مخبر - 1397/02/08 - جهانبخش: امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت ها شویم

جهانبخش: امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت ها شویم
هافبک ایرانی شاغل در فوتبال هلند امیدوار است طلسم قهرمان نشدن ایران در جام ملت های آسیا در سال 2019 به پایان برسد.
جهانبخش: امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت ها شویم

به گزارش"11نیوز" به نقل از سایت AFC، علیرضا جهانبخش یکی از بهترین بازیکنان ایران است که عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. او در گفت وگو با سایت AFC درباره قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا به عنوان یکی از آرزوهایش سخن گفت.
* جام ملت های آسیا بیش از 8 ماه دیگر آغاز می شود. از حس و حالت برای بازی در این رقابت ها بگو.بعد از جام جهانی فوتبال، حضور در جام ملت های آسیا بزرگ ترین رویداد برای تیم ملی فوتبال ما محسوب می شود. من خیلی مشتاقم که در این تورنمنت حاضر باشم. در دوره گذشته ما در ضربات پنالتی شکست خوردیم و حذف شدیم و به همین خاطر من خودم خیلی انگیزه دارم که در این رقابت ها حاضر باشم. امسال تیم بهتری داریم و از شرایط بهتری هم بهره می بریم و امیدوارم که بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم. ما الان تیم نخست آسیا محسوب می شویم و باید کیفیت خودمان را به عنوان تیم نخست آسیا نشان دهیم.
* قرعه کشی جام ملت های آسیا به زودی در دوبی برگزار می شود. آیا تیمی هست که دوست نداشته باشی یا دوست داشته باشی با آن ها روبه رو شوی؟تمام تیم ها در آسیا در حال پیشرفت هستند و بهتر و بهتر می شوند و انتخاب یک یا دو تیم سخت است. باید اول ببینیم با چه تیم هایی هم گروه می شویم. همیشه آسان ترین گروه ها بهترین ها هستند ولی از نظر من تیم آسان در جام ملت های آسیا وجود ندارد چون مربیان جدیدی آمده اند و تیم ها بهتر شده اند.
* ایران از سال 1976 نتوانسته قهرمان جام ملت ها شود. چقدر این دوره ایران شانس قهرمانی دارد؟ما در چند سال گذشته بهترین تیم آسیا بودیم و جام ملت های آسیا هم تورنمنت بزرگی برای ما محسوب می شود. من فکر می کنم بعد از جام جهانی با آمادگی خوب باید به سراغ جام ملت های آسیا برویم تا در این دوره تیم ما عملکرد بسیار خوبی بتواند داشته باشد. سال ها از قهرمانی ما در آسیا می گذرد اما این بار با این تیم خوب و مربی خوب امیدوارم رویایمان به حقیقت بپیوندد. مردم ما شایسته نتیجه خوب در جام ملت های آسیا هستند.
* آیا تیم اول آسیا بودن انگیزه شما را برای موفقیت بیشتر می کند؟بله همین طور است. ما نه تنها تیم نخست آسیا بودیم بلکه به عنوان دومین تیم هم به جام جهانی راه یافتیم و این نشان دهنده کیفیت خوب تیم ماست که باعث بالا رفتن انتظارات هواداران از ما شده است. الان هواداران از ما صعود به دور دوم جام جهانی را می خواهند. پس شما تصور کنید برای جام ملت ها چه انتظاری از ما دارند. همیشه در تیم ملی ایران فشار بوده است. هواداران همیشه از ما انتظار دارند و ما را تشویق می کنند. باید بتوانیم فشار را مدیریت کنیم و آرام باشیم چون حریفان قدری در آسیا وجود دارند.
* برای اولین بار جام ملت های آسیا با 24 تیم برگزار می شود و کشورهایی مثل یمن، قرقیزستان و فیلیپین برای اولین بار فرصت حضور در این جام را به دست آورده اند. ارزیابی شما از این شرایط چیست؟این خیلی خوب است که کشورهایی با جاه طلبی های بزرگ به تورنمنت می آیند و در کنار تیم های بزرگ آسیا بازی می کنند. همیشه درباره جام جهانی و جام ملت ها چنین بحث هایی بوده است. برای کشورهای تازه وارد همیشه این اتفاق، اتفاق خوبی است که شانس حضور در تورنمنت را پیدا می کنند.
منبع خبر : یازده نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.