مخبر - 1397/02/04 - جدایی هافبک بازیساز پرسپولیس تکذیب شد

جدایی هافبک بازیساز پرسپولیس تکذیب شد
بشار رسن خبر جدايي از پرسپوليس را تکذيب کرد.
جدایی هافبک بازیساز پرسپولیس تکذیب شد

به گزارش"11نیوز"؛ با وجود قراردادی که بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با این تیم دارد اما این خبر در رسانه های مختلف منتشر شد که بشار هم قصد جدایی دارد و دلش می خواهد شانس بازی کردن بیشتری در تیم های دیگر داشته باشد. اما توضیحات مدیر برنامه های این بازیکن می تواند برای هواداران پرسپولیس جالب باشد. او در این باره گفت: «با توجه به جوانی این بازیکن و اینکه در تیم ملی عراق هم بازی می کند طبیعی است که پیشنهادات خارجی برایش وجود داشته باشد. چند تیم قطری و اماراتی با توجه به اینکه بازی بشار را زیر نظر داشتند به دنبالش بودند. یک ماه قبل بشار به من گفت یک ایجنت قطری با او تماس گرفته که خواستم با من این تماس برقرار شود. این ایجنت حقیقتا پیشنهاد خیلی خوبی را از یک تیم قطری ارائه کرد. خود بشار 3 روز در مورد این پیشنهاد فکر کرد و بعد هم اعلام کرد که نمی خواهد از پرسپولیس جدا شود.مدیر برنامه های بشار در ادامه گفت: «بشار شرایط کنونی پرسپولیس را می داند. او در مورد این موضوع نه با برانکو صحبت کرده نه با مدیریت باشگاه. قصدی هم برای انجام این کار ندارد. خود بشار می داند امروز آمادگی 40 تا 50 درصدی دارد و برای بازی کردن تلاش می کند تا به آمادگی مورد نظر سرمربی پرسپولیس برسد. خودش می داند که همراهی پرسپولیس و تیم ملی عراق و رفت و آمدهایش در این آمادگی کم نقش داشته و نتوانسته آنطور که باید استراحت کند. قطعا با توجه به حساسیت هواداران پرسپولیس او نیز تلاش می کند و پاسخ مناسبی به خواسته های آنها خواهد داد.»
منبع خبر : یازده نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.