مخبر - 1398/01/26 - چرا آمریکا سپاه را تروریست می داند

چرا آمریکا سپاه را تروریست می داند
خبرگزاري فارس استان کردستان؛ روح الله زرين، اواخر دهه 50 هجري شمسي پس از مبارزه گروه هاي مختلف ديني با رهبري سيد روح الله خميني رژيم 2500 ساله طاغوت که بر ايران حکومت ظالمانه مي کرد سرنگون مي شود .
چرا آمریکا سپاه را تروریست می داند

خبرگزاری فارس استان کردستان؛ روح الله زرین، اواخر دهه 50 هجری شمسی پس از مبارزه گروه های مختلف دینی با رهبری سید روح الله خمینی رژیم 2500 ساله طاغوت که بر ایران حکومت ظالمانه می کرد سرنگون می شود . سرانجام در سال 57 همزمان با تشکیل انقلاب اسلامی ایران، با فرمان امام خمینی(ره) سازمانی نظامی تحت عنوان سپاه پاسداران شکل می گیرد. این سازمان انقلابی با اهدافی مانند دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، نوسازی مناطق محروم، راه سازی و حمایت از نیازمندان در جامعه آن زمان ایران شکل گرفت.

سازمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نقش موثری در پیروزی جنگ تحمیلی 8 ساله رژیم بعث عراق علیه کشورمان را بر عهده داشت. سال ها شاهد مبارزه سربازان سپاه در مناطق مختلف کشور در پاسداری از این آب و خاک بودیم به نحوی که هر از چند گاهی که بیگانگان چشم طمع به این آب و خاک مقدس و قصد نفوذ به آن را داشتند توسط نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران شجاعانه دفاع کردند و برای پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی، دفاع از میهن و پاسداری از ناموس مردم تا پای شهادت رفتند.

نتیجه 4 دهه فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد هزاران کیلومتر پروژه های راه سازی در صعب العبورترین مناطق کشور، آبرسانی به مناطق روستایی محروم، ساخت واحدهای مسکونی، مدارس، مساجد، ایجاد پروژه های آبخیزداری، سد سازی، جنگل کاری و صدها طرح دیگر است که نمونه آن در چهار گوشه ایران پهناور وجود دارد و در حال گسترش است.

در سال 1386پس از انتصاب سردار محمدعلی جعفری به فرماندهی کل سپاه نوآرایی های تشکیلاتی در سپاه ایجاد شد که شامل تشکیل سازمان بسیج مستضعفین و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تشکیل 31 سپاه استانی بود.

با وجود چنین خدمات ارزنده ای که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام کشور به صورت یکسان و بدون هیچ چشمداشتی انجام داده است. در 19 فروردین 1398 دولت ایالات متحده آمریکا سپاه را گروهی تروریستی نامید که در واکنش به این اقدام، شورای عالی امنیت ملی ایران نیز ستاد فرماندهی ارتش آمریکا در خاورمیانه و شرق آفریقا را تروریستی اعلام کرد.

این در حالی است که سپاه پاسداران در کنار فعالیت های نظامی و جهادی در خدمات رسانی به مردم پیشقراول بوده است.

سپاه پاسداران ظرفیت هایی که با تلاش و پشتکار بیش از 4 دهه با توانایی مدیران و کارکنان خود به دست آورده است توانسته این سازمان نظامی را در منطقه قدرتمند جلوه دهد. با این وجود سپاه پاسداران مقتدرانه در مقابل تحریم های ظالمانه پیمانکاران و شرکت های اروپایی ایستاد و این ابرقدرت ها به دلیل ناتوانی در مقابل این نظام انقلابی و اسلامی آنرا بعنوان تروریست در منطقه معرفی می کنند. این در حالی است که سپاه پاسداران هموار حامی حقوق بشر و عقاید اسلامی بوده و از مسلمانان و مظلوم دنیا دفاع کرده است.

نمونه این رشادت های سپاه پاسداران، مقابله جانانه با گروه های تروریستی و داعش دست پرورده استکبار و اسرائیل است که با جانفشانی مردم منطقه را از شر آنان نجات داد.

با گذری کوتاه بر فعالیت های ایالات متحده آمریکا می توان به نکات قابل تاملی دست یافت. ایجاد ناامنی در مناطق مختلف دنیا مانند عراق، کویت، کشورهای آفریقایی، افغانستان توسط نیروهای نظامی و شبه نظامی آمریکا تنها بخشی از دخالت های این ابرقدرت منطقه با رهبری رئیس جمهوری های جرج بوش، اوباما و دونالد ترامپ و سایر رهبران پیشین تیم کشور بوده است.

ایجاد جنگ، ناامنی، تحریم های اقتصادی، جاسوسی، دخالت در روابط کشورهای اسلامی، پایبند نبودن به بسیاری از تعهدات خود تنها سهم اندکی از اقدامات کشور آمریکا است. حال رهبران این کشور با اعتماد کاذبی که دارند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را که همواره حامی حقوق مردم مظلوم و بی دفاع در مناطق مختلف دنیا بوده است تروریسم معرفی می کنند.

این حرکت ایالات متحده آمریکا نشان از قدرتمندبودن همه جانبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه نظامی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی در منطقه محسوب می شود و پوچ بودن وعده ها، نقض حقوق بشر و تروریست بودن امریکا و هم دستان او را به تمام کشورهای جهان ثابت کرده است. حال سپاه پاسدران انقلاب اسلامی بعنوان نیروی نظامی قدرتمند بعنوان دشمن و رقیب سرسخت ایالات متحده آمریکا محسوب می شود.

انتهای پیام/2330/86محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.