مخبر - 1398/01/25 - ارسال 80 کامیون مواد غذایی به مناطق سیل زده خوزستان

ارسال 80 کامیون مواد غذایی به مناطق سیل زده خوزستان
به گزارش خبرگزاري فارس در شهرري، مجتبي يزداني معاون  خدمات شهري شهرداري تهران در مراسم ارسال کاروان کمک هاي مردمي مناطق 22گانه شهرداري تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاري معاونت اجتماعي مناطق تهران، شرکت ها و سازمان هاي زيرمجموعه شهرداري حدود 80 کاميون کمک شامل مواد غذايي، بهداشتي و ساير ...
ارسال 80 کامیون مواد غذایی به مناطق سیل زده خوزستان

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرری، مجتبی یزدانی معاون  خدمات شهری شهرداری تهران در مراسم ارسال کاروان کمک های مردمی مناطق 22گانه شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری معاونت اجتماعی مناطق تهران، شرکت ها و سازمان های زیرمجموعه شهرداری حدود 80 کامیون کمک شامل مواد غذایی، بهداشتی و سایر اقلام موردنیاز هم وطنان مناطق سیل زده به استان خوزستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه چند کامیون از کمک ها به شهرستان پل دختر ارسال می شود، ادامه داد: با توجه به اینکه استان تهران معین استان خوزستان اعلام شده است، نماینده شهردار تهران در مناطق سیل زده این استان حضور دارد و با اعلام نیازهای لازم این اقلام در تهران جمع آوری و ارسال شد و این روند تا عادی شدن شرایط ادامه خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجاره تعدادی کمپرسور توسط هم وطنان تهرانی برای ارسال به مناطق سیل زده خبر داد و افزود: در مرحله اول ایجاد سیل سه کاروان دیگر نیز از کمک ها توسط شهرداری تهران شامل ماشین های فنی مهندسی و عمرانی ارسال شده است.

یزدانی با اشاره به ارسال 50 دستگاه در مرحله اول به استان خوزستان خاطرنشان کرد: سه اکیپ مختلف شامل ماشین های لجن کش، موتورپمپ های ویژه با ظرفیت گوناگون و ماشین تخصصی آتش نشانی با نور کافی برای کار در شب به منطقه اعزام شده است.

انتهای پیام/67052/پ/ی30/رمحتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.