مخبر - 1397/02/19 - افزوده شدن جست وجوی موسیقی و استیکر موزیک به اینستاگرام

افزوده شدن جست وجوی موسیقی و استیکر موزیک به اینستاگرام
به نظر می رسد که شبکه اجتماعی اینستاگرام قصد معرفی قابلیت جدید افزودن استیکرهای موزیک و جست وجوی موسیقی را به پلت فرم استوری های خود دارد.
افزوده شدن جست وجوی موسیقی و استیکر موزیک به اینستاگرام

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت Digital Trends، شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام در چند سال اخیر، هر یک به منظور جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارائه می کنند. یکی از این قابلیت های جذاب، افزودن تصاویر و ویدیو به عنوان استوری بود که تنها به مدت 24 ساعت قابل مشاهده از سوی مخاطبان است.

قابلیت افزودن استوری های اینستاگرام در ماه اوت سال گذشته 2016 میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد و از همان ابتدا میلیون ها طرفدار را به خود جذب کرد. از آن زمان تاکنون که حدود بیش از یک سال می گذرد، می توان گفت این قابلیت مهم ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شده است و هر از گاهی قابلیت جدیدی به بخش استوری های اینستاگرام افزوده می شود.

حالا به نظر می رسد اینستاگرام در راستای توسعه قابلیت های استوری خود، می خواهد ویژگی جدیدی را به آن اضافه کند و آن هم افزودن استیکرهای مبنی بر موسیقی برروی ویدیوهای منتشر شده است.

به تازگی تعدادی از کاربران متخصص و فعال در حوزه تکنولوژی، به کدهای طراحی و برنامه نویسی های جدیدی در این شبکه اجتماعی برخورده اند که نشان می دهد استیکرهای موزیک به استوری اضافه خواهد شد.

این کدهای طراحی جدید حاکی است که اینستاگرام در آینده ای نزدیک میزبان قابلیت جدیدی به نام «جست وجوی موسیقی» خواهد بود که به کاربران این امکان را می دهد تا موسیقی های موردنظر خود را بر اساس سبک موسیقی جست وجو کرده و به استوری های خود بیفزایند.

هنوز اطلاعات رسمی و جزئیات دقیقی از این قابلیت جدید منتشر و اعلام نشده است اما باید منتظر باشیم تا ببینیم آیا این ویژگی به اینستاگرام قدم می گذارد یا خیر.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده های سنی کرده اند.

این شبکه اجتماعی در ماه سپتامبر سال گذشته 2017 میلادی به رکوردی بی سابقه در میان شبکه های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه بود.

انتهای پیام

منبع خبر : ایسنا

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.