مخبر - 1398/01/26 - سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب

سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب
نیروهای مسلح و مردم ایران در سیلاب اخیر جلوه هایی خلق کردند که باید در تاریخ ثبت شود.
سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرتضی سلیمی - رئیس سازمان امداد و نجات در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با موضوع سیل مهربانی گفت: همدلی و همکاری مردمی با آسیب دیدگان سیل، نشان از عزت ملی داشت. سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب وی افزود: در لرستان بارها در سخت ترین شرایط شاهد ایثار و از خود گذشتگی نیروهای امدادی و مردمی بودیم.
سلیمی گفت: در لرستان بالغ بر 600 نفر در هر شیفت، کار امداد انجام می دادند که همه این اقدامات بدون دریافت یک ریال انجام می شد.وی با تشکر از همکاری مردم افزود: حدود 100 میلیارد تومان کمک نقدی و 30 میلیارد هم کمک غیر نقدی از طرف مردم به سیل زدگان ارائه شده است. سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب سردار نعمان غلامی - معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین دیگر مهمان برنامه تیتر امشب گفت: در سیل اخیر جلوه های از شکوه و ایثار دیده شد که در تاریخ کم نظیر است.
وی افزود: با نفوذ آب نمی توان جنگید اما ملت ایران نشان داد که می توان جلوی سیل را گرفت.
غلامی گفت: نیروهای مسلح جلوه هایی خلق کردند که باید در تاریخ ثبت شود. سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب امیرسرتیپ علی جهانشاهی - معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش دیگر مهمان برنامه گفت: بعد از فرمان رهبر انقلاب، 21 یگان در مناطق سیل زده حضور به هم رساندند.
وی افزود: 12 هزار سرباز به صورت داوطلب به کمک سیل زدگان شتافتند که برخی از این سربازها دوران خدمت وظیفه شان تمام شده بود.
جهانشاهی با بیان اینکه در ایام سیلاب بیش از 450 ساعت پرواز هلیکوپتری داشته ایم، گفت: در این ایام بیش از 170 تن بار از طریق هلیکوپترهای ارتش جابه جا شده است. سیل مهربانی در مقابل سیل مخرب فاطمه رهبر - معاون کمیته امداد در گفتگوی تلفنی با بیان اینکه سیلاب آسیب جدی به برخی مناطق وارد کرد گفت: امداد همچنان ادامه دارد.وی افزود: کمک های مالی و مشاوره ای به آسیب دیدگان بعد از فروکش کردن سیلاب بیشتر شده است.
منبع خبر : شبکه خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.