مخبر - 1397/02/22 - نگاهی تحلیلی و مستند به «بیش از 10 دروغ ترامپ»

نگاهی تحلیلی و مستند به «بیش از 10 دروغ ترامپ»
دلسوزی ریاکارانه رئیس جمهور آمریکا برای مردم ایران در حالی است که وی بار ها در سخنان خود ایرانیان را با القابی زشت همچون گرسنه و تروریست مورد خطاب داده است.
نگاهی تحلیلی و مستند به «بیش از 10 دروغ ترامپ»

به گزارش جوان آنلاین، ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود وعده پاره کردن توافق هسته ای ایران و 1+5 را داده بود و همچنین از اکتبر 2017 به صورت رسمی اعلام کرده بود مفاد توافق هسته ای را قبول ندارد. سخنرانی تلویزیونی رئیس جمهور آمریکا علیه کشورمان برپایه «دروغ» استوار بود. از اتهام تامین مالی گروه های تروریستی گرفته تا عایدی سنگین از برجام، تلاش برای دستیابی به سلاح اتمی و دلسوزی برای ملت ایران از جمله دروغ هایی بود که ترامپ در مقابل دوربین رسانه ها بر زبان راند و به استناد آن ها فرمان اعمال تحریم ها علیه ایران را صادر کرد. موضوعی که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در سخنرانی مهم شان در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان در دانشگاه فرهنگیان به آن اشاره کرده و فرمودند: «رئیس جمهوری آمریکا حرف های سخیف و سبکی زد، شاید بیش از 10 دروغ در حرف های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که چنین و چنان می کنم. بنده از طرف ملت ایران می گویم: آقای ترامپ! شما غلط می کنید.»
رئیس جمهور آمریکا که در سال جاری داستان های ساختگی و غیر قابل باور زیادی به مردم آمریکا هم گفته وطبق اظهارات اخیر برنی سندرز سناتور ارشد آمریکایی از زمان راه یافتن به کاخ سفید بیش از 3 هزار دروغ گفته است، در این سخنرانی تلویزیونی که ترتیب داده بود 11 دروغ به کشورمان نسبت داد که به این شرح به آن ها پاسخ خواهیم داد:
1- چه کسی در منطقه آشوب می آفریند؟
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «حکومت ایران هرج و مرج و تروریسم در منطقه را از طریق غارت مردمش تحت حمایت قرارداده است».
ترامپ در حالی ایران را به ایجاد هرج و مرج در خاورمیانه متهم می کند، که خود او در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دولت اوباما را حامی اصلی گروه های تروریستی منطقه از جمله داعش معرفی کرده بود. وی بار ها گفته بود که هیلاری کلینتون یکی از بنیان گذاران داعش است. مایک پنس، معاون ترامپ، نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرده بود سیاست های اوباما و کلینتون به ایجاد داعش منجر شد. جدا از اسناد بیشمار حمایت مالی و تسلیحاتی آمریکا از گروه های تروریستی که با یک جست وجوی ساده در فضای مجازی از منابع متعدد قابل دسترسی است، مایکل تی. فلین، رئیس سابق آژانس اطلاعات دفاعی پنتاگون، نیز در یک گفت وگوی تلویزیونی با شبکه «الجزیره» اعلام کرده بود که رشد داعش نتیجه مستقیم حمایت ایالات متحده از شورشیان سوری بود که هسته مرکزی جنگجویان آن را القاعده عراق تشکیل می دادند. روزنامه لومند چاپ فرانسه نیز چندی پیش در مقاله ادعا های ترامپ درباره حمایت ایران از تروریسم را در «دروغ محض» عنوان کرده و نوشته بود چگونه اروپا که به طور مستقیم توسط تروریسم تحت تاثیر قرار گرفته اند، خواهند توانست در مقابل این دروغ ها که کار همیشگی رئیس جمهوری آمریکا است، واکنش نشان دهند؟
این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران از زمان تشکیل گروه های تروریستی داعش در کنار ملت های منطقه و سردمدار و پیشگام مقابله با داعش بود و مانع از سقوط بغداد و دمشق شد. با کمک ایران بود که داعش هم اکنون آخرین نفس های خود را در عراق و سوریه می کشد.
2- استناد به استندآپ کمدی نتانیاهو!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «ما شواهد غیرقابل انکاری داریم که وعده های ایران دروغ بوده، هفته گذشته اسرائیل اسنادی را نشان داد که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته ای بوده است.»
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز درباره این ادعای ترامپ در گزارشی با عنوان «حقه بازی نتانیاهو درباره ایران» نوشته بود که نخست وزیر اسرائیل، بنیامین نتانیاهو مدت ها است به استفاده از ابزار های تصویری برای گوشزد کردن خطرات ایران و توافق هسته ای عادت دارد، حتی اگر آن خطرات گاهاً زاییده ذهن باشند.
این روزنامه ضمن اشاره به تکراری بودن ادعا های نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سرمقاله خود تصریح کرده بود که نتانیاهو، هیچ دلیلی مبنی بر اینکه ایران برجام را از زمان اجرایی شدن آن در اوایل 2016 نقض کرده، ارائه نکرده است. از سوی دیگر «مارک فیتزپاتریک» مدیر فعلی برنامه خلع سلاح و منع اشاعه موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS) و معاون سابق وزارت امور خارجه آمریکا طی اظهاراتی درباره اسناد ارائه شده توسط نتانیاهو گفته است: «در اسناد ارائه شده توسط نتانیاهو تقریبا هیچ مورد جدیدی وجود ندارد. این اسناد به طور کلی همان اسنادی هستند که اخیرا به آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه شده و به قضاوت عمومی جامعه اطلاعاتی آمریکا برای بیش از یک دهه گذاشته شده است.»
3- انتقال میلیارد ها دلار به ایران!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «بر اساس توافق برجام میلیون ها دلار پول به ایران داده شده و برخی از این پول ها نقد داده شده که مایه شرمساری من و شهروندان آمریکا است.»
بر پایه گزارش دولت که طبق اعلام بانک جهانی ارائه شده، همه پول هایی که بعد از برجام یعنی از تمدید موقت قرارداد ژنو، تا پس از برجام آزاد شده همگی متعلق به ایران و نه آمریکا و از دارائی های به ناحق بلوکه شده کشورمان بوده است که تنها بخشی از آن منابع مسدود شده بانک مرکزی ناشی از مطالبات نفتی از کشور های امارات، انگلستان، هند، یونان، ایتالیا و نروژ است.
ظاهرا این ادعای ترامپ ناظر به پرداخت غرامت 400 میلیون دلاری دولت اوباما به ایران در ماجرای محکومیت آمریکا در قرارداد تسلیحاتی با ایران دوره پهلوی بوده است که در آن مقطع هم وی در تبلیغات انتخاباتی خود برسرآن جنجال آفرید. حدود 40 سال پیش زمانیکه رژیم پهلوی مبادرت به انعقاد قراردادی تسلیحاتی با آمریکایی ها کرد اگرچه پول آن دریافت شد، اما محموله ای به ایران واصل نشد. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آمریکایی ها صراحتا اعلام کردند که محموله ای به ایران تحویل نمی دهند. در نتیجه شکایتی از سوی ایران علیه آمریکا در دادگاه لاهه تنظیم شد. آمریکایی ها اگر چه چندین سال از پرداخت این مبلغ به ایران استنکاف می کردند، اما سرانجام در دی ماه سال 94، طی مذاکراتی مابین دیپلمات های دو طرف، سازوکاری برای پرداخت این پول تنظیم شد. نکته جالب ماجرا آنجاست که درصورت تصویب رای دادگاه لاهه علیه آمریکا این کشور محکوم به پرداخت حدود 10 میلیارد دلار به ایران می شد که مقامات آمریکایی با کلاهبرداری طی یک توافق سیاسی با پرداخت 1/7 میلیارد پرونده را مختومه کردند.
حالا رئیس جمهور آمریکا با دروغگویی این غرامت پرداخت شده به ایران بر اساس رای دادگاه بین المللی لاهه را، باج دهی دولت سابق این کشور در جریان مذاکرات هسته ای و برجام به ایران عنوان کرده است.
4- ایران در آستانه ساخت بمب اتم!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «این توافق کمک کرد به ایران که هسته ای شود و به آستانه ساخت بمب اتم برسد.»
بر اساس سند برجام ایران قبل از آغاز روز اجرای آن متعهد به تخریب راکتور آب سنگین اراک، نابودی ذخیره آب سنگین و محدودیت شدید بر کارخانه تولید آن، تعطیلی فردو و تخریب زیر ساخت های آن، تخریب زیر ساخت ها و محدودیت ها در نطنز، نابودی 9700 کیلو ذخیره اورانیوم غنی شده و برچیدن 13 هزار سانتریفیوژ شده بود که همگی آن ها بدون هیچ کم و کاستی انجام شده و به تایید آژانس انرژی اتمی رسیده است. همچنین بر اساس گزارش آژانس (آبان 96) و پس از اجرای برجام هم ذخایر اورانیوم کم غنای ایران بسیار پایین تر از محدوده 202/8 سقف تعیین شده در توافق هسته ای بوده است. میزان ذخایر آب سنگین ایران، برابر با 114/4 متریک تن است که به اندازه کافی پایین تر از سقف 130 تن تعیین شده در توافق هسته ای بوده است. این گزارش تایید کرده است سطح غنی سازی ایران از 3/67 سقف تعیین شده در برجام بالاتر نرفته است.
5- عدم پایبندی ایران به برجام!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «ایران هرگز به توافق هسته ای پایبند نبوده است».
آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 96 در چهار گزارش و در مجموع 10 بار از زمان اجرای برجام، پایبندی کامل ایران به این توافق را اعلام کرده است. آژانس بین المللی انرژی اتمی همچنین چهارشنبه گذشته در بیانیه ای در واکنش به خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران، ضمن رد ادعای ترامپ مبنی بر عدم پایبندی ایران به برجام مجددا تایید کرد که تهران به تمام تعهداتش ذیل برجام پایبند بوده است. این در حالی است که مقامات 5 کشور دیگر طرف برجام و مقامات کشور های مختلف نیز ضمن تایید و تاکید پایبندی ایران به برجام اعلام کرده اند که این آمریکا است که با نقض مکرر برجام هیچ گاه به تعهدات خود پایبند نبوده است.
6- ادعای ضعف نظام بازرسی برجام
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «ما نمی توانیم تحت ساختار فرسوده و پوسیده توافق فعلی جلوی (ساخت) بمب هسته ای ایران را بگیریم و تدابیر نظارتی توافق مکانیسم های لازم برای پیشگیری، شناسایی، و تنبیه تقلب را ندارد. بازرس ها اجازه ندارند از خیلی از اماکن هسته ای دیدار کنند».
در بیانیه منتشر شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی که چهارشنبه (19 اردیبهشت) منتشر شده تاکید شده است: «ایران تحت برجام، در زیر نظر سخت ترین رژیم راستی آزمایی هسته ای در جهان قرار دارد که یک دستاورد راستی آزمایی مهم است». وندی شرمن مذاکره کننده سابق آمریکایی نیز نظارت و بازرسی ها در برجام درباره فعالیت های هسته ای کشورمان را بزرگ ترین و گسترده ترین نظام نظارت و راستی آزمایی هسته ای در جهان عنوان کرده بود. حسین موسویان دیپلمات سابق ایرانی که اکنون در آمریکا به سر می برد، در این باره گفته است: «درمورد بازرسی، ایران بالاترین سطح بازرسی ها در چهارچوب مقررات جهانی را پذیرفته که شامل پادمان، پروتکل الحاقی و ترتیبات فرعی است. هیچ کشور دیگری نیز بیش از این نپذیرفته است. ایران بعد از پایان دوره محدودیت های جاری در بخشی از برنامه هسته ای، همچنان متعهد به این سطح از بازرسی ها باقی می ماند و لذا غروبی برای بازرسی ها و شفافیت در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد. ️ایران بالاترین سطح بازرسی ها در قالب مقررات موجود جهانی را پذیرفته و چیزی بالاتر از آن هم وجود ندارد».
بر اساس برجام، جمهوری اسلامی ایران دست کم 57 دریچه و منفذ برای دسترسی و بازرسی بیگانگان به حیطه های نظامی و حساس فراهم کرده است که 24 مورد آن ابدی و برای همیشه، 8 مورد 15 تا 20 سال و 20 مورد آن دست کم برای مدت 10 سال است. اکثر رهبران و دیپلمات های غربی نیز معتقدند پس از برجام یکی از جامع ترین نظام های بازرسی و نظارت در مورد فعالیت های هسته ای ایران اعمال می شود.
7- رابطه برجام و توان موشکی ایران
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «برجام یک توافق ناقصی است که نتوانسته جلوی موشک های بالستیک ایران را بگیرد.»
در توافق هسته ای که سال 2015 میان ایران و شش کشور به دست آمد، هیچ اشاره ای به مسئله توان موشکی ایران نشده است. در واقع از ابتدا ایران اعلام کرده بود که به هیچ وجه اجازه مذاکره در مورد برنامه موشکی اش را نمی دهد. برنامه موشکی تنها در قطعنامه 2231 که قطعنامه های پیشین را ملغی کرده و برخی مفاد آن ها را حفظ کرد، مورد اشاره قرار گرفته است.
برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در واقع یکی از ضمائم قطعنامه شورای امنیت است و نه قطعنامه ضمیمه برجام. این رابطه به این معنی است که نقض برجام به معنی نقض قطعنامه شورای امنیت است، اما نقض قطعنامه به معنی نقض برجام نیست. از این رو حتی اگر آزمایش موشک های بالستیک نقض قطعنامه شورای امنیت باشد، نقض توافق هسته ای نیست.
از سوی دیگر نگاهی به متن قطعنامه هم نشان می دهد که آزمایش موشکی توسط ایران الزاما ناقض قطعنامه 2231 نیست. یکی از مهم ترین نکات در این قطعنامه، استفاده از عبارتی غیرالزام آور در ارتباط با برنامه موشکی ایران است. در حالی که در قطعنامه پیشین یعنی 1929 در مورد برنامه موشکی ایران عنوان شده بود که «شورای امنیت سازمان ملل تصمیم می گیرد که ایران نباید» فعالیت های مرتبط با موشک های بالستیک داشته باشد، در قطعنامه 2231 این لحن تغییر کرده است. در این قطعنامه عنوان شده است که «شورای امنیت سازمان ملل از ایران می خواهد» که فعالیت مرتبط با موشک های بالستیک نداشته باشد.
8- موشک های ایران و شهر های آمریکا!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «اجازه نمی دهیم شهر های آمریکا (توسط موشک های ایران) با خطر تخریب روبه رو شوند.»
مقامات نظامی و سیاسی ایالات متحده آمریکا ادعا های مختلفی درباره توان نظامی و موشکی جمهوری اسلامی مطرح کردند که این ادعا ها هیچ گاه تایید نشده است. رسانه های وابسته به غرب تلاش می کنند تا برخی موارد درباره توان موشکی جمهوری اسلامی ایران مطرح کنند که پایه و اساس درستی ندارد.
بنا بر ادعای دروغ ترامپ برای هدف قرار دادن شهر های آمریکا به موشک های قاره پیما نیاز است و این موشک ها دارای بردی تقریبا بین 6 تا 8 هزار مایل (هر مایل 1.6 کیلومتر و ناتیکال مایل 1.8 کیلومتر) بوده و جمهوری اسلامی با توجه به تعریف فوق موشک قاره پیما ندارد.
تاکنون مسئولان ارشد نظامی کشورمان نهایت برد موشکی را 2 هزار کیلومتر (نهایتا 1300 مایل) مطرح کردند که با عدد 6 تا 8 هزار مایل فاصله دارد و یکی از دلایل درست نبودن ادعای رسانه های غربی مطلب مذکور است.
اگر به انواع موشک های سطح به سطح زمین پایه ایران نگاهی داشته باشیم، می بینیم که انواع موشک ها بردی بین 250 تا 2000 کیلومتر دارند و ادعای وی از اساس دروغ و کذب است. اما مهم تر آنکه ترامپ درحالی مدعی است که شهر های آمریکا در خطر حمله موشکی ایران قرار دارند که این آمریکاست که بیش از 50 پایگاه نظامی اطراف ایران دارد و هر روز مشغول تهدید کشورمان است و در چهار دهه گذشته نیز چندین بار به طور مستقیم وارد درگیری نظامی با کشورمان شده است.
9- حمایت مالی از تروریسم!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «در حالی که اقتصاد ایران در شرایط خیلی بد است، پول ها صرف سلاح هایی شده است تا از تروریسم حمایت کند و هرج و مرج در منطقه ایجاد کند».
مروری بر تاریخ 39 ساله جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که دشمنان این نظام همواره تلاش کرده اند تا با ترور شخصیت های اصلی و فعالان فکری آن، شرایط سرنگونی انقلاب اسلامی را فراهم کنند. بیش از 17000 شهید ترور در طول حیات انقلاب اسلامی، کارنامه ننگینی را برای آن ها رقم زد؛ هرچند هیچ گاه به آنچه می خواستند نرسیدند، اما طنز تلخ روزگار این است که حامیان آنها، همواره ایران به عنوان یکی از قربانیان اصلی در مقابل تروریسم دولتی آمریکا امروز بی پروا دست به ترور مخالفان خود می زند و نمونه بارز و در رأس آن، رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی و حامی بین المللی آن یعنی، دولت ایالات متحده آمریکاست که از سرویس های جاسوسی و عوامل آن برای رسیدن به اهداف شوم خود بهره می برند. ترور رهبران مقاومت اسلامی فلسطین و دانشمندان هسته ای ایران در سال های اخیر، از این نمونه اند.
در سال های اخیر نیز جریانات تروریسم مذهبی با حمایت بعضی کشور های همسایه و آمریکا در جنوب شرقی و غرب کشور در ترکیه، پاکستان و کشور های غربی مدعی دموکراسی و در سال های اخیر در عراق مستقر بوده اند و اقدامات تروریستی خود را بر ضد ملت ایران سازماندهی و اجرا می کنند.
چندی پیش روزنامه هافینگتن پست در گزارشی با عنوان «عربستان بزرگ ترین حامی دولتی تروریسم در جهان امروز است، نه ایران» نوشته بود: «سال هاست که ایران لقب ناخوشایند «بزرگ ترین حامی دولتی تروریسم در جهان» را گرفته است. با وجود این، از 61 گروهی که نامشان در فهرست سازمان های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار گرفته است، اکثریت چشمگیر آن ها گروه هایی هستند که الهام گرفته از وهابیت هستند و از حمایت مالی سعودی ها (بزرگ ترین همپیمان آمریکا در منطقه) برخوردارند؛ گروه هایی که تمرکز خود را روی ایران به عنوان دشمنان اصلی خود معطوف کرده اند.»
10 - حمایت تسلیحاتی از تروریسم!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «ایران حکومت پیشتاز در عرصه تروریسم است و مشغول صادر کردن سلاح های خود به گروه های تروریستی و مجهز کردن آنهاست.»
مقدار قابل توجهی از اسناد و شواهد نه تنها در حمایت و پیوند های نزدیک کاخ سفید با داعش و نقش آمریکا در ظهور این گروه تروریستی رادیکال وجود دارد بلکه اسنادی در ارتباط با مشارکت آمریکا در آموزش دادن تروریست ها و حمایت تسلیحاتی از آن ها در کشور های مختلف منتشر شده است. تنها در یک نمونه حمایت واشنگتن از پروژه عربستان سعودی برای ایجاد «دولت اسلامی» (داعش) در منطقه توسط رابرت فورد، سفیر سابق آمریکا در سوریه در مصاحبه با نشریه سیاست خارجی تایید شده است.
«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور فدراسیون روسیه درباره میزان حمایت تسلیحاتی آمریکا از داعش گفته بود: به لطف کمک های ایالات متحده امروز داعش از ارتش عراق مجهزتر است.
تروریست های داعش از ابتدای جنگ با سوریه از موشک های ضد زره «کورنت»، «میلان» و سلاح های ضد نفر بهره می بردند که آمریکا با واسطه آن را به تروریست ها از طریق مرز های ترکیه می رساند. تحلیلگران و کارشناسان معتقدند یک سوم تا یک پنجم فشنگ های شلیک شده از اسلحه های سبک و نیمه سنگین داعش، ساخت ایالات متحده آمریکا و غرب است.
همچنین آمریکا از زمان گسترش داعش در عراق مبادرت به روشی جدید در انتقال کمک های تسلیحاتی به داعش داشته و آن پرتاب محموله های تسلیحاتی برای اعضای داعش در مناطقی تحت کنترل این گروه تروریستی بود. در یکی از اسناد که توسط نیویورک تایمز فاش شد آمده است سازمان جاسوسی سیا دست کم از سال 2012 محموله هایی از سلاح را برای گروه های تروریستی در سوریه و عراق ارسال کرده است. این محموله ها در قالب بیش از 160 پرواز هواپیما های نظامی توسط نیروی هوایی اردن، عربستان سعودی و قطر صورت گرفته است. پایگاه دولتی فرصت های تجارت فدرال آمریکا (FBO) نیز اسنادی درباره نوع و حجم سلاح ها و مهماتی که آمریکا در اختیار گروه های تروریستی در سوریه قرار داده، منتشر کرده است.
11- دلسوزی برای مردم ایران!
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: «بیش از 80 میلیون نفر ایرانی هرگز این موضوع را لمس نکرده اند که تعاملی مناسب و رو به گسترش با همسایگان خود داشته باشند؛ و سزاوار حکومتی هستند که بتواند به آرزو های آن ها احترام بگذارد. ما در کنار شماییم.»
دلسوزی ریاکارانه رئیس جمهور آمریکا برای مردم ایران در حالی است که وی بار ها در سخنان خود ایرانیان را با القابی زشت همچون گرسنه و تروریست مورد خطاب داده است. ترامپ در قانون ممنوعیت سفر برای محافظت از ایالات متحده در برابر «تروریسم» نیز دستور ممنوعیت ورود شهروندان ایران و شش کشور دیگر به آمریکا را امضا کرد. همچنین «ریچارد نیفیو» عضو تیم هسته ای آمریکا و طراح تحریم های ایران در دولت اوباما به صراحت عنوان کرده بود که ما (دولت آمریکا) به خوبی می دانستیم «رنج و درد» اصلی و فشار تحریم ها روی مردم ایران و نه دولت است، اما از آنجا که دولت ایران از مردم ایران تشکیل شده می خواستیم به موجب اعمال تحریم ها و درد، بر آن ها تأثیر بگذاریم. منبع: کیهان
منبع خبر : جوان آنلاین

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.