مخبر - 1398/01/26 - سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی

سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی
خبرگزاری آریا - روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 26 فروردین ماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی به قلم کریم خورسندی منتشر کرده است.
سپاه سردمدار مبارزه با گروه های تروریستی

سپاه سردمدار مبارزه با گروه هاي تروريستي خبرگزاري آريا - روزنامه سوال جواب چاپ استان گيلان در شماره دوشنبه 26 فروردين ماه، مطلبي در قسمت سرمقاله با عنوان سپاه سردمدار مبارزه با گروه هاي تروريستي به قلم کريم خورسندي منتشر کرده است.

دولت آمريکا و در راس آن دونالد ترامپ در حالي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را در آستانه روز پاسدار در ليست گروه ها و سازمان هاي تروريستي دنيا قرار داده که سپاه را بايد دژ مستحکمي در برابر تمام گروه هاي تروريستي منطقه و حتي دنيا قلمداد کرد؛ نهاد مردمي که در سال 1357 به دستور امام خميني (ره) بنا نهاده شد و هم اکنون با گذشت بيش از 40 سال از پيروزي انقلاب نقش مهمي در حفظ و بقاي دستاوردهاي انقلاب داشته است. متاسفانه دولت آمريکا مغرضانه و خصمانه نهاد سپاه پاسداران را تروريست ناميده و هيچ اطلاعي از آسيب هايي که خود نهاد سپاه از تروريسم متحمل شده ندارد.
سپاه پاسداران در اوايل انقلاب سردمدار مقابله با گروه هاي تروريستي مثل منافقين بوده، گروه هايي که با حمايت کشورهاي آمريکا، اسراييل و... مردم بي دفاع و جوانان انقلابي اين مرز و بوم را به خاک و خون مي کشيدند تا باعث رعب و وحشت مردم شوند و آنها را از اهداف شان دور کنند. در همين ارتباط با نگاهي به شهداي ترور که توسط همين گروه هاي تروريستي در جاي جاي کشورمان به شهادت رسيده اند خود گوياي مظلوميت سپاه است؛ اکثر شهدا که در صف اول مبارزه با تروريسم و ترور بودند جوانان و پاسداران سپاه بودند.
از اينها گذشته در طول 8 سال جنگ تحميلي که کشور متجاوز عراق با حمايت مطلق کشورهاي سلطه گري مثل آمريکا ، انگليس و... به آب و خاک ما تجاوز کرد و به شيوه هاي ضدانساني جوانان بسياري را به شهادت رساند، اين نهاد سپاه پاسداران بود که در کنار ارتش، بسيج و ديگر قواي داخلي به مبارزه با متجاوزان خارجي پرداخت و در ادامه نيز ضمن همکاري با نيروي انتظامي به خوبي از مرزهاي کشورمان حفاظت کرده و همه نقشه هاي گروه هاي منافق و تروريستي را در همان نطفه نيست و نابود کرده و هرگز به آنان اجازه ورود و تجاوز به اين آب و خاک را نداده و اين ميسر نمي شد مگر با ايثارگري، فداکاري، رشادت و شهادت طلبي بسياري از پاسداران بي ادعايي که از فرزندان همين مردم ستم کشيده و انقلابي بودند.
آيا آقاي ترامپ نمي داند که طالبان، القاعده و گروه هاي تکفيري، داعشي و ... در خاورميانه و کشورهاي عربي چه اقدامات تروريستي را با مردم بي گناه و کشورهاي اين حوزه نمودند و چه خيانت هايي را در حق مواهب الهي و آثار تاريخي و تمدني کشورهاي عراق، سوريه، يمن، ترکيه، افغانستان و... انجام دادند که فقط و فقط سپاه پاسداران ايران به مقابله با آنها برخواسته و آنها را سرجايشان نشانده است؟!
آيا چنين جرياني که خود با تروريسم مقابله مي کند، مي تواند يک سازمان تروريستي باشد؟! آيا اين همه فجايعي که در سوريه و عراق بوسيله گروه آمريکايي و اسراييلي داعش انجام شد و سپاه پاسداران ايران که تنها منجي و پناهگاه مردم اين کشورها بود مي تواند جزو گروه هاي تروريستي باشد؟
خير؛ هرگز! اما آقاي ترامپ مسئله اين است که شما نمي خواهيد اين موضوع را هرگز باور کنيد و اين ماجرا در طول تاريخ به خوبي بر ما اثبات شده است و اصولا از آنجايي که شما از بالا به پايين با کشورها صحبت مي کنيد و فجايع رقت بار عوامل خود را نمي بينيد بايد هم ما را تروريست بدانيد! اما يک چيزي هست و آن هم اينکه وقتي در خليج فارس ناو جنگي و هواپيمابر شما هواپيماي مسافربري ايراني را با بيش از 250 مسافر اعم از زن و مرد و کودک بي گناه هدف موشک قرار مي دهد واژه تروريسم را بهتر درک مي کنيم!
7296/2007/
انتهاي پيام /*
لینک اصل خبر

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.