مخبر - 1397/01/31 - نتانیاهو: در واکنش به تهدیدات ایران آماده مقابله هستیم

نتانیاهو: در واکنش به تهدیدات ایران آماده مقابله هستیم
نخست وزير رژيم صهيونيستي مدعي شد که ارتش ما آماده مقابله با تهديدات است.
نتانیاهو: در واکنش به تهدیدات ایران آماده مقابله هستیم

خبرگزرای ایسنا: نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش ما آماده مقابله با تهدیدات است.
به گزارش عرب 48، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست امروز کابینه این رژیم، مدعی شد: تهدیدات ایران را می شنویم، سربازان و نیرو های امنیتی ما آماده هر نوع تحولی هستند و هر کس به ما حمله کند با آن مبارزه می کنیم.
وی با بیان اینکه ارتش ما آماده است و مردم ما مقاومت می کنند، گفت: هزینه ها ما را از مبارزه باز نخواهد داشت و ما این هزینه ها را به دشمنان مان تحمیل می کنیم.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز پنج شنبه نیز در دیدار با برخی دیپلمات های خارجی که در آنجا حضور دارند، مدعی شد: ایران دشمن همه است؛ دشمن اسرائیل، دشمن جهان عرب و دشمن تمدن.
وی افزود: ایران در این روز ها و در سال 2018 و در قرن بیست و یکم به طور علنی اسرائیل را به نابودی تهدید می کند.
نتانیاهو مدعی شد: ایران تمام خاورمیانه را احاطه کرده است و می خواهد آن را اشغال کند، موشک هایش را به سمت ریاض عربستان پرتاب می کند، لبنان را اشغال کرده است و می خواهد دوباره اوضاع غزه را به هرج و مرج بکشد، در عراق حضور دارد و تلاش می کند در خاک سوریه حضور نظامی داشته باشد.
وی ادامه داد: بنابراین تمام کشور های دوستدار صلح باید با ایران مقابله کنند. علیه ایران سخن بگویید.
تلویزیون سوریه روزدوشنبه (20 فروردین) از صدای چندین انفجار در اطراف فرودگاه تیفور در حومه حمص خبر داد و افزود: فرودگاه با چندین فروند موشک که ابتدا تصور می شد آمریکایی باشند، هدف گرفته شد. مسکو و دمشق بعدا اعلام کردند دو جنگنده اسرائیلی مرتکب این حمله شده اند. تلویزیون سوریه افزود:سامانه های پدافند هوایی سوریه تعدادی از این موشک ها را رهگیری و منهدم کردند، اما در این حمله 14 نظامی که هفت تن از آنان مستشار ایرانی بودند به شهادت رسیدند.
ارتش سوریه روز شنبه (25 فروردین) نیز در بیانیه ای اعلام کرد:آمریکا، انگلیس و فرانسه حدود 110 موشک به سمت اهداف سوریه شلیک کردند.
در این بیانیه آمده است:سامانه های دفاع هوایی سوریه موشک های دشمن متجاوز را رهگیری و اکثر آن ها را سرنگون کردند.
فرمانده کل ارتش سوریه بر ادامه دفاع از سوریه و حفظ جان شهروندانش تاکید کرد و گفت: اینگونه تجاوزها؛ نیرو های مسلح این کشور را از ادامه نابودی بقایای گروه های تروریستی موجود در خاک سوریه بازنمی دارد.
علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در واکنش به تجاوز امریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه گفت: در حالی که بازرسان سازمان ملل برای بررسی ادعای واهی دشمنان منطقه و ملت مظلوم سوریه در استفاده از مواد شیمیایی از سوی دولت سوریه به تازگی وارد این کشور شده و هنوز حتی بررسی خود را آغاز نکرده اند، اقدام آمریکا، فرانسه و انگلیس تجاوز آشکار به حریم دولتی قانونی است که توانست بیش از 7 سال بدترین شرایط را در مبارزه و مقابله با تروریست ها تحمل کند و به پیروزی ها و توفیقات فراوانی دست یابد و البته همین موفقیت و پیروزی هاست که آمریکا و متحدانش را برای دفاع از تروریست ها و استمرار جنگ های نیابتی به چنین اقدامی واداشته است.
ولایتی با محکومیت این حمله تاکید کرد: بی تردید این حرکت در سطح منطقه ای و فرامنطقه ای تاثیرات منفی را به دنبال خواهد داشت و چنین تحرک نابخردانه و جنایتکارانه ای علیه ملتی مظلوم و دولتی که در برابر شرارت و تروریسم ایستادگی و پایمردی کرده محکوم است.
سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه امروز جمعه تاکید کرد: دست ها روی ماشه است و موشک ها آماده شلیک است، اگر دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند، موشک ها شلیک خواهد شد تا هر دشمنی را به خاک مذلت بنشاند. فرزندان ملت ایران در سرزمین های دور دست پنجه در پنجه سیاست های دشمن در شرق مدیترانه و در شمال دریای سرخ از عزت ملت دفاع می کنند.
سلامی ادامه داد: نیرو های زمینی امروز هزاران گردان رزمی را آماده کرده اند. جنگ در زمین حتی در مقیاس یک عملیات کوچک زمینی هم در تصور دشمن نیست. فرزندان ملت ایران در نیروی زمینی در برابر شرارت هایی که در جنوب شرق کشور از جانب رژیم منحوس آل سعود حمایت می شوند ایستاده اند.

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.