مخبر - 1398/01/26 - هزینه ماندن پاتوسی در استقلال ؛ خاطرات تلخ تیام تکرار می شود؟

هزینه ماندن پاتوسی در استقلال ؛ خاطرات تلخ تیام تکرار می شود؟
با توجه به رقم قرارداد این فصل پاتوسی، حتی در صورت اضافه شدن 20 درصد قرارداد هم به 100 هزار دلار نمی رسد اما باشگاه استقلال اما باید علاوه بر این مبلغی حدود 700 هزار دلار هم بابت رضایتنامه پاتوسی به باشگاه آفریقایی اش پرداخت کند. نوشته هزینه ماندن پاتوسی در استقلال ؛ خاطرات تلخ تیام تکرار می شود؟ ...
هزینه ماندن پاتوسی در استقلال ؛ خاطرات تلخ تیام تکرار می شود؟

با توجه به رقم قرارداد این فصل پاتوسی، حتی در صورت اضافه شدن 20 درصد قرارداد هم به 100 هزار دلار نمی رسد اما باشگاه استقلال اما باید علاوه بر این مبلغی حدود 700 هزار دلار هم بابت رضایتنامه پاتوسی به باشگاه آفریقایی اش پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : همان نگرانی هایی که فصل گذشته بابت حفظ تیام به هواداران استقلال وارد شده بود، حالا درباره پاتوسی تکرار می شود.

او به صورت قرضی به استقلال آمده و هنوز وضعیت قرارداد مشروطش برای فصل آینده مشخص نیست.

البته که باشگاه مدعی است پاتو سی مشکلی برای دائمی کردن قرارداد پاتوسی وجود ندارد.

در قرارداد این بازیکن بند دائمی شدن قرارداد وجود دارد و در این بند آمده که استقلال باید حدود 20 درصد به قرارداد جدید این بازیکن اضافه کند.

چیزی که با توجه به رقم قرارداد این فصل پاتوسی، حتی در صورت اضافه شدن 20 درصد قرارداد هم به 100 هزار دلار نمی رسد.

باشگاه استقلال اما باید علاوه بر این مبلغی حدود 700 هزار دلار هم بابت رضایتنامه پاتوسی به باشگاه آفریقایی اش پرداخت کند.

این طور که به نظر می رسد استقلالی ها رایزنی با باشگاه آفریقایی پاتوسی را از حالا شروع کرده اند و امیدوارند که بتوانند با این باشگاه به توافق برسند. با

همه این ها اگر توافق های لازم حاصل شود، باز هم حفظ پاتوسی برای فصل آینده، چیزی حدود 2 میلیارد تومان خرج روی دست باشگاه استقلال خواهد گذاشت.

بعد از خاطره تلخ تیام اما مدیران باشگاه حاضر نیستند با از دست دادن پاتو سی دوباره اعتراض هواداران و تضعیف تیم را به جان بخرند.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.