مخبر - 1398/01/26 - گزارش مولر پنج شنبه منتشر می شود

گزارش مولر پنج شنبه منتشر می شود
گزارش رابرت مولر درباره نتایج تحقیقات درخصوص دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا روز پنج شنبه منتشر می شود.
گزارش مولر پنج شنبه منتشر می شود

گزارش مولر پنج شنبه منتشر می شودبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از نشریه آمریکایی هیل، سخنگوی وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات این کشور، صبح روز پنج شنبه منتشر خواهد شد.

اعضای دموکرات کنگره خواستار انتشار علنی گزارش کامل مولر هستند. اما، ویلیام بار دادستان کل آمریکا، چندی پیش اعلام کرد برخی اطلاعات این پرونده، به ویژه اطلاعاتی که به تحقیقات جاری مربوط هستند، از نسخه ای از گزارش که قرار است به صورت علنی منتشر شود، حذف خواهند شد.

بار ماه گذشته میلادی در نامه ای به کنگره قانونگذاران آمریکایی را در جریان پایان تحقیقات مولر و یافته های وی قرار داد.

مولر در نتایج خود به این نتیجه رسیده است که ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 این کشور، با روس ها تبانی نکرده است.

دادستان کل آمریکا همچنین در نامه خود به این موضوع اشاره کرده که مولر درباره اینکه آیا ترامپ بر سر راه اجرای عدالت مانع تراشی می کند، به نتیجه ای نرسیده است. بار افزود به همراه معاونش به این نتیجه رسیده است که برای متهم کردن ترامپ در این باره مدارک کافی وجود ندارد.

تحقیقات مولر درباره دخالت مسکو در انتخابات سال 2016 آمریکا و تبانی ستاد انتخاباتی ترامپ با روس ها 22 ماه به طول انجامید.

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.