مخبر - 1398/01/21 - صیاد شیرازی بر وحدت قلوب تاکید داشت نه وحدت ظاهری نیروهای مسلح

صیاد شیرازی بر وحدت قلوب تاکید داشت نه وحدت ظاهری نیروهای مسلح
امیر آریانفر، گفت: سپهبد شهید علی صیاد شیرازی بر پیوند مستحکم با ولایت و وحدت و تلاش نیروهای مسلح در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معتقد بود.
صیاد شیرازی بر وحدت قلوب تاکید داشت نه وحدت ظاهری نیروهای مسلح

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، « امیر فرهاد آریانفر» پیش از ظهر امروز( چهارشنبه، 21 فروردین) در مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت سپهبد شهید امیر علی صیاد شیرازی و 110 فرمانده شهید شاخص نیروهای مسلح استان کرمانشاه که در تالار گل نرگس برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص این شهید سرافراز فرمودند:« سرزمین های داغ خوزستان و گردنه های برافراشته کردستان، سال ها شاهد آمادگی و فداکاری این انسان پاک نهاد و مصمم و شجاع بوده و جبهه های دفاع مقدس صداها خاطره از رشادت و از خودگذشتگی او حفظ کرده است.»

فرمانده قرارگاه عملیاتی غرب ارتش، ولایت مداری را از ویژگی های بارز این امیر سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران برشمرد و افزود: سپهبد شهید صیاد شیرازی اعتقاد داشت که عظیم ترین نعمت خدا، نعمت عظیم ولایت است و پیوند مستحکم با ولایت را ضامن عاقبت به خیری و هدایت انسان می دانست.

وی اظهار کرد: صیاد شیرازی بر وحدت قلوب تأکید داشت نه وحدت ظاهری نیروهای مسلح؛ و فلسفه وجودی آن بر وحدت و تلاش کل نیروهای مسلح در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می دانست.

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور، در بیان خاطره ای از امیر سرافراز ارتش سپهبد شهید صیاد شیرازی، ابراز کرد: زمانی که در دانشگاه افسری تحصیل می کردم به محضر این شهید والامقام در ابوغریب رسیدم. فاصله تانکر آب تا مسجدی که برای اقامه نماز آماده می شدیم 20 متر هم نبود. هر دمپایی که برای ایشان آوردند، قبول نکردند. وضو گرفته و بند پوتین خود را تا آخرین سوراخ بسته و وارد مسجد قرارگاه لشگر 77 شدند.

وی بیان کرد: شهیدصیاد شیرازی در پاسخ به جویا شدن علت این رفتار، گفت: «در این مدت می ترسم امام زمانم مرا بخواند و من آمادگی نداشته باشم.» ایشان علاقه شدیدی به ولایت و رهبری ، امام زمان و ولی فقیه داشتند لذا همیشه هوشیار و پا در رکاب بودند.

امیر آریانفر، با طلب علم درجات برای ارواح طیبه شهدا به ویژه شهید صیاد شیرازی، تصریح کرد: این امیر سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران بر گردن همه نیروهای مسلح حق ویژه ای دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: به برکت خون شهدا، نظام مقدس مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان به جلو پیش می رود تا پوزه استکبار جهانی را به خاک بمالد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی غرب ارتش، تأکید کرد: ما متعهد و معتقد هستیم که باید با تأثیرپذیری از فرهنگ عاشورایی و استمرار خون شهدا به تکلیف و انجام وظیفه خود ادامه بدهیم و در راستای اهداف متعالی نظام از هیچ کوششی دریغ نکرده و در هر برهه و شرایطی، تحت فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا به جان فشانی بپردازیم.

وی در ادامه با تمسخر آمیز خواندن اظهارات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر درج نام سپاه پاسدار آن انقلاب اسلامی در زمره سازمان های تروریستی، روز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک گفت و از سپاه پاسداران به عنوان خاری در چشم استکبار جهانی یاد کرد.

پایان پیام/81

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.