مخبر - 1397/02/04 - برانکو: سال آینده قوی تر خواهیم بود

برانکو: سال آینده قوی تر خواهیم بود
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مي گويد تيمش با پيروزي مقابل سپيد رود رشت جشن خواهد گرفت.
برانکو: سال آینده قوی تر خواهیم بود

به گزارش"11نیوز"، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز سه شنبه تیمش درباره مصاف با سپیدرود رشت، گفت : این آخرین بازی ما است و دوست داریم این بازی را با برد به پایان برسانیم. می خواهیم به بهترین نحو لیگ را تمام کنیم. تا الان هم نتایج خوبی گرفته ایم و می خواهیم این بازی را پیروز شویم تا جشن مان شادتر شود و مردم خوشحال تر شوند. انتظاردارم هواداران مان به ورزشگاه بیایند و از جشن قهرمانی نهایت لذت را ببرند.او در پاسخ به این سوال که جای چه کسانی در قهرمانی پرسپولیس خالی است؟ اظهار کرد: همه آن هایی که باید باشند، دوست داریم که باشند. دوست داریم همه با هم جشن بگیریم. می خواهیم همه با هم در کنار هم برای این قهرمانی که لیاقتش را داشتیم حاضر باشیم جشن بگیریم.سرمربی پرسپولیس درباره برنامه هایش برای این تیم در فصل آینده اظهار کرد: ما ترسی برای سال آینده نداریم و از سال گذشته قوی تر خواهیم بود. برخی از بازیکنان به برنامه ما اضافه می شوند و به سطحی که باید برسند خواهند رسید. عالیشاه به تیم برگشته و از بشار رسن هم انتظار داریم که به سطحی که هست برسد. این مساله برای همه بازیکنان وجود دارد و البته کار ساده نخواهد بود. کاملا خوشبینم و از هیچ کس و هیچ چیزی نمی ترسم.او در پاسخ به سوالی درباره داوری علیه پرسپولیس و این که آیا این داوری ها به نظرش عمدی است؟ گفت: این را از کمیته داوران بپرسید. همه اشتباه می کنند و من این را درک می کنم. خودم مخالف ویدئوچک هستم چون اشتباه بخشی از ورزش است اما عجیب است که بیش تر این اشتباهات متوجه پرسپولیس می شود.برانکو در پاسخ به پرسشی درباره انتقادات از پرسپولیس بابت دو باخت اخیر این تیم و این که به نظرش آیا این انتقادات مغرضانه نیست؟ گفت: بله مغرضانه است. همیشه انتقادات و نارضایتی خواهد بود و آدم های ناراحت همیشه هستند اما ما راه خود را می شناسیم و خود را درگیر این مسائل نمی کنیم. از این سوال تان ممنونم اما این مسائل همیشه وجود دارد.وی درباره محسن مسلمان اظهار کرد: من نمی دانم موضوع چیست. مسلمان بازیکن پرسپولیس است مثل سایر بازیکنان. بازیکنانی بازی می کنند که من تشخیص می دهم بهتر از بقیه هستند چون می تواند بهترین نتیجه را کسب کنند. نمی دانم مشکل کجاست. من هیچ مشکلی با بازیکنان ندارم. بخش کاری که به من مربوط می شود آنگونه ای خواهد بود که من می گویم. بخشی که مربوط به دیگران است را آن ها تعیین می کنند که چگونه باشد.سرمربی پرسپولیس در پایان و در واکنش به سوالی درباره اظهارات وینفرد شفر و این که او گفته موفقیت های استقلال در آسیا نقل رسانه های اروپایی است گفت: ما موفقیت های مان در لیگ ایران است و طبیعتا موفقیت در لیگ ایران مهم است. ما در ایران و آسیا بهترین نتایج را گرفته ایم. نمی دانم شفر چه می گوید. ولی می دانم که در کرواسی فقط درباره پرسپولیس صحبت می کنند.
منبع خبر : یازده نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.