مخبر - 1398/01/26 - تلاقی آب و فاضلاب در اهواز کذب است/ارسال 100 چشمه سرویس بهداشتی به مناطق سیل زده

تلاقی آب و فاضلاب در اهواز کذب است/ارسال 100 چشمه سرویس بهداشتی به مناطق سیل زده
امامی امین وارد شدن فاضلاب به داخل آب آشامیدنی مردم اهواز را کذب دانست و گفت:100 چشمه سرویس بهداشتی به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال کردیم.
تلاقی آب و فاضلاب در اهواز کذب است/ارسال 100 چشمه سرویس بهداشتی به مناطق سیل زده

«محمد امامی امین »در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان با بیان اینکه دبی رودخانه کرخه حدود یک متر کاهش یافته است گفت:از زمان استقرار ستاد مدیریت بحران استان تهران در شهرستان دشت آزادگان، اقدامات قابل توجهی در این منطقه صورت گرفته و رضایت مردمی را در پی داشته است،به لطف خداوند، همکاری مردم استان تهران و همراهی دولت اقدامات لازم برای اسکان اضطراری مردم سیل زده در دشت آزادگان فراهم شده است. ضمن اینکه با استقرار موکب های استان تهران سایر نیازهای اولیه مردم همانند مواد غذایی، زیرانداز و پوشاک نیز تامین شده است. همچنین حدود 100 چشمه سرویس بهداشتی توسط شهرداری تهران به مناطق سیل زده ارسال شده که پس از تقسیم بندی در روستاها و مناطق درگیر سیل توزیع خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استان تهران بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات مهم ما در دشت آزادگان ،مقاوم سازی و پایداری اطراف مسیر خط ساحلی کشده شده جهت جلوگیری از پیشروی آب به داخل منازل مسکونی سیل زدگان است، متاسفانه حجم خسارات وارده به بخش کشاورزی بسیار بالا است، امیدواریم بتوانیم با کمک مردم و تامین منابع توسط دولت و جبران خسارات آنها تا حدودی از درد ها و رنج های این مردم داغدیده بکاهیم.

و با اشاره به تخلیه آب کوت سید نعیم اظهار کرد: تقربیا بحث مقاوم سازی این بخش نیز انجام شده است ما در حال تخلیه آب از داخل روستاها هستیم تا انشالله مردم بتوانند به موطن خود برگردنند.

امامی امین وارد شدن فاضلاب به داخل آب آشامیدنی مردم اهواز را کذب دانست و تصریح کرد:اقدامات جدی شدیدی برای جلوگیری ازاین مساله صورت گرفته است، ضمن اینکه مسیر آب و فاضلاب با مسیر آب شرب شهری کاملا متفاوت است و با توجه به اینکه خود ما هم از همین آب استفاده می کنیم لذا نمی توانیم این مساله را تایید کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استان تهران خاطر نشان کرد: در روستای قدرت آباد شهرستان سوسنگرد یک مورد تخریب سیل بند داشتیم که موجب ورود حجم زیادی آب به جاده شده بود و طی پیگیری ها و اقدامات انجام شده از سوی نیروهای سازمان آب و فاضلاب استان تهران بخش زیادی از آن سیل بند ترمیم شد.

پایان پیام/35
منبع خبر : شبستان

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.