مخبر - 1398/01/27 - بررسی یک ادعا؛ تاتنهام بدون کین تیم بهتری است!

بررسی یک ادعا؛ تاتنهام بدون کین تیم بهتری است!
آمار و ارقام تاتنهام در روزهای بدون کین جهشی عجیب پیدا می کند.
بررسی یک ادعا؛ تاتنهام بدون کین تیم بهتری است!

وبسایت نود: شاید کاملا مضحک به نظر برسد اما آمار نشان می دهد این تیم در روزهایی که هری کین را ندارد، بهتر نتیجه می گیرد.

تاتنهام در آخرین مسابقه خود در هفته سی و چهارم لیگ برتر شنبه در ورزشگاه اختصاصی اش میزبان هادرزفیلد بود و در پایان به لطف هت تریک لوکاس مورا با نتیجه 4-0 از سد این تیم سقوط کرده گذشت.

بعد از فولام (2-1)، واتفورد (2-1)، نیوکاسل (1-0) و لسترسیتی (3-1) این پنجمین دیدار فصل بود که تاتنهام کین را به علت مصدومیت مچ پا در اختیار نداشت. همان گونه که از نتایج پیداست، تاتنهام در هر 5 دیدار به پیروزی رسیده در حالی که درصد پیروزی اسپرز در روزهای حضور کین، به 60.7 کاهش می یاید.

بررسی یک ادعا؛ تاتنهام بدون کین تیم بهتری است!

کین در 28 دیداری که برای تاتنهام به میدان رفته 17 گل به ثمر رسانده و با صدر جدول گلزنان فقط یک گل فاصله دارد، اما جالب است بدانیم که میانگین گلزنی تاتنهام در روزهای حضور کین 1.9 گل در هر مسابقه است و در روزهای بدون او به 2.4 گل در هر مسابقه افزایش یافته است.

اما غیبت این مهاجم به شکل عجیبی در یک سوم دفاعی تیم خودی نیز اثرگذار بوده است. تاتنهام در روزهای با کین در هر بازی 1.1 گل دریافت کرده و در روز های بدون او در هر بازی تنها 0.6 گل خورده است.

تاتنهام در 5 بازی آینده خود باید به ترتیب برابر منچسترسیتی، برایتون، وستهم، بورنموث و اورتون قرار گیرد و بدون هری کین برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بجنگد. شاید آمار تاتنهام بدون کین در ظاهر بهتر به نظر برسد، اما تاتنهام با گل های کین مستقیما به 7 امتیاز دست یافته، تاثیری که هیچ یک از دیگر اعضای ترکیب تاتنهام در امتیازآوری تیمشان نداشته اند. باید دید غیبت کین تا پابان فصل، بالاخره اثر منفی خود را نشان خواهد داد یا خیر.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.