مخبر - 1398/01/26 - به ترامپ و همه نژادپرستان درباره آسیب رساندن به «ایلهان عمر» هشدار می دهیم

به ترامپ و همه نژادپرستان درباره آسیب رساندن به «ایلهان عمر» هشدار می دهیم
پایگاه اینترنتی روزنامه رای الیوم در سرمقاله امروز خود شجات و جرأت «ایلهان عمر» در برابر اقدامات نژادپرستانه دونالد ترامپ را ستود.
به ترامپ و همه نژادپرستان درباره آسیب رساندن به «ایلهان عمر» هشدار می دهیم

رای الیوم: به ترامپ و همه نژادپرستان درباره آسیب رساندن به «ایلهان عمر» هشدار می دهیمبه گزارش باشگاه خبرنگاران؛ رای الیوم در گزارشی نوشت به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و همه نژادپرستانی که در سنگر وی قرار دارند درباره آسیب رساندن به خانم ایلهان عمر، اسطوره جرات و شجاعت هشدار می دهیم.

پایگاه اینترنتی روزنامه رای الیوم در سرمقاله امروز خود نوشت: پس از تحریک وقیحانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور نژادپرست آمریکا برای بدنام کردن ایلهان عمر، عضو عرب و مسلمان کنگره، و تلاش برای مرتبط ساختن وی به حملات یازده سپتامبر، ما در روزنامه «رای الیوم» برای جان این نماینده «قهرمان» نگرانیم. وی دیوار ترس را شکست و با شجاعت و قوت و با روش دموکراتیک امروزی با لابی صهیونیستی در آمریکا و کشور های دیگر مقابله کرد و تاثیر «سلطه جویانه» لابی صهیونیستی را بر نظام حاکم بر آمریکا و ساختار های آن فاش ساخت. آیا مگر جان کندی رئیس جمهور را ترور نکردند؟ آیا مارتین لوترکینگ و مالکوم ایکس دو فعال حقوقی مخالف نژادپرستی سفیدپوستان را نکشتند؟

ترامپ که به «بازیچه» دست این لابی تبدیل شد و ذلیلانه تابع بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و جرد کوشنر، دامادش شده است تا حدی «سقوط» کرد که یک نوار چهل و سه ثانیه ای درباره اظهارات خانم ایلهان عمر درباره انفجار در مرکز تجارت جهانی را پخش کرد و اظهارنظر «هرگز فراموش نخواهیم کرد» را به آن ضمیمه کرد که تحریک ضد این شهروند آمریکایی در نهاد قانونگذاری به شمار می رود.

از این تحریک ترامپ تعجب نمی کنیم. وی همان کسی است که سفارت کشورش را به قدس اشغالی منتقل کرد، از یهودی سازی بلندی های جولان حمایت کرد و اکنون آماده می شود تا اقدام (احتمالی) نتانیاهو در الحاق کرانه غربی را به رسمیت بشناسد. وی آشکارا با مسلمانان دشمنی کرد و می کند و تعجب نمی کنیم این نماینده مجلس را که براساس شایستگی و لیاقت بالایی که داشت از طریق صندوق های رای از فرش به عرش رسید، هدف قرار دهد.

ایلهان عمر زمانی که از کشتار های اسرائیل در سرزمین های اشغالی انتقاد می کند دشمن کسانی است که بر این کشتار سرپوش می گذارند و از آن دفاع می کنند و نخستین نفرشان ترامپ است.

رای الیوم در ادامه نوشت: ما در این سرمقاله می خواستیم از سران دولت های عربی بخواهیم که از خانم ایلهان عمر حمایت کنند، اما منصرف شدیم زیرا حمایت برخی از دولت ها که با رژیم اشغالگر اسرائیل ائتلاف کردند و روابطشان را با اشغالگران عادی ساختند، چهره درخشان وی را آلوده خواهد کرد. ما از صمیم قلب از خانم ایلهان عمر تشکر می کنیم که سلطه اسرائیل بر کاخ سفید، کنگره و بیشتر رسانه ها را فاش ساخت و از وی تشکر می کنیم به خاطر شجاعت و جراتی که داشت برای ایستادن در سنگر هم نوعان خود. به ترامپ و همه نژادپرستانی که در سنگر وی قرار دارند درباره آسیب رساندن به این مجسمه انسانی شجاعت هشدار می دهیم زیرا نتایجی که (آسیب رساندن به وی) خواهد داشت سرآغازی برای جنگ داخلی خونین خواهد بود که وحدت آمریکا را بر هم می زند و آن را بی ثبات می سازد.

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.