جایی این رکورد فرصت دارند؛ فرصتی که با توجه به نمایش اخیرشان در آمکس کافی به نظر می رسد.

در ادامه بار دیگر نگاهی به 6 زوج برتر تاریخ لیگ برتر از نظر گلسازی برای یکدگیر خواهیم داشت:

1- آلن شیرر-کریس ساتن (بلکبرن راورز، 95-1994): 13 گل

2-کالوم وبسلون-رایان فریزر (بورنموث، 19-2018): 11 گل

3-آلن شیرر-مایک نوول (بلکبرن راورز، 96-1995): 11 گل

4- کوین گالن-لس فردیناند (کویینز پارک رنجرز، 95-1994): 11 گل

5- دنیس برگ کمپ-نیکولاس آنلکا (آرسنال، 99-1998): 10 گل

6- رابی فاولر-استن کالیمور (لیورپول، 96-1995): 10 گل


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.