مخبر - 1398/01/24 - حناچی: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژهاست

حناچی: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژهاست
حناچی با بیان اینک شهرداری تهران به عنوان شهرداری معین منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، گفت: باید نیاز مردم منطقه شناسایی شده و سپس کمک رسانی انجام شود.
حناچی: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژهاست

پیروز حناچی که برای بازدید از اقدامات شهرداری تهران در مناطق سیل زده به خوزستان سفر کرده است، گفت: اساسی ترین اقدامی که باید در موقعیت های بحرانی و سیل زده صورت گیرد، جلوگیری از نفوذ سیل به مناطق مسکونی است که تاکنون البته اقدامات خوبی صورت گرفته است و منطقه حمیدیه، بستان، سوسنگرد از خطر سیل حفظ شده اند.

شهردار تهران در ادامه و با اشاره به گفت وگوهایی که با اهالی مردم منطقه داشته است نیز گفت: بخش هایی از زمین های کشاورزی و مناطق روستایی در این سیل آسیب دیده است.

وی تاکید کرد: قدم اول ما تکمیل سیل بندها و دژها در اطراف رودخانه هاست که آب را روانه جاده هم کرده است، خوشبختانه نیروهای سپاه و بچه های شهرداری اقدامات مثبتی در این زمینه صورت دادند و به زودی تمام این دژها تکمیل خواهد شد.

حناچی ادامه داد: مرحله دوم کمک رسانی است، بزرگترین نارضایتی ها نیز مربوط به همین مرحله است. به طور مثال مردم مناطقی که دامدار هستند، به کمک رسانی متفاوتی نیاز دارند؛ این روستاییان در این شرایط به علوفه برای تامین غذای دام هایشان نیاز دارند، تا بیسکوییت و مواد غذایی.

شهردار تهران تاکید کرد: همکاران ما در حال تلاش هستند و از همه 22 منطقه شهرداری تهران به کمک خوزستان آمدند.

وی با بیان اینکه به مردم دشت آزادگان وعده یاری رسانی داده است، تاکید کرد: شهرداری تهران به عنوان شهرداری معین منطقه دشت آزادگان انتخاب شده است، ما وعده همیاری دادیم و سر پیمان خود برای کمک رسانی به این منطقه هستیم.

حناچی در پایان درباره اتمام فعالیت شهرداری تهران در خوزستان گفت: بعد از اتمام سیل میزان خسارات مشخص خواهد شد، بنابراین برای قضاوت درباره پایان ماموریت شهرداری تهران زمان زیادی باقیست.

منبع خبر : دنیای اقتصاد

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.