مخبر - 1397/02/03 - واکنش مربی استقلال به تصمیم غیرمنتظره حسین حسینی

واکنش مربی استقلال به تصمیم غیرمنتظره حسین حسینی
مربی دروازه بان های تیم فوتبال استقلال به خداحافظی دروازه بان جوان آبی پوشان واکنش نشان داد.
واکنش مربی استقلال به تصمیم غیرمنتظره حسین حسینی

به گزارش"11نیوزاشکان نامداری در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پست عجیب سید حسن حسینی در صفحه شخصی اش پس از پایان بازی مقابل پیکان و اینکه از استقلال خداحافظی کرده گفت: برخی از دروازه بان ها در مقطعی تصمیماتی می گیرند که به خاطر ناراحتی شان از گل خوردن است. حسینی چطور می تواند خداحافظی کند، وقتی 4، 5 بازی دیگر در پیش داریم؟ حسینی از گل خوردن ناراحت می شود و به او گفته ایم که همه دروازه بان ها گل می خورند.
وی افزود: حسینی تصمیم مقطعی گرفته و همان طور که گفتم، به خاطر گل هایی که امروز خورد، ناراحت بود. در رختکن به او گفتم "فدای سرت و دیگر به این موضوع فکر نکن". خوب است که توقع انسان از خود بالا باشد، اما آن قدر هم خوب نیست که با یک اتفاق این گونه ناراحت شود. دروازه بان های تیم ملی هم گل می خورند. حسینی کمی حساس شده و چون دوران گل نخوردن را گذرانده فکر می کند با گل خوردن به عقب بازگشته است. در رختکن به او گفتم "دیگر به امروز فکر نکن و اگر توانستی حتی بیرون برو و کمی در هوای آزاد دور بزن"، اما به یک باره دیدم که چنین پستی گذاشته و تعجب کردم.
مربی دروازه بان های استقلال خاطرنشان کرد: هیچ فشار روانی روی حسینی نیست، خاصیت شفر این است که به بازیکن فشار نمی آورد و اگر هم ببیند بازیکنی تحت فشار است با مدیریت او را از فشار خارج می کند. رابطه دروازه بان های استقلال با هم خوب است و همان طور که گفتم حسینی بابت هر گلی که می خورد خیلی زود ناراحت می شود.
منبع خبر : یازده نیوز

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.