مخبر - 1398/01/23 - معاون شهردار تهران: امروز زمان ادای دین به مردم خوزستان است

معاون شهردار تهران: امروز زمان ادای دین به مردم خوزستان است
به گزارش روز جمعه ايرنا، محمدرضا جوادي يگانه در اين پيام نوشته است: ايران مديون خوزستان است و خون جوانان سراسر کشور با خاک خوزستان عجين شده و هم اکنون زمان اداي دين است.
معاون شهردار تهران: امروز زمان ادای دین به مردم خوزستان است

به گزارش روز جمعه ایرنا، محمدرضا جوادی یگانه در این پیام نوشته است: ایران مدیون خوزستان است و خون جوانان سراسر کشور با خاک خوزستان عجین شده و هم اکنون زمان ادای دین است.
وی افزوده است: به کمک مردم خوزستان بیاییم؛ به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی.
معاون شهردار تهران همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده در کوت سید نعیم سوسنگرد بیان کرده است: مردم این روستا به همراه طلاب قم، نیروهای سپاه، شهرداری تهران، فرمانداری ورامین و مدیریت محلی خوزستان دو سیل بند احداث کرده اند که یکی محافظ دیگری و مردم کمتر از جاهای دیگر نگرانی دارند.
وی اظهار داشت: هم اکنون روستا حفظ شده، هر چند کشاورزی زیر آب است.
براساس این گزارش، شهروندان برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان می توانند به نزدیکترین ساختمان شهرداری محل سکونت خود؛ ساختمان شهرداری های مناطق و نواحی، بوستان ها، مجتمع های ورزشی شهرداری، سرای محلات و شهربانوها مراجعه کنند و یا با سامانه 137 تماس حاصل کنند.
به گزارش ایرنا، به دنبال بارش های شدید که از روزهای پایانی سال گذشته در برخی مناطق کشور آغاز شد، سیل اغلب استان های کشور را در بر گرفت.
خسارت های سیل در استان های شمالی مازندران و گلستان، فارس، لرستان و خوزستان بیشتر از مناطق دیگر بوده است.
تهرام/7245/6003
انتهای پیام
منبع خبر : سایت جماران

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.